навчити здобувачів освіти правилам оздоблення печива айсингом; розвинути вміння та навички які будуть потрібні в подальшій роботі кондитера; формування професійної компетенції майбутніх фахівців, прагнення до творчого пошуку, умінь та навичок самостійної роботи, організаційних здібностей, сприяння підготовці здобувачів освіти до максимальної реалізації своїх знань, умінь, навичок та можливостей,також підвищення престижу своєї професії.
Майстер- клас:
« Оздоблення печива айсингом»
Підготувала: Лазарчук Наталія Вячеславівна
Тема: Оздоблення печива айсингом.
Мета: навчити здобувачів освіти правилам оздоблення печива айсингом; розвинути вміння та навички які будуть потрібні в подальшій роботі кондитера; формування професійної компетенції майбутніх фахівців, прагнення до творчого пошуку, умінь та навичок самостійної роботи, організаційних здібностей, сприяння підготовці здобувачів освіти до максимальної реалізації своїх знань, умінь, навичок та можливостей,також підвищення престижу своєї професії.
Хід майстер-класу
Доброго дня! Вітаю Вас на майстер-класі.
Чи погоджуєтесь ви з висловами? Усі радощі життя - у творчості. Творити – значить жити. Творче мислення – це бажання пізнавати нове, незвідане, здатність людини до новизни, неповторності, оригінальності.
Сьогодні здобувачі освіти групи № 6 продемонструють свої творчі здібності при оздобленні та декоруванні кондитерських виробів.
Для роботи нам потрібні таке обладнання:
Основна ідея майстер-класу: «Я знаю, як це робити. Я навчу вас».
Майстер-клас буде проходити в 2 етапи:
1 етап – Приготування айсингу.
Айсинг – це маса для декору кондитерських виробів на основі цукру та білку. Якщо перекласти це слово з англійської мови , то отримаємо глазур.Зазвичай, айсинг називають royal icing – що означає королівська глазур. Айсинг винайшли в Англії, кондитери при дворі декорували торти на різні свята саме білком та цукром.
Метод приготування:
2 етап – Оздоблення та декорування кондитерських виробів.
Розділити глазур на частини і зафарбувати її готовими харчовими або натуральними барвниками. Кольорову глазур слід покласти у зіп-пакетик, відрізати кінчик і через дірочку наносити суміш на печиво.
Для заливання країв (малювання контуру) до базової глазурі слід додати пудри, щоб вона була густішою і не розтікалася. Для заливки використовують рідкішу суміш.
Обвести густішою глазур’ю краї фігурки. Залити рідкішою основою всю поверхню пряника. Розподілити рівномірно глазур зубочисткою. Після того як основа підсохне, наносимо різні малюнки.
ФОТОЗВІТ