Контрольна робота з теми " Механічні коливання і хвилі "

Про матеріал
Контрольна робота з теми " Механічні коливання і хвилі " містить 6 варіантів по 5 задач, які охоплюють весь програмний матеріал з вказаної теми.
Перегляд файлу

Контрольна робота «Механічні коливання і хвилі»         Варіант 1

 1. Картинки по запросу графік гармонічних коливань тілаРівняння коливань тіла має вигляд  x = - 0,6 cos ( 4πt). Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. Побудуйте графік залежності  x = x(t).
 2. На рисунку наведено графік  гармонічних коливань тіла. Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. Запишіть рівняння коливань.
 3. Яка довжина математичного маятника, якщо період його коливань дорівнює 6,28с?
 4. Шнуром поширюється поперечна хвиля зі швидкістю 4м/с вправо. На рисунку показано положення шнура в певний момент часу. Вважаючи, що сторона клітинки дорівнює 10см, визначте амплітуду, період, частоту, довжину хвилі та напрямок, у якому в даний момент часу рухаються точки А, B і C шнура.
 5. У воді поширюється звукова хвиля з довжиною хвилі 0,7м. Яка її частота? Чи зможе водолаз сприймати її як звук?

 

Контрольна робота «Механічні коливання і хвилі»  Варіант 2

 1. Похожее изображениеРівняння коливань тіла має вигляд  x =  0,6 sin ( 0,5πt). Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. Побудуйте графік залежності  x = x(t).
 2. На рисунку наведено графік  гармонічних коливань тіла. Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. Запишіть рівняння коливань.
 3. Яка частота  коливань пружинного маятника, якщо його маса 40г, а жорсткість пружини 81Н/м?
 4. Шнуром поширюється поперечна хвиля зі швидкістю 2м/с вліво. На рисунку показано положення шнура в певний момент часу. Вважаючи, що сторона клітинки дорівнює 20см, визначте амплітуду, період, частоту, довжину хвилі та напрямок, у якому в даний момент часу рухаються точки А, B і C шнура.
 5. Яка швидкість звуку в матеріалі, в якому звукові хвилі з частотою 900Гц мають довжину хвилі 6м?

Контрольна робота «Механічні коливання і хвилі»   Варіант 3

 1. Рівняння коливань тіла має вигляд  x =  0,02 cos ( 5πt). Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. Побудуйте графік залежності  x = x(t).
 2. На рисунку наведено графік  гармонічних коливань тіла. Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. Запишіть рівняння коливань.
 3. Яка маса пружинного маятника, якщо період його коливань дорівнює 0,1256с, а жорсткість пружини 100Н/м?
 4. Шнуром поширюється поперечна хвиля зі швидкістю 1м/с вправо. На рисунку показано положення шнура в певний момент часу. Вважаючи, що сторона клітинки дорівнює 10см, визначте амплітуду, період, частоту, довжину хвилі та напрямок, у якому в даний момент часу рухаються точки А, B і C шнура.
 5. У склі  поширюється звукова хвиля з довжиною хвилі  10м. Яка її частота?

 

Контрольна робота «Механічні коливання і хвилі»     Варіант 4

 1. Рівняння коливань тіла має вигляд  x =  - 0,01 sin ( 0,2πt). Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. Побудуйте графік залежності  x = x(t).
 2. Картинки по запросу графік гармонічних коливань тілаНа рисунку наведено графік  гармонічних коливань тіла. Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. Запишіть рівняння коливань.
 3. Який період коливань математичного маятника, якщо його довжина 10см?
 4. Шнуром поширюється поперечна хвиля зі швидкістю 0,5м/с вліво. На рисунку показано положення шнура в певний момент часу. Вважаючи, що сторона клітинки дорівнює 20см, визначте амплітуду, період, частоту, довжину хвилі та напрямок, у якому в даний момент часу рухаються точки А, B і C шнура.
 5. Яку довжину мають звукові хвилі частотою 950Гц у сталі?

 

Контрольна робота «Механічні коливання і хвилі»    Варіант 5

 1. Похожее изображениеРівняння коливань тіла має вигляд  x =  - 0,04 cos ( 8πt). Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. Побудуйте графік залежності  x = x(t).
 2. На рисунку наведено графік  гармонічних коливань тіла. Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. Запишіть рівняння коливань.
 3. Яка частота  коливань математичного маятника, якщо його довжина  120см?
 4. Шнуром поширюється поперечна хвиля зі швидкістю 2,5м/с вправо. На рисунку показано положення шнура в певний момент часу. Вважаючи, що сторона клітинки дорівнює 10см, визначте амплітуду, період, частоту, довжину хвилі та напрямок, у якому в даний момент часу рухаються точки А, B і C шнура.
 5. У повітрі поширюється звукова хвиля з довжиною хвилі 4м. Яка її частота? Чи зможе людина сприймати її як звук?

 

Контрольна робота «Механічні коливання і хвилі»    Варіант 6

 1. Рівняння коливань тіла має вигляд  x =  0,01 sin ( 0,25πt). Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. Побудуйте графік залежності  x = x(t).
 2. На рисунку наведено графік  гармонічних коливань тіла. Визначте амплітуду, період і частоту коливань тіла. Запишіть рівняння коливань.
 3. Яка жорсткість пружини пружинного маятника, якщо частота його коливань дорівнює  5Гц, а маса 200г?
 4. Шнуром поширюється поперечна хвиля зі швидкістю 3м/с вліво. На рисунку показано положення шнура в певний момент часу. Вважаючи, що сторона клітинки дорівнює 20см, визначте амплітуду, період, частоту, довжину хвилі та напрямок, у якому в даний момент часу рухаються точки А, B і C шнура.
 5. Яка швидкість звуку в золоті, якщо звукові хвилі з частотою 1620Гц мають довжину хвилі 2м?                                                                                                 .
docx
Додано
20 грудня 2019
Переглядів
5097
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку