Розробка уроку на тему «Літні канікули.»

Про матеріал
Мета: Повторити й активізувати ЛО теми.Продовжувати формувати навички читання.Практикувати у розповідях про свої плани, застосовуючи конструкцію to be going to. Повідомлювати про теперішні й минулі події, застосовуючи конструкції теперішнього неозначеного та минулого неозначеного часу. Розвивати вміння аудіювання. Виховувати культуру мовлення і письма.
Перегляд файлу

Урок №8

Підтема:  Літні канікули.

Мета:  Повторити й активізувати ЛО теми.Продовжувати формувати навички читання.Практикувати у розповідях про свої плани, застосовуючи конструкцію to be going to. Повідомлювати про теперішні й минулі події, застосовуючи конструкції теперішнього неозначеного та минулого неозначеного часу. Розвивати вміння аудіювання. Виховувати культуру мовлення і письма.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.

ХІД УРОКУ

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Good morning!

Ps: Good morning!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we'll continue speaking about summer holidays and about the ways of spending them. We'll read Ann's letter to Mary and find out what Ann likes and what she doesn't like about her holidays. We'll also plan a three-days camping and compare past and present events.

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «Let's Tell...».

Учні в швидкому темпі ланцюжком називають слова, пов'язані з темою «Літній

відпочинок». Той, хто не може назвати слово, виходить із гри.

Р1: Seaside!

P2: Hot!

P3: Mountains!

P4: Sun! і т. ін.

4. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 7).

Учні по черзі називають синонімічні пари.

2) РЗ, впр. 2 (с. 7).

Учні читають назви видів діяльності під час літнього відпочинку, які вони знайшли й обвели.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Розвиток умінь діалогічного мовлення. Впр. 1 (с. 18).

Учні працюють у парах: ставлять один одному запитання, подані у впр. 1 (с. 18), і відповідають на них. Після цього складають повідомлення про уподобання свого співрозмовника стосовно літнього відпочинку.

2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 8).

 Етап підготовки до читання. Бесіда в режимі Т-Р1-Р23 .

T: Look through the text on page 18 and answer my questions.

Учні швидко переглядають текст вправи і дають відповіді на запитання.

Т: Is it a story, a dialogue or a letter?

Who is the letter addressed to?

Who is the author of the letter?

Which words or word combinations help to connect the sentences in the text?

2) Етап читання.

T: Let's read the text and discuss it.

Учні самостійно читають текст і готуються відповідати на запитання вчителя й обговорювати їх.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а). Бесіда в режимі Т—Р12-Р3.

Т: Is Ann on holiday now?

What season is it?

Does Ann like everything about holidays?

What three things doesn't she like?

What does Ann like about holidays?

What country did Ann visit in summer?

What sight did she see?

Why does Ann invite Mary to her place?

б) Впр. З (c. 19).

Учні усно доповнюють речення вправи відповідно до змісту тексту.

в) Повторення й активізація ЛО тексту.

Учитель роздає учням картки для самостійної роботи та просить їх заповнити пропуски в реченнях словами to start with, firstly, secondly, finally та however. Учні самостійно виконують завдання, а потім по черзі читають речення вголос.

Fill In «to start with», «firstly», «secondly», «finally», «however».

1) - Daddy! Can you buy me that pet turtle, please?

- __________________ it's expensive, and  _____________it's, too  slow.

2) - He was feeling bad. He went to school, _____________and tried to pass his test.

3)And ___________, I would like to thank you all for coming here today.

4) - How do you like this dress?

- ________________ it's much, too expensive...

3. Відпрацювання граматичного матеріалу та практикування в усному мовленні.

1) Вживання конструкції to be going to. Впр. 4(1) (c. 19).

Учні уявляють, що вони готуються до триденної подорожі, та планують, які речі взяти із собою, а які залишити вдома (при складанні висловлювань учні спираються на список речей, наведений на с. 19).

Р1: I'm going to take a box of matches, some food and water, but I am not going to take a television.

P2: I'm going to take a mobile phone, a sleeping bag and some money to buy food and drink, but I am not going to take an evening dress etc.

2) Вживання теперішнього неозначеного і минулого неозначеного часів.

а) Впр. 4(2) (с. 19).

Учні усно складають монологічні повідомлення в минулому неозначеному часі про свої літні канікули за планом, наведеним у вправі.

б) Впр. 5 (с. 19).

Учні письмово, в зошитах, користуючись словосполученнями, поданими у таблиці вправи, складають речення про теперішні події порівняно із минулим станом речей (як у зразку).

4. Аудіювання.        

I Listen to the text and match the child's name with the place where he/she went on holiday.

Ben     Alan     Jackie

Greece  hiking in the Mountains    countryside

T: Listen to the text «Where Were They in Summer?» and think where the children  were in summer. Match the name and the place.

Учитель роздає дітям картки для індивідуальної роботи. Завдання учнів — прослухати текст і поєднати лінією ім'я дитини із місцем літнього відпочинку.

WHERE WERE THEY IN SUMMER?

Ben, Alan and Jackie had a very good time in summer. Jackie swam a lot and played volleyball with other children. She also visited some of the sights, Parthenon, for example.

Ben had very active holidays, too. He lived in a tent, cooked on the fire and had a lot of physical activities during his holidays.

Alan had a quiet rest. He went fishing and swimming to the river, walked in the forest and helped his grandma on the farm. Ben, Alan and Jackie liked their holidays a lot!

Діти слухають текст, самостійно виконують завдання на картках, а потім відповідають на запитання вчителя за текстом «Where Were They in Summer?» T: Who was in Greece/hiking in the mountains/in the countryside?

What did he/she do there?

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

 Homework 1. Домашнє завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 8), письмово.

2) РЗ, впр. 2 (с. 9), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Т: Was the lesson interesting? What did we speak about? What grammar tenses and constructions did we revise?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
2 квітня 2020
Переглядів
522
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку