14.02.2018
Конспект уроку польської мови №39-40(6 клас)
Тема. Moje zainteresowanie. Sześć najbardziej popularnych miejsc nad Baltykiem
Мета: cформуванню лексичних навичок до теми «Moje zainteresowanie»;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: урок формування умінь і навичок
Хід уроку
І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).
ІІ Фонетична розминка
Myszka
Myszkowała szara myszka w szafie:
“Chyba mnie tu bury kot nie złapie?”
Wyszperała szal i szepcze już po chwili:
“W szal zawinę się sześć razy.
To kota zmyli”.
ІІІ Перевірка домашнього завдання.
ІV Актуалізація опорних знань учнів.
Бесіда:
-Розкажіть про утворення ступені порівняння прикметника.
-Розкажіть про правила вживання майбутнього часу.
-Провідвіняйте словоcполучення małe dziewczyny.
-Провідміняйте ciekawe książki.
-Провідміняйте ciekawe lekcje ланцюжком.
V Оголошення теми та мети уроку.
VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)
1.Do słownika. St.91
2. Фізкультпауза
Сильний вітер до землі
гне дерева молоді, (присідають)
А вони ростуть, міцніють (піднімаються)
Вгору тягнуться, радіють. (встають навшпиньки, руки тягнуть вгору)
3.Czytanie.St.90-91
4.Mówienie. Ćw.1 st.92
5. Фізкультпауза
Сильний вітер до землі
гне дерева молоді, (присідають)
А вони ростуть, міцніють (піднімаються)
Вгору тягнуться, радіють. (встають навшпиньки, руки тягнуть вгору)
6.Pisanie. Ćw.2 st.92
7.Mówienie. Ćw.3,4 st.92
8.Gramatyka. St.93
9. Pisanie. Ćw.5,st.93
10.Słuchanie. Ćw.7,8 st.95-97
11. Mówienie. Ćw.9,10 st.92
12. Słuchanie. Ćw.11 st.97
V Підсумок уроку.
VI Домашнє завдання. Впр.6ст.94,вивчити слова.
19.02.2019
Конспект уроку польської мови №41-42(6 клас)
Тема. «Lokomotywa» Julian Tuwim. Висловлювання учнів «Канікули в селі»
Мета: cформуванню лексичних навичок до теми «Moje zainteresowanie»;
розвивати мовлення і збагачувати словниковий запас учнів;
виховувати працьовитість, увагу, спостережливість;
створити комфортні умови для навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність, самостійність.
Тип уроку: урок формування умінь і навичок
Хід уроку
І Організаційний момент (привітання, перевірка присутніх).
ІІ Фонетична розминка
Z czeskich strzech(соломки) szło Czechów trzech, gdy nadszedł zmierzch(сутінки), pierwszego w lesie zagryzł zwierz, bez śladu drugi w gąszczach(зарослях) sczezł, a tylko trzeci z Czechów trzech osiągnął(досягнув) marzeń kres(своїх).
ІІІ Перевірка домашнього завдання.
ІV Актуалізація опорних знань учнів.
Бесіда:
-Розкажіть про утворення ступені порівняння прикметника.
-Розкажіть про правила вживання майбутнього часу.
-Провідвіняйте словоcполучення małe dziewczyny.
-Провідміняйте ciekawe książki.
-Провідміняйте ciekawe lekcje ланцюжком.
V Оголошення теми та мети уроку.
VІ Практичні завдання та вправи.(робота з підручником)
1.Do słownika. St.92
2. Фізкультпауза
Piosenka «Mały miś jest głodny»
3.Gramatyka.St.94
4. Mówienie. Ćw.10 st.98
5. Słuchanie. Ćw.11 st.98
6.Pisanie. Ćw.13,14,15,16 st.99-100
7. Фізкультпауза
Piosenka «Była sobie żabka mała»
8. Słuchanie. Ćw.17 st.101-102
9.Mówienie. Ćw.18 st.102-103
10. Słuchanie. Ćw.19 st.103
11. Pisanie. Ćw.20,23st.103,105
12. Słuchanie. Ćw.24 st.105
13. Pisanie. Ćw.25 st.105-106
V Підсумок уроку.
VI Домашнє завдання. Впр.12ст.98,вивчити слова(усно).