КОНСПЕКТ УРОКУ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
у 2-А класі
НА ТЕМУ: Lets count. Numbers. Вчимося рахувати
Вчитель англійської мови:
Байшур О. Я.
ТЕМА УРОКУ: Lets count together. Numbers.
МЕТА УРОКУ:освітня: повторити навчальний матеріал з теми “ вчимося рахувати», ознайомити учнів з новим лексико-граматичним матеріалом, формувати артикулярні навички, навчитись рахувати речі на малюнку, повторити утворення множини іменників, відпрацювати мовні кліше: How many... There is one pen, there are two bags.
Розвивальна: розвивати навички говоріння, діалогічне і монологічне мовлення, розвивати навички читання аудіювання говоріння та письма, розвивати логічне мислення увагу та спостережливість, наочно-образне мислення та мовленнєву здогадку
ТИП УРОКУ:комбінований
Learning strategies: to understand and practice the communication in groups.
ОБЛАДНАННЯ:картки з цифрами, зображення різних шкільних предметів, граматичні таблиці, диски, магнітофон,
Хід уроку
Початок уроку
1 Організаційний момент
Привітання
Good morning my teacher
Good morning my friends
Good morning my pencils
Good morning my pens
Teacher: are you ready for the lesson
2Введення в тему уроку: як ви думаєте про що у нас сьогодні піде мова. Our topic for today is: “Numbers. Lets count together”
3Warming-up
Say all together. Lets drill our tongues. The sound [ ]
Пояснюємо вимову звуку . Підставимо руку під підборіддя. Вимовляючи цей звук намагаймось підборіддям дістати долоні.
A fat cat sat on a mat eating a fat rat
Основний етап уроку
2.1 Повторення та закріплення лексичних одиниць до теми «Numbers» в ігровій формі. Вчитель показує картку з написом цифри (Оne, two, three), а учні еповинні відшукати в себе на парті відповідне графічне позначення цієї цифри (1 2 3 )
1 - one
2 – two
3 –three
4 – four
5 – five
6 – six
7 - seven
8 – eight
9- nine
10 -ten
2.2Reading
Pre- reading activity
Match
Групова робота
Поділити учнів на дві підгрупи по черзі виходячи до дошки учні зєднують потрібні слова
One
Two
Three
Four
Six
Eight
Ten
While reading activity
Listen to the song and then read Ex 7 p.11
One bag two bags three bags four…
Cпершу читаємо пісню по-черзі потім всім классом
Task for the text Ex 7 p 11
Fill in the gaps: one book two books
One desk three -------
One chair nine ---------
2.3 Speaking
Розвиток діалогічного мовлення. Робота в парах Ex. 8 p.12
Введення мовного кліше: « How many … There are 6 books”
Інсценізувати діалог про речі в моєму класі
2.4
Фізкультхвилинка
Stand up children. Lets have a rest
Hands up
Hands down
Hands on hips
1 2 3 – hop
1 2 3 – stop
Pupils can you jamp
Yes , we can
Jump, please etc.
2.5 Writing
Write your oun sentenses about your class
Учні по черзі біля дошки описують свій клас використовуючи вище подані кліше How many..
3 Summing - up
Заключний етап уроку
3.1. Lets review our knowledges. Count from 1 to 10
3.2. Your home task for the next time is a project.
You have to draw a picture with school things and retell about them