Конспект уроку з англійської мови на тему "Погода восени"

Про матеріал

Даний конспект ставить на меті видати допомогу вчителеві в підготовці до уроку. Адресовано вчителям англійської мови, які викладають в початкових класах. Різноманітні методи та прийоми роботи, запропоновані в конспекті, спрямовані на збагачення словникового запасу учнів, закріплення та систематизацію набутих знань, розвиток уяви, уваги та мислення.

Перегляд файлу

Тема: Погода восени.

Мета: Вчити учнів розповідати про погоду; ввести нові ЛО: warm, cold, rainy, wet; вчити

           вживати структуру It is rainy; навчити ставити запитання Is it cold? Та відповідати на

           нього  Yes, it is./ No, it is not.;

           розвивати пам'ять, увагу, мислення, комунікативні навички;

           виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання: предметні малюнки, схеми, картки, м’яч. кубик.

Хід уроку

 

І. Організація класу

ІІ. Повідомлення теми та мети уроку.

ІІІ. Фонетична зарядка

[ au ] cloud, brown, count, how, now

[ w ] wet, wind, we, white

Game “Catch the sound”

[ au]

T: cloud, warm, now, how, tree, rain, count, brown.

Які слова, що асоціюються з осінню ви почули?

Ps: cloud, brown, rain.

IV. АОЗ

1. Уведення в іншомовну атмосферу.

1)Mind map

             Sk _                           Autumn                       le _ ves

                             clou _                            _ ree

Ps: The sky is blue./ The cloud is grey.

2) Game “Magic sentences”.

1) The        are yellow, red and brown.

2) The        is grey.

3) There are grey        in the sky.

4) The         are yellow. It is       .

3) GameChain”.

Учні по реченню описують осінь.

P1: It is autumn.

P2: The sky is grey.

P3: There are grey clouds in the sky.    Etc.

V. Основна частина уроку.

1. Введення нової лексики.

It is rainy.                It is cold.

It is warm.               It is wet.

Ex1,p46

Ps: Picture 1 – It is warm.

      Picture 2 – It is rainy.

      Picture 3 – It is wet.

       Picture 4 – It is cold.

2. Game “Agree or disagree”

T: The sky is grey.

Ps: No, it is not. / Yes, it is. The sky is grey.

T: It is autumn./ The trees are white./ It is not rainy./ It is cold.

3. Фізкультхвилинка.

Stand up!

Hands up!

Stamp! Stamp! Stamp!

Clap! Clap! Clap!

Turn around!

Hands down!

Sit down!

4. Вживання запитання Is it …?

P1: Is it cold?

P2: No, it is not. It is warm.

5. Розвиток навичок діалогічного мовлення. Бесіда про сьогоднішню погоду. Метод Мікрофон.

P1: Nastia, is it rainy?

P2: No, it is not. It is not rainy. Olia, is it cold?

6. Робота з підручником

Ex3, p47

P1: Look at the picture 1. Is it rainy?

P2: No, it is not. It is not rainy. It is warm.

P3: Look at the picture 2. Is it …?

7. Writing

Склади речення

  1. warm, is, It.
  2. wet, rainy, It, and, is.
  3. are, There, clouds, grey, the sky, in
  4. leaves, are, The, yellow, and, brown.

8. Listening.

T: 1) It is cold in Kyiv.

     2) It is warm and wet in Rivne.

     3) It is warm in Paris.

    4) It is rainy in London.

Match

Kyiv                   warm and wet

Rivne                  rainy

Paris                    warm

London                cold

VI. Заключна частина уроку.

1. Д/з

2. Підсумок уроку.

Complete the sentences.

T: 1) The trees are

     2) There are clouds in the …

      3) The sky is …

      4) It is ….

      5) It is not

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови) 2 клас (Ростоцька М. Є., Карпюк О. Д.)
Додано
25 грудня 2018
Переглядів
2035
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку