Конспект
заняття з фізичного розвитку
«Ми веселі курчата»
Підготувала та провела :
Вихователь
ЛДНЗ №11 «Берізка»
Каменюка Наталія Олексіївна
м. Лозова
Тема: «Ми веселі курчата»
Мета: Викликати у дітей позитивний емоційний відгук на спортивні вправи,
прищеплювати любов до фізкультури. Виховувати бажання займатися фізичними вправами . Формувати вміння виконувати ходьбу і біг, не наштовхуючись один на одного, з узгодженими, вільними рухами рук і ніг. Формувати вміння зберігати стійке положення тіла, правильну поставу. Розвивати рухи в різноманітних формах рухової активності.розвивати правильне мовне дихання, звуковимову, фонематичний слух.
Обладнання: маски курчаток, ілюстрація « Курчатко біжить» , іграшка котик, м ячи
Хід заняття:
Покрокували ніжки: топ-топ-топ!
Прямо по доріжці: топ-топ-топ!
(Ходьба з прискоренням «топа кроком»)
А тепер підемо швидше:
Топ-топ-топ-топ-топ-топ-топ!
Ну, крокуйте веселіше:
Топ-топ-топ-топ-топ-топ-топ!
(Спокійна ходьба зграйкою звичайним кроком за вихователем)
Покрокували ніжки: топ-топ-топ!
Прямо по доріжці: топ-топ-топ!
Покажіть сонечку:
Де ж ваші крильця?
(Руки в сторони 4 рази)
Де ж ваші дзьобики?
(Діти виконують вправи за вихователем з нахилом 4 рази)
Де ж ваші лапки?
(Виставляють ногу на п'ятку 4 рази)
Як курчата ховаються?
(Присісти, руки покласти на голову 4 рази)
Як курчата радіють?
(Підстрибування на місці 8 разів)
Ось як сонечко встає!
(Повільно піднімають руки вгору до сонечка 2 рази)
Вище, вище, вище!
До ночі сонечко зайде
(Повільно опускають руки)
Нижче, нижче, нижче.
Молодці, хороші курчата!
4. Основні види рухів
- Вийшла з дітками курчатка
В город погуляти, зернятка пошукати!
Щоб зернятка знайти,
Довго треба нам йти.
По доріжці ми підемо,
І нікуди не звернем.
(Ходьба по колу).
(Біг)
(біг і ходьба в чергуванні).
Проповз ми під парканом і
Зайдемо в широкий двір ...
(підлазання під мотузок)
Покатались залюбки.
(вправи на піддування)
Раптом м’ячик ми знайшли.
Часу дарма ти не гай м’ячик весело кидай.
(Р.гра «Підкинь вище»)
- По доріжці ми пішли мамі квітоньку знайшли.
- Якого кольору квіти ростуть на галявині?
- Принесіть мені жовту квітку. Яку квітку ти мені приніс?
- Станьте на червону квітку. На яку квітку ти став?
- Накрий синьою квіткою комашку. Якою квіткою ми накрили комашку?
- Так куди бігло наше курчатко? Що воно там шукало? Ми йому допомогли? Але нам час знову перетворитися на діток і повернутися в групу. (діти знімають маски і повертаються до групи)
Діти під музику виходять із залу.