Конспект уроку з англійської мови 3-го класу тема «Моя зовнішність. Частини тіла» «My appearance. Body parts»

Про матеріал
Тип уроку: комбінований Тема уроку: Моя зовнішність. Частини тіла / My appearance. Body parts Практична мета: повторити вже знайомий лексичний матеріал з теми, ознайомити з новими ЛО з теми, виявити рівень знань та вмінь учнів за темою уроків, формувати навички монологічного мовлення на рівні мікро-висловлювання, формувати навички читання;
Перегляд файлу

Конспект уроку

з англійської мови 3-го класу

тема «Моя зовнішність. Частини тіла»

«My appearance. Body parts»

 

ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ

https://fc.vseosvita.ua/001gvm-7368/001.pngКлас: 3

Тип уроку: комбінований

Тема уроку: Моя зовнішність. Частини тіла / My appearance. Body parts

Практична мета: повторити вже знайомий лексичний матеріал з теми, ознайомити з новими ЛО з теми, виявити рівень знань та вмінь учнів за темою уроків, формувати навички монологічного мовлення на рівні мікро-висловлювання, формувати навички читання;

Розвивальна мета: розвивати фонематичний слух, розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, навчити підбирати необхідні слова по змісту.

Виховна мета: збагатити знання учнів, зацікавити дітей у вивченні іноземної мови, виховати повагу один до одного, розвивати любов до наполегливої праці.

Обладнання: підручник, зошит, засоби наочності у вигляді записів на дошці, роздаткові матеріали, демонстраційні картки, плакати, комп’ютер, відеоматеріал з теми.

 

 

 

 

 

 

 

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Good morning! Take your sits.

What is your name?

How old are you?

Where do you live?

Where are you from?

How are you today? (Діти по черзі відповідають: I’m fine, I’m good, I’m in a good mood…).

 

Do you like such weather?

Is windy (rainy, snowy, cloudy, sunny, cold, warm, hot) today?

 

1. Warming up.

- мовленнєва зарядка

T: Now let’s repeat our words to the theme “Parts of the body”. (Учитель показує кольорові картинки із частинами тіла, а учні хором називають їх: face, nose, eye…)

-  “Зникле слово”

(Учитель забирає по черзі слова, а учні заплющивши очі повинні назвати слово, яке зникло).

 

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today in the class, you will learn the names of facials and learn to describe the appearance.(Сьогодні на уроці ви вивчите назви частин обличчя та будете вчитись описувати зовнішність.) 

Let’s start our lesson!

 

3. Перевірка домашнього завдання.

 

ІІ. Основна частина

1. Тренування навичок аудіювання.

Т: Today, some  heroes have come to our lesson as they want to tell about themselves. Let's listen to them and determine who they are talking about. 

Lets watch the video.

 Сьогодні до нас на урок завітали деякі герої, як хочуть вам розповісти про себе. Давайте ми їх послухаємо і визначимо про що йде мова. (діти прослуховують опис і в)виконують письмове завдання)

 

https://fc.vseosvita.ua/001gvm-7368/009.png

 

2. Словникова гра «Знайди слова» .
Your next task. You must to find the words.

L E G L R T A E N T O E H D E S S R T H E A D Y F I N G E R V W J E D I A R M S T F E E T Q P G LEG TOE HEAD FINGER ARM FEET

Teacher: Excellent. Look at the board, please. It’s time for a game – word search. Find the words in the table and circle them, please.

 

3. Фізкультхвилинка

Фізкультхвилинка

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.
Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.
And eyes and ears and mouth and nose.
Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. 

 

4. Тренування навичок читання.

Т: Today, some toy heroes have come to our lesson as they want to tell about themselves. Let's listen to them and determine who they are talking about. / Сьогодні до нас на урок завітали деякі іграшкові герої, як хочуть вам розповісти про себе. Давайте ми їх послухаємо і визначимо про кого йде мова. (діти прослуховують опис і обирають якому малюнку він відповідає)

https://fc.vseosvita.ua/001gvm-7368/006.pnghttps://fc.vseosvita.ua/001gvm-7368/007.jpghttps://fc.vseosvita.ua/001gvm-7368/008.jpg

1) Hello! My name is Nina. I am a ballerina. I have got a head, two eyes, two ears, a nose, a mouth, two arms and two legs.

2) Hello! My name is Mike. I am a monster. I have got a head, one eye, a mouth, two arms and two legs. I have not got ears and a nose.

3) Hello! My name is Tom. I am a soldier. I have got a head, two eyes, a nose, a mouth, two arms and two legs. I have not got ears.

 

5. Тренування навичок письма.

T : Now, let us try to read and describe our fairy tale hero

 

  I am fat. I have got two small ears, two black  eyes and a nose. I have got a red T-shirt. My body is yellow. I am kind and funny.      

 

 

  I am …... I have got two small ……, two black ……. and a …... I have got a red …….. My body is ……. I am kind and ……..   

 C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\картинки\Winnie+the+Pooh+Life-Size+Cardboard+Stand-Up.jpg

6. Самостійна робота.

Anderline the words which belong to the topic “Parts of the body”.

Body, animal, ear, book, pen, pond, hand, leg, tomato, arm, plate, cup, arm – chair, head, foot, boot, eye, open, mouth, grass, nose, finger, berry, fruit, tooth, hair, shoulder, supper, table, toe.

7. Colour the picture.

Кожен учень отримує картку із зображенням дівчинки та текстом-описом її зовнішності. Задання учнів прочитати текст та розфарбувати малюнок відповідно до опису.

T: Read the text and color the picture according to the description.

Після виконання завдання декілька учнів презентують свої малюнки, зачитуючи текст.

https://fc.vseosvita.ua/001gvm-7368/003.png

 

8. Активізація лексичного матеріалу.

Кросворд «Частини тіла». Учні виходять до дошки та розгадують слова по-черзі.

Т: Solve the crossword puzzle.

https://fc.vseosvita.ua/001gvm-7368/005.png

 

ІІІ. Заключна частина уроку.

1. Домашнє завдання.

2. Підведення підсумків уроку.

Заключна бесіда з учнями.

Т: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?

 

sunВчитель роздає учням малюнки з зображенням сонця та пропонує, намалювати сонечку очі т, ніс та  рот. Вигляд лінії, яка зображуватиме рот сонячного обличчя відображатиме настрій учня по закінченню уроку.

- Are you satisfied with today’s lesson?

- Was it interesting?


 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Хвостенко Валентина Григорівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
11 жовтня 2023
Переглядів
985
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку