Конспект уроку образотворчого мистецтва 4 клас
Тема уроку: Поняття про мистецтво архітектури. Мистецькі професії відповідно до видів мистецтва. Франція та Англія – країни палаців, театрів, музеїв. Листівка «Вітання з Парижа»
Мета уроку: продовжити знайомство з пам'ятками архітектури європейських країн; ознайомити з культурними традиціями та мистецтвом країни; розвивати уяву, фантазію, образне логічне і просторове мислення, конструктивні здібності; продовжувати формувати вміння аналізувати; навчати міркувати; виховувати старанність, акуратність, естетичне сприйняття навколишнього світу.
Урок-подорож до Франції
Перебіг уроку:
І. Вступна частина. Організація класу.
1. Привітання . (французькою мовою Bonjour! (Бонжур!) – Добрий день!
Comment ça va? –Як ваші справи? –Якою мовою я з вами привіталась?
2. Рефлексія емоційного стану. Емоційне налаштування на урок. Обери колір свого настрою.
ІІ. Основна частина.
1. Вступна бесіда.
- Чи були ви за кордоном?- Де саме?- Чи були ви у Франції? -Що ви знаєте про цю країну?
(відповіді дітей)
2. Перегляд відео про Францію з наступним обговоренням.
- Що цікавого про Францію ви дізнались?
- Які пам’ятки архітектури Франції запам’ятали?
-Що люди привозять з подорожей на згадку?
3. Підготовка до виконання практичної роботи.
- Ми сьогодні також виготовимо листівку «Вітання з Парижа» із зображенням Ейфелевої вежі.
-Люди яких професій брали участь у створенні Ейфелевої вежі?
-Хто такі архітектори?
-Яку форму має вежа? – Що вона вам нагадує?
4. Фізкультхвилинка https://youtu.be/9e1JGUnln58
5. Перегляд презентації
https://naurok.com.ua/uploads/files/94460/323018/352802_images/20.jpg
6. Виконання практичної роботи під музичний супровід.
Діти самостійно обирають матеріали для роботи. Наголошую, що листівка це вид графіки, тому можна виконати роботу простим олівцем, кольоровими або восковими олівцями, в графічному редакторі.
ІІІ. Заключна частина
https://padlet.com/irinakorobko17/padlet-nq0zwm1b0tzx1r8x
![]()
- я задоволений/задоволена своєю роботою
![]()
![]()
- я дуже задоволений/задоволена своєю роботою
3. Взаємооцінювання Поставте вподобайку за ту роботу, яка сподобалась вам найбільше.
4. Рефлексія змісту учбового матеріалу
Прийом « Сенкан» -листівка