Конспект заняття: «Веселе Сонечко»

Про матеріал
Мета: залучати дітей з аутистичними розладами до роботи в групі ,подолання негативізму при спілкуванні і встановленні контакту з дорослими та іншими дітьми, пом’якшення емоційного дискомфорту; розвиток дрібної моторики рук; підвищення активності дитини в процесі спілкування з дорослими і дітьми.
Перегляд файлу

Тема «Веселе Сонечко»

Мета: залучати дітей з аутистичними розладами до роботи в групі ,подолання негативізму при спілкуванні і встановленні контакту з дорослими та іншими дітьми, пом’якшення  емоційного дискомфорту; розвиток дрібної моторики рук; підвищення активності дитини в процесі спілкування з дорослими і дітьми.

Хід заняття:

Психолог. Доброго дня, діти!

 1.Вправа «Привітання».

Мета: встановлення позитивного емоційного настрою.

Встало вранці ясне сонце,

Зазирнуло у віконце.

Ми до нього потяглися,

За промінчики взялися.

Будем дружно присідати,

Сонечко розвеселяти.

Встали-сіли, встали-сіли –

Бачте, як розвеселили!

Стало сонце танцювати,

Нас до танцю припрошати.

Нумо разом, нумо всі

Потанцюємо по росі!

Психолог. Діти, сьогодні до нас завітало в гості Сонечко (Показує площинне зображення). Але воно чомусь сумне, у нього немає промінчиків. Давайте зробимо промінчики Сонечку з прищіпок і допоможемо йому посміхнутися.

 2.Вправа «Промінчики для Сонечка».

Мета: розвиток дрібної моторики рук.

Діти за допомогою психолога та асистента вихователя прикріплюють промінчики прищіпки до площинного зображення Сонечка.

Психолог. Молодці, подивіться тепер Сонечко нам посміхається!

 3.Ритмічна гра-наслідування «Сонечко».

Мета: вчити виконувати наслідувальні рухи за педагогом.

Ось як сонечко встає

Вище, вище, вище! (Повільно піднімають руки вгору)

До ночі сонечко зайде

Нижче, нижче, нижче. (Повільно опускають руки)

Добре !Добре! («Ліхтарики»)

Сонечко сміється,

А під сонечком всім (Плескають в долоні)

Весело співається.

Сонце рано вранці піднімалося, (Повільно піднімають руки вгору)

Студеної водицею вмивалося (Показують вмивання)

Протоптало сонечко сто доріжок! (Топають ніжками)

Чому у сонечка стільки ніжок?

Психолог. Діти, подивіться на Сонечко. Якої воно форми?(Круглої) Що ще

буває круглої форми? (М’ячик). Так, наше Сонечко схоже на м'ячик. Давайте

пограємо м’ячиками.

 4.Гра з тактильними м'ячиками.

Мета: розвивати дрібну моторику рук, координацію рухів.

5. Малювання нетрадиційними методами «Сонечка» (вушні палички)

6.Прощання. «Покотився м’ячик»

Покотився м’ячик по дитинки,

Прикотився (ім’я дитини) в долоньки

До побачення (ім’я дитини)!

Психолог прощається з дітьми, імітуючи повітряні поцілунки, при цьому

говорить: «До побачення!» .

 

 

 

 

docx
Додано
16 вересня
Переглядів
356
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку