Контрольна робота з теми "Поетичне бачення світу". Тести

Про матеріал
Повторити, систематизувати та закріпити вивчений матеріал; виявити рівень знань, умінь та навичок учнів із метою їх корекції; розвивати зв'язне писемне мовлення учнів, уміння виділяти головне, оцінювати прочитане та висловлювати й аргументувати свою думку; виховувати кращі моральні якості на основі загальнолюдських цінностей
Перегляд файлу

Тема. Контрольна робота з теми «Поетичне бачення світу». Тести.

Мета: повторити, систематизувати та закріпити вивчений матеріал; виявити рівень знань, умінь та навичок учнів із метою їх корекції; розвивати зв'язне писемне мовлення учнів, уміння виділяти головне, оцінювати прочитане та висловлювати й аргументувати свою думку; виховувати кращі моральні якості на основі загальнолюдських цінностей

Обладнання: тестові завдання.

Хід уроку

І. Оголошення теми й мети уроку

II. Мотивація навчальної діяльності школярів

— Контрольна робота — це прекрасна можливість перевірити свої знання, вміння та навички, здобуті на уроках і під час самостійної праці. Така робота вимагає мобілізації всіх сил, пам’яті та загального кругозору. Слід пам’ятати, що навіть погана оцінка — це результат, спонукання до більш серйозного ставлення до навчання. Отже, успіхів вам, шановні п’ятикласники!

III. Виконання контрольної роботи

1. Інструктаж до написання тестів

2. Виконання тестових завдань

1. Мацуо Басьо - поет якої країни?

А. Китай

Б. Італія

В. Японія

Г. Шотландія

 

2.  Хайку - це

А. Чотирирядний вірш, що містить сімнадцять складів

Б. Трирядний вірш, що містить сімнадцять складів

В. Чотирирядний вірш, що містить двадцять один склад

Г. Білий вірш

 

3. Обов'язковою складовою хайку є -

А. образ природи

Б. образ людини

В. "вічні образи"

Г.  явища природи

 

4. Шотландія - це Батьківщина

А. Генрі Лонгфелло

Б.  Джанні Родарі

В. Роберта Бернса

Г. Мацуо Басьо

 

5. Ліричний герой - це

А. образ читача

Б. герой твору

В. сам поет

Г. образ автора в ліриці, його поетичне "я"

 

6. З чим порівнює свою думку автор в поезіїї "Моє серце в верховині"

А.з вершинами гір

Б. з вітрами

В. з соколом

Г. з буйними ріками

 

7. У своїх поетичних твораїх Лонгфелло часто звертався до теми:

А. майбутнього свого світу

Б. сучасності

В. екології

Г. минулого Америки

 

8. " Пісня про Гайавату" була написана на основі:

А. власних спостережень

Б. давніх легенд і переказів

В. розповіді батьків

Г. вимислу автору

 

 

 

9. Гайавата - це

А. вождь ірокезів

Б. Владика Життя

В. товариш Лонгфелло

Г. вождь команчів

 

10. Лауреат Премії імені Г. К. Андерсена

А. Джанні Родарі

Б. Мацуо Басьо

В. Генрі Лонгфелло

Г. Роберт Бернс

 

11. Поштові листівки з видами міст якої країни купує кожен турист:

А. Франція

Б. Іспанія

В. Греція

Г. Італія

 

12. " Картинки веселі, а життя - ...". Яким бачить життя Джанні Родарі?

А. суворе

Б. цікаве

В. різноманітне

Г. сумне

 

Відповіді: 1 в; 2 б; 3 а; 4 в; 5 г; 6 в; 7 г; 8 б; 9 а; 10 а; 11 г; 12  а.

 

IV. Домашнє завдання

V. Підбиття підсумків уроку

 

Начало формы

docx
Додано
25 березня 2021
Переглядів
1100
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку