План конспект уроку з англійської мови для учнів 2 класу, мета якого -закріпити лексичний матеріал теми, вдосконалювати навички слухати текст і сприймати на слух, формувати в учнів навички діалогічного і монологічного мовлення, практикувати учнів у читанні, практикувати учнів у вживанні запитання How old are you?
Тема: Скільки тобі років?
Мета: Ознайомити учнів з новими ЛО та закріпити їх вживання в усному мовленні;
навчити ставити запитання How old are you? та відповідати на нього; формувати
навички діалогічного мовлення; вчити учнів вимовляти звук [ i: ]:
розвивати пам'ять, увагу, мислення, комунікативні навички;
виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.
Обладнання: предметні малюнки, схеми, картки.
Хід уроку
І. Організація класу
ІІ. Повідомлення теми та мети уроку.
ІІІ. Фонетична зарядка
[ ð- ð - ð ]
Mother, father,
Sister, brother.
Hand in hand
With one another.
IV. АОЗ
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Game “Засели будиночок”
На дошці розміщено різні слова: father, dog, mother, sister, fox, cat, brother, grandmother, grandfather.
Учні вибирають слова з теми «Сім’я» і розміщують їх у будиночку.
He |
She |
|
|
2) Game with a ball.
T: How is your mother?
Ps: She is fine, thank you.
T: Які слова в нас залишилися
Ps: dog, cat, fox.
2. Перевірка д.з
Ex 4,p29 Card
1) is, Who, this?
2) mother, is, a, This.
3) Bill’s, This, father, is.
4) sister, is, This, a.
V. Основна частина уроку.
1. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
1) Game “Name the people”.
Учні читають слова – імена на дошці: Tom, Nick, Bill, Ann, Vicky, Pam.
T: Прочитаємо спочатку імена хлопчиків, а потім імена дівчаток. Давайте назвем нашу сім’ю.
Учні вибирають ім’я і з’єднують його з членом родини.
Ps: This is a father. He is Bill.
This is a mother. She is Ann. etc.
2. Фізкультхвилинка.
3. Game “Yes/ No”.
Вчитель показує імена дітей і ставить запитання
T: Is he Tom? Is he Nick? Who is this?
Nick, 9 Ann, 10 Vicky, 8 Bill, 7
T: Що означають цифри біля імені, як ви думаєте?
4. Вживання структури How old are you? в усному мовленні.
1) Ex1, p 30
T: Look at the pictures. Who are these? Point to the girl. What is her name?
Ps: This is Vicky.
T: Що запитує мама?
Ps: How old are you?
T: Look at the picture 2. Who are these? How old is Vicky? How old is Tom?
Ps: She is seven. He is four.
2) Work in Game “Hapy birthday”
T: Children, let’s count from 1 to 10.
(Вчитель роздає учням аркуш із зображенням кульки. Уявіть, що сьогодні у вас день народження і вам виповнилось стільки років, скільки ви написали на кульці. Привітайте один одного та запитайте скільки вам років.
5. Навчання читання слів: he, she.
1) Бесіда з учнями. Game “Chain”.
T: Is he Dima? (вказує на Атрема)
Ps: No, he is not. He is Artem.
2) Game “Chain”.
P1: I am seven.
P2: He is seven. I am eight.
3) Reading.
Ex3, p31
4) Game “Слова та звуки”
Клас поділяється на дві команди. Учитель пише на дошці букви і звуки e [ e ], u [ }, ck [ k ] та розкладає набір карток словами донизу: black, Jack, run, fun, jump, uncle, ten, pen, red, seven, Vicky, Nick.
Учні визначають до якого звука відносяться слова.
6. Listening.
Vicky Jack Ann Nick
5 7 4 6
T: How old are you? How old is Vicky?
Ps: Vicky is 4.
(Jack – 5, Ann – 6, Vicky – 4, Nick – 7)
7. Writing.
Fill in: he, she.
8. Sing a song.
Ex 2, p 31
9. Game “Complete”.
1) He Tom. 4) She is .
2) Is Nick? 5) This a sister.
3) is Ann?
VI. Заключна частина уроку.
1. Д/з
2. Підсумок уроку.
Match.