Дана розробка уроку містить у собі форми і методи роботи під час вивчення теми : "Фрукти та овочі". Вдало підібрано завдання до уроку, використовуються інтерактивні методи навчання.
Тема: Fruits and vegetables
Мета:
Практична :формулювати артикуляційні навички, вчити розуміти на слух нові ЛО, розвивати навички читання, розвивати уміння вести бесіду, вчити правильному читанню, розвивати навички перекладацької діяльності, розвивати вміння вести групову бесіду, чітко висловлювати свою думку, удосконалювати навички мовної здогадки, розвивати здатність порівнювати мовні явища рідної мови та іноземної, розвивати культуру спілкування, пам'ять, мислення, увагу;
Освітня: поглибити знання учнів з теми, повторити вживання артиклів а , аn та some, розширювати філологічний кругозір учнів;
Виховна: виховувати самостійність, прищеплювати любов до праці, виховувати почуття поваги один до одного.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу
Обладнання: тематичні картки, підручник з англійської мови автор Карпюк О.Д,2017р., картки для роботи в парах, мішечок з макетами овочів та фруктів, пазли, мультимедійна дошка.
Хід уроку
І. Організація класу
1. Привітання
Good morning, good morning,
Good morning to you!
Good morning, good morning,
I am glad to see you!
2. Мовленнєва зарядка (читання і переклад вірша з мультимедійної дошки)
Apples, apples
Growing on a tree.
Apples, apples
Pick one just for me!
One apple, two apples,
Three apples, four –
Red apples, green apples,
Yellow apples, more!
Apples, apples
Tasty as can be.
Apples, apples
Share one now with me!
3. Фонетична зарядка «Гра назви слово»
-Your task tell some words with sounds [ e ], [b], [c], [i]. ( учні називають всі відомі їм слова з перерахованими звуками)
4. Повідомлення теми і мети уроку
Today we will speak about fruits and vegetables.
II. Основна частина
p. 76 Ex.1
2. Вивчення правила про вживання артикля а, ап. Ех. 2 р.76
3. Робота в парах (закріплення вживання артиклів р.65 Ех 1, p. 66 Ex. 2 в робочому зошиті для 3 класу С.В. Мясоєдова)
4. Робота в групах
Читання діалогів р. 77 Ех. 4 (Карпюк, 3 клас 2017р)
5. Фізкультхвилинка
Form banana, form, form banana 2
Peel banana, pell, pell banana 2
Eat banana, eat, eat banana 2
Mush banana, mush, mush banana 2
Go banana, go banana 2
6. Гра «Опиши фрукти та овочі»
Учень виходить до дошки вибирає картку з овочем чи фруктом, описує його використовуючи слова з довідки ( показані на мультимедійній дошці), а інші учні повинні відгадати про який овоч чи фрукт йдеться
Довідка
Sour , sweet, juicy, big, small, green, yellow, orange, fruit, vegetable, green,
bitter, long, round, oval.
7. Гра «Пазл»
Учні в парах складають пазл з овочами і фруктами. Потім кожна пара розповідає про свій фрукт чи овоч.
8. Гра «Чарівний мішечок»
Учень з зав’язаними очима дістає з мішечка макет овоча чи фрукта і повинен описати цей предмет. Учні підказують колір, фрукт чи овоч.
9.Складання і розігрування діалогів на тему : « На овочевому ринку»
ІІІ. Підсумок уроку
Р.66 Ех.1b (в робочому зошиті), вивчити ЛО з теми.