Конспект занять з англійської мови для дітей молодшої групи

Про матеріал
Конспект занять з англійської мови для дітей молодшої групи Тема: «Animals» Тип заняття: Підсумкове заняття Практична мета: формувати у дітей вміння спілкуватись іноземною мовою, виконувати спільні дії, обмінюватись простими репліками на іноземній мові; перевірити знання дітей по темі «Animals»; Освітня мета: вправляти у правильній вимові окремих звуків, слів, речень; розвивати пізнавальний інтерес до іноземної мови. Виховна мета: виховувати почуття ввічливості, формувати комунікативні уміння. Розвиваюча мета: розвивати мовленнєві
Перегляд файлу

Підготувала - Прохорчук Віра

Конспект занять з англійської мови для дітей молодшої групи

Тема: «Animals»

Тип заняття: Підсумкове заняття

Практична мета:

формувати у дітей вміння спілкуватись іноземною мовою, виконувати спільні дії, обмінюватись простими репліками на іноземній мові; перевірити знання дітей по темі «Animals»;

Освітня мета: вправляти у правильній вимові окремих звуків, слів, речень; розвивати пізнавальний інтерес до іноземної мови.

Виховна мета: виховувати почуття ввічливості, формувати комунікативні уміння.

Розвиваюча мета: розвивати мовленнєві

Обладнання: іграшки тварини, ляльки, атрибути та маски до драматизації казки «A house in the wood», «Magic bag», збірник пісень «Super songs»..

Тривалість заняття: 10—15 хв

Хід заняття

1.Початок заняття

1.1.Привітання. Виконання пісні «Hello, hello!»

1.2.Фонетична зарядка  «Mr. Tongue»

II.Основна частина

1.Прихід ляльки. Вітаємось: «Hello, Doll» (індивідуальні репліки дітей).

2.«Let`s play» - Лялька дуже хоче з вами погратись. А ви хочете? (відповіді дітей). Кожна дитина по черзі заходить за ширму. Розігрується діалог:

- Nock-nock!

-Who are you?

-I am Masha.

-Come in, please!

-Hello!

3.«Let`s look!». А вам цікаво подивитись, що принесла лялька? Гра «Magic bag». Кожна дитина по черзі дістає іграшку з торбинки і відповідає на запитання:

-Who is it? – It`s a cock(dog, cat, pig, cow, …).

Потім дитина ставить іграшку на стіл. Коли діти виставили всі іграшки на стіл, запропонувати порахувати їх.

Виконання пісні «1,2,3…7».

4.Ігрове завдання «What colour is a cock,(dog, cat, … ». Дорослий запитує – діти відповідають, або показують карточку відповідного кольору).

5.Гра «Show me, please». Дорослий просить дитину показати і назвати тварину.

6.Мовна гра «What does the animal say?»

-What does the dog(cat, pig, cow, …) say?

-The dog says: bow-bow…

Діти лялька хоче знову погратись з вами. Ви згодні? Гра-пісня «Make a circle».

7.Гра- драматизація «A house in the wood». Діти одягають маски і розігрують казку.

III.Заключна частина. Прощання з лялькою.

One, two, three, four, five.

I say: Good bye!

 

docx
Додано
27 травня 2019
Переглядів
4041
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку