Лялька Маринка в гості завітала

Про матеріал
Конспект показу режимного моменту вмивання у групі раннього віку з використанням усної народної творчості: з метою формувати культурно-гігієнічні навички; продовжувати формувати вміння закочувати рукава, намилювати руки милом до появлення піни, мити їх круговими рухами; розвивати вміння користуватися рушником та вішати його на своє місце; виховувати навички бути охайними.
Перегляд файлу

КЗ «Краснопавлівський ЗДО (ясла-садок) «Оленка»

Лозівської районної ради Харківської області»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конспект показу

режимного моменту вмивання

у групі раннього віку

з використанням усної народної творчості

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                      Виконала:

                                                                                      вихователь Зливка Н.О.

 

 

 

 

 

2019 р.

Програмовий зміст: формувати культурно-гігієнічні навички; продовжувати

формувати вміння закочувати рукава, намилювати руки милом до появлення піни, мити їх круговими рухами; розвивати вміння користуватися рушником та вішати його на своє місце; виховувати навички бути охайними.

 

Хід заняття:

 

Діти стають у коло. Вихователь пропонує привітатися з гостями:

 Сонечко встало,

   Іде новий день

 Любі гості

  Усім «Добрий день»

 

Стукіт у двері. Вихователь заносить ляльку Маринку з брудними руками та рушником в руках і читає вірш:

Хто не миє руки з милом,

    Хто боїться чистої води

    В того на мякенькім рушничкові

    Враз зявляються сліди.

 

Вихователь:  Малята, наша Маринка просить у вас допомоги

  Я лялька Маринка

Бруднулька маленька

          Брудні в мене ручки й рушник

          Відмитись потрібно, але ж я не вмію

          Допомога потрібна мені.

          Ну хто ж допоможе?

          Ну  хто пожаліє?

          Відмийте, будь ласка, мене.

 

Вихователь: Допоможемо Маринці, малята?

Діти: Так.

 

          Вмиває кішка кошенят,

          Вмиває кізка козенят

          А нас водою з милом

          Щоранку мама миє.

Ходімо з вами в умивальну кімнату та покажемо нашій гості, де у нас умиваються.

 Знаєм, знаєм так, так, так

   Де ховається вода.

  Ти виходь, водичка,

   Щоб нам вмити личко.

 

 

Вихователь: Де у нас водичка?

Діти: В крані.

Вихователь: Сідай, Маринка, ми тебе навчимо мити руки. Малята, скажіть, що це в нас стоїть?

Діти: Мильнички.

Вихователь: Так, а подивіться, які вони різнокольорові. А скажіть, якого вони кольору? А що в них лежить?

Діти: Мило.

Вихователь: Вірно, діти, це домівки для мила. Давайте візьмемо його в ручки, ви відчуваєте, яке воно гладеньке та як приємно пахне (діти нюхають мило). Скажіть,будь ласка, для чого нам потрібне мило?

Діти: Щоб мити руки.

Вихователь: Я зараз покажу, як зробити мильні рукавички. Відкриваємо кран з теплою водою, змочуємо руки, беремо мило та промовляємо:

  Наші діти-малюки

  Миють руки залюбки

  Рукавички загортають

  Руки милом натирають.

  Під водою довго миють

  Витиратися уміють.

  Люблять воду всі малята,

 Як маленькі каченята.

А тепер ми змиємо рукавички! Побігла брудна водичка з наших ручок. Давайте тепер стряхнемо руки, щоб з них не попало на підлогу. А зараз будемо витирати. Де наші рушнички? А ось вони. Ми підходимо до них, розкриваємо, витираємо спочатку одну руку, потім іншу. Які ж ви в мене молодці, ви дуже гарно впоралися з миттям рук. Ось, Маринка, подивись, які у нас чисті руки. А зараз давайте допоможемо Маринці помити руки (малята

допомагають ляльці мити руки: намилюємо, змиваємо, витираємо) при цьому промовляємо слова:

               Водичка, водичка

               Умий моє личко
        Щоб очі блистіли

     Щоб щічки червоніли

               Щоб сміявся роток

              Та кусався зубок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
4.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.7
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1.  Vera
    Загальна:
    4.7
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    4.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
22 січня 2020
Переглядів
741
Оцінка розробки
4.7 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку