Конспект уроку з математики для 3 класу. Тема: " Додавання виду 230 + 80 ".

Про матеріал

Конспект уроку йде у комплекті з презентацією. Такий комплект допомагає цікаво, інтерактивно організувати роботу з учнями на уроці. Активізує увагу, розвиває уяву, пам'ять.

Перегляд файлу

Математика 3 клас

 Тема уроку:                    Картинки по запросу картинки про школу                           Віднімання виду 230 – 80 на основі правила віднімання суми від числа. Розв’язування рівнянь та задач.

     Мета уроку:                                                    

Закріпити вміння виконувати віднімання трицифрових чисел,спираючись на математичні правила та закони. Розвивати активність, пізнавальний інтерес. Повторити і закріпити знання усної і письмової нумерації трицифрових чисел.                         Вправляти учнів у самостійному записуванні трицифрових чисел та порівнянні їх.               Розвивати просторові уявлення, уміння порівнювати,абстрагувати.                           Формувати практичні уміння,мотивації навчальної діяльності та здатності до пізнання.          Виховувати  старанність, естетичні смаки.

 

 

 

 

 

 Хід уроку

1.Організаційний момент

 Доброго дня, всім, Картинки по запросу картинки про школу

         Мовимо за звичаєм!

         Доброго дня, вам,

        Кожному зичимо!

2. Всі мерщій сідайте,діти!

    Домовляймось,не шуміти.

    Всі берімося завзято,

    Математику вивчати!

                   Девіз уроку:

Не просто слухати,а чути!

Не просто дивитися,а бачити!

Не просто відповідати,а міркувати!

Дружно й плідно працювати!

3. Хвилинка-релаксації

Налаштування позитивних емоцій.

П.І.Чайковський «Осіння пісня»

 

Картинки по запросу картинки осеніКартинки по запросу картинки осені

Минає чудова пора року – осінь. У нашій пам’яті залишаться яскраві картини,які вона створювала,ніби справжній неперевершений художник.(Вірші читають Уляна та Марія)

Сьогодні до нас завітала дівчинка-осінь,яка хоче з вами попрощатися до наступного року. Вона розгубила свої чарівні листочки. Давайте допоможемо їх зібрати і прикрасити ними це деревце.

(Діти розв’язують приклади на листочках,перевіряють один одного і кріплять листочки на деревце)

Яке воно гарне! Хай залишається тут на згадку!

Молодці!

  • Чого нам не вистачає восени?
  • Сонечка!
  • А що з нашим сонечком сталося?
  • Його закрили хмарки.
  • Давайте,діти,допоможемо сонечку!

(Дати відповіді на запитання хмарок і сонечко засяє)

Бліц .       ( Запитання на хмарках)

Молодці!

Привітаймо сонечко!(Махаємо ручками, по команді весело посміхаємося)

Молодці!

З гарним настроєм продовжуємо урок.

4.              Запис числа

Зошит свій я відкриваю …

                Каліграфічна хвилинка

  • Скільки днів у тижні?
  • Субота – це … день тижня?
  • Скільки тижнів у місяці?

5.             Комбінаторика

- Утворити трицифрові числа із даних цифр.

- Записати їх у порядку зростання.

- Визначити загальну кількість десятків у числах.

- Записати сусідів найбільшого з них.

- Розкладіть його на розрядні доданки.

- Округліть числа першого рядка.

6. Перевірка домашнього завдання

№376(вправа для очей)

Хмарки якого кольору зайві?

( синя, оранжева, жовта, зелена)

№377

Які задачі є оберненими?

7.           Хвилинка відпочинку

        Травичка низенька,низенька.

        Дерева високі,високі!

        Вітер дерева колише,гойдай,

       То ліворуч то праворуч нахиляє.

       Птахи летять відлітають,

       А діти тихенько за парти сідають.

8. № 378 Змагання (Дівчатка і хлопчики)

9. №379 Пояснення нового виду віднімання

(Презентація в додатках)

10. №380 Самостійна робота (робота в парах)

11.№ 381 (біля дошки )

12. Групова робота №383 (Вибрати правильні розв’язки)       

Молодці!

- Про що йшла мова в задачі?

- Хочу вам запропонувати цікаве про гречку.

(Додаткова пізнавальна інформація)

13. Геометричний матеріал

- Яка з цих фігур прямокутник?

- Як називають червону фігуру?

- Що спільного у жовтої і синьої фігурах?

- Як називають синю фігуру?

- Чому вона може бути зайвою?

№384  ( Групова робота)

  • Обчисліть периметр будь якого прямокутника. (Скористайтеся підказками і виберіть потрібний прямокутник)

Молодці!

14. Домашнє завдання

№382 , №388

15.  Рефлексія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
6 березня 2018
Переглядів
1237
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку