Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Майстер-клас на тему: "Оберіг для воїна АТО"

Про матеріал

Майстер-клас "Оберіг для воїна АТО" проведений під час предметного тижня для учнів 6-10 класів в спеціальному навчальному закладі.

Мета:формувати в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, України; розвивати вміння практично виготовляти обереги для воїнів-захисників; корегувати творче мислення, увагу; мотивувати дітей до милосердя та волонтерської діяльності.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Оберіг для воїна АТОВиготовлення підкови–оберегу для наших захисників власноруч. Вчитель: Шишкіна В.І.

Номер слайду 2

Україна! Рідний край! Золота чарівна сторона. Скільки ніжних слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до землі, де народились і живуть. Людина має завжди пам’ятати, звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого народу, його мову, звичаї, обряди, обереги. І де б не була людина, тужить за нею рідна земля. На сьогоднішній день на цілісність нашої держави посягнули вороги, і багато наших земляків мобілізовано до лав українського війська.

Номер слайду 3

Оберіг — найдревніший амулет щастя і добробуту, чарівний предмет, що призначений захищати свого власника. Також вважається, що він може принести удачу, попередити про небезпеку, поліпшити стан здоров’я. Через це обереги зажили неабиякої популярності ще з давніх-давен. Люди пов’язували віру в добро, успіх, щастя з певними символами в оберегах.

Номер слайду 4

Старовинний-сучасний оберіг підковаіз залізазі шкіри. З дереваз солоного тістаз природних матеріалівз стрічок123456

Номер слайду 5

Як вішати підкову?— На Сході, в Європі і Латинській Америці підкови вішають на стіну ріжками вниз — щоб щастя лилося на вас.— Англійці та ірландці переконані, що треба вішати підкову ріжками вгору, щоб щастя не витікало.— Мексиканська підкова, прикрашена стрічками, монетами й ликами святих, висить високо — чіпати її нікому не можна.— Італійці, навпаки вішають підкову так, щоб кожен, увійшовши, її зачіпав.— В Україні вішають ріжками вниз. Є й інші думки — підкову вішають ріжками вгору, щоб будинок був, як повна чаша.

Номер слайду 6

Легенда про підковуєпископ Кентерберійськийковаль. Сатана

Номер слайду 7

Чи потрібен оберіг воїну?

Номер слайду 8

Правила   — наміри повинні бути чистими і добровільними: нікого не можна змусити або вмовити подарувати амулет; — найсильніші обереги ті, що подаровані вашими рідними; — слід серйозно поставитися до вибору матеріалу: часто те, що підходить одному, може нашкодити іншим; — під час створення оберегу слід думати про цю людину, згадуючи її характер, потреби, відчувати її енергетику.

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Символи оберегу мак - охороняє нас від різних наврочень, здійснення бажань,калина – мужність,овес — оберіг краси,квасоля – мир і дружба, горох — міцне здоров’я,рис – добробут у домі,зерно – щоб на столі був хліб,кукурудза – взаєморозуміння,перець духмяний - щоб люди добре ставилися,соняшник – сімейне щастя,лавровий лист – щоб прославитися.кольори: жовтий- золото, багатство; зелений- здоров’я; червоний- любов .  

pptx
Додано
10 січня 2018
Переглядів
2781
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку