Тема. Контрольна робота «Звичайні дроби».
Мета:
навчальна: перевірити рівень засвоєння знань учнів за темою «Звичайні дроби»;
розвивальна: розвивати логічне мислення, увагу; планувати раціональне використання свого часу;
виховна: виховувати наполегливість, охайність, організованість.
Очікувані результати: визначити рівень знань учнів із вивченої теми з метою їх подальшої корекції.
Тип уроку: урок перевірки та оцінювання знань, умінь і навичок.
Обладнання: картки із завданнями контрольної роботи .
Хід уроку.
І. Організаційний момент.
ІІ. Орієнтовний зміст завдань.
1 варіант.
Початковий рівень.
1. (1 бал) Укажіть дріб із чисельником 5 і знаменником 21.
А. . Б. . В. . Г. .
2. (1 бал) Який із наведених дробів правильний?
А. . Б. . В. . Г. .
3. (1 бал) Який із записів є правильним?
А. . Б.. В.. Г. .
Середній рівень.
4. (1 бал) У класі 26 учнів, 11 із них хлопці. Яку частину класу становлять хлопці?
А. . Б. . В. . Г. .
5. (2 бали) Знайдіть:
а) від числа ;
б) число, якого дорівнюють .
Достатній рівень.
6. (3 бали) Туристи пройшли 24 км безпечним гірським туристичним маршрутом. За перший день вони пройшли усього шляху, а за другий — того, що пройшли за перший день. Решту шляху вони подолали за третій
день. Скільки кілометрів пройшли туристи за перші два дні?
Високий рівень.
7. (3 бали) При яких натуральних значеннях х дріб буде неправильним?
2 варіант.
Початковий рівень.
1. (1 бал) Укажіть дріб із чисельником 3 і знаменником 11.
А. . Б. . В. . Г. .
2. (1 бал) Який із наведених дробів правильний?
А. . Б. . В. . Г. .
3. (1 бал) Який із записів є правильним?
А. . Б.. В.. Г. .
Середній рівень.
4. (1 бал) У кошику 15 яблук, 7 із них червоні. Яку частину яблук становлять червоні?
А. . Б. . В. . Г. .
5. (2 бали) Знайдіть:
а) від числа ;
б) число, якого дорівнюють .
Достатній рівень.
6. (3 бали) У магазин привезли 810 кг яблук. Першого дня продали всіх яблук, а другого – залишку. Скільки яблук залишилося продати?
Високий рівень.
7. (3 бали) При яких натуральних значеннях х дріб буде правильним?