Мій перший день у школі.

Про матеріал
Мета: навчальна: повторити назви речей, необхідних учневі на уроці; навчати складати монологічні повідомлення за темою; розвивальна: продовжувати формувати навички пошукового читання; розвивати здібність учнів до аудіювання; виховна: виховувати позитивне ставлення до школи та до навчання.
Перегляд файлу

Урок №5

ТЕМА.  Мій перший день у школі.

Мета:  навчальна: повторити назви речей, необхідних учневі на уроці; навчати складати монологічні повідомлення за темою;  розвивальна: продовжувати формувати навички пошукового читання; розвивати здібність учнів до аудіювання;                  виховна: виховувати позитивне ставлення до школи та до навчання.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки з малюнками шкільних речей, картки для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Greeting 1. Привітання.

Т: Good morning, children! How are you getting on?

 Ps: We are very well, thank you!

Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll speak about school things, those which you need for your studies. We'll also read the second part of the story about Bob's first day at school. We are going to listen to the text about Amberfield School and learn how the classrooms look like there.

 3. Перевірка домашнього завдання.

І) Р3> впр. і (с. 4).

Учні ланцюжком читають доповнений текст листа.

2) РЗ, впр. 2 (с. 4).

Учні читають свої відповіді на запитання за текстом листа.

Warming up 4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Guess the School Things».

Учитель бере одну з карток-малюнків шкільних речей, але не показує малюнок

учням. Учитель пропонує учням за допомогою підказок здогадатися, що зображено  на малюнку. Підказки можуть бути такими:

We can write with it.

We can write in it.

It has many pages.

It can help you in counting.

With this thing you can draw straight lines.

There is a lot of new information in it for you.

You can keep your textbooks and exercise books there.

It's rectangular/square/thin/thick/long etc.

Після кожної підказки учні ставлять загальні запитання, наприклад: Is It a text-book/ruler/pen etc? Якщо учні називають предмет правильно, учитель показує їм картку із зображенням цього предмета.

 

ІІ.ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Активізація мовленнєвих зразків.

1)Впр. 1 (с. 12).

Бесіда в режимі Т-Р^Р^Р

Т: Look at the pictures of exercise 1 on page 12. Which of these things do you take to school? When do you use them? Which of these things don't you take to school? Why?

2) Гра «Let's Tell...».

Учні у швидкому темпі, ланцюжком, називають слова, пов'язані з темою «Шкільні речі». Той, хто не може назвати слова, виходить із гри.

Р1:Мар!

Р2: Ruler!

Р3: School bag!

Р4: Pencilbox!

2. Аудіювання.

Учитель двічі читає текст. Учні слухають і виконують завдання на картках

 

 

AMBERFIELD SCHOOL

William goes to Amberfield School which is near York. His classroom is on the second floor and he thinks it's the best classroom in his school. At his Art lessons pupils often draw lovely pictures and put them on the walls for everybody to see. They have also put up some maps on one of the walls so that they can use them at Geography lessons. There is a small library in the corner of the classroom where the pupils can find the books they need for all the school subjects. There is also a cupboard with scissors, glue, coloured pencils and other things the children can need when they are working in groups. William really enjoys going to school because he always learns new things and has a great time, too.

Listen to the text Choose and circle the letter of the correct answer to the question.

1) Amberfield School is... .

a) in New York b) in York c) near York

2) William's classroom is ...

a) on the first floor b) on the second floor c) on the third floor 

3) How much does William like his classroom?

a) Very much. b) Not very much.

4) What are there on the walls of his classroom?

a) Portraits and maps, b) Pictures and maps. c) Pictures and tables.*

5) What is there in the corner of the classroom?

 a) A small library. b) The teacher's table. 

6) Why does William enjoy going to school?

a) Because he always learns new things and has a great time, too.

b) Because he has many friends there.

c) Because he likes his teacher.

3. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 12).

1) Етап підготовки до читання.

а) Бесіда в режимі Т-р1-р2-р3.

Т: Last lesson we read the first part of this story. Let's remember who the characters of the story are and what happened in the first part. Who is Rob/Bob/Bill? What is the teacher'8 name?

Who took Rob to school? Where did Bob hide Rob? Who went to the closet? Why?

б) T: Look through the text and tell if there are all the characters from part 1 in it. Учні швидко переглядають текст і знаходять відповіді на запитання учителя.

в) Виконання завдання на картках.

Who do those replies belong to? Write the name next to the reply.

1) «Tell us about your friend, please».  

2) «Thanks to you all the kids know me already».  

3) «Look what I found!»  

4) «Mrs Bell, do you know anything about this?»  

5) «Do you have your own robot?»  

6) «It's mine». 

7) «It followed me to school today, so I hid it in the closet». 

8) «From now on, you stay home and try to keep out of trouble while I go to school»

T: Read the replies on the cards and try to guess who they belong to.

Учні читають репліки, подані на картках, і намагаються здогадатися, кому з героїв тексту вони належать.

Т: Now look through the text again and find out who those replies belong to.

 Потім знаходять ці репліки в тексті розповіді та перевіряють, чи правильно вони виконали завдання,

2) Етап читання.

Т: Read the text silently and find the answers to the questions of exercise 3 on page 13. Учні самостійно читають текст і знаходять відповіді на запитання вправи 3 (с. 13).

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. З (с. 13).

Учні читають запитання і вибирають правильний варіант відповіді на них, допов-нюючи ці відповіді додатковою інформацією з тексту.

б) Інсценування діалогу.

За допомогою інформації, наведеної на картках, учні в групах інсценують ситуацію, описану в тексті.

4. Розвиток умінь письма. Впр. 5 (с. 13).

Учні намагаються уявити, що вміє робити Роб, і в зошитах, письмово, складають речення про це. Учитель викликає трьох-чотирьох учнів і просить їх прочитати свої речення.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завданая.

РЗ, впр. 1, 2 (с. б), письмово.

 2. Підведеная підсумків уроку. Впр. 4 (с. 13).

Клас розподіляється на дві команди, кожна з яких обирає лідера. Лідери команд загадують якийсь предмет, що знаходиться в класі. Гравці ставлять йому запитання, намагаючись здогадатися, що саме він загадав. Кожна команда може поставити не більше 5 запитань. Виграє команда, яка першою відгадує предмет.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
2 квітня 2020
Переглядів
877
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку