Розробка уроку на тему «На рибалці.»

Про матеріал
Мета: Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми. Повторити теперішні та минулі часи дієслів. Продовжувати формувати навички читання та письма. Навчати спілкування за темою. Розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення. Виховувати культуру мовлення і письма.
Перегляд файлу

Урок №12

Tема:  На рибалці.

Мета:  Ознайомити з новим лексичним матеріалом теми. Повторити теперішні та минулі часи дієслів. Продовжувати формувати навички читання та письма. Навчати спілкування за темою. Розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення. Виховувати культуру мовлення і письма.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для індивідуальної роботи.

 

ХІД УРОКУ

 

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

1. Привітання.

Т: Good morning, children!

Ps: Good morning, teacher!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Do you like fishing? I hope so, because today we'll speak about fishing. We'll learn the names of fishing equipment and other words connected with this topic. We'll also read a story about a fishing trip.

3. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 11).

Учні читають визначення і називають слова, які вони добрали до цих визначень.

2) РЗ, впр. 1 (с. 12).

Учні ланцюжком читають текст зі вставленими словами.

4. Уведення в іншомовну атмосферу.

Вивчення римування «Catching Fish in Canada».

T: Let's learn the rhyme «Catching Fish in Canada». But before we'll learn it, we have to make it of the lines on your cards.

 

 

CATCHING FISH IN CANADA

Oh, they are catching fish in Canada.

They're cooking fish in Spain.

They're eating fish in Boston

And they're selling fish in Maine.

They're working hard in Singapore.

They're dancing in Brazil.

Up north in San Francisco,

They're climbing up the hill.

Учні отримують картки з віршем, в якому переплутано репліки. Вони повий скласти з цих реплік вірш.Потім діти хором читають вірш за вчителем, після чого вчитель викликає тр чотирьох, за бажанням, і просить розповісти вірш напам'ять.

Put the lines in the correct order to make up a rhyme.

CATCHING FISH IN CANADA

 They're cooking fish in Spain.

 They're working hard in Singapore.

Up north in San Francisco,

Oh, they are catching fish in Canada. 

They're eating fish in Boston

 They're dancing in Brazil.

 They're climbing up the hill.

And they're selling fish in Maine.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Подання нового лексичного матеріалу.

1)Презентація нових слів та словосполучень. Впр. 1 (с. 26).

Т: Look at the pictures of exercise 1 on page 26. These pictures show us the things and activities connected with fishing. First point to the pictures and repeat these words and word combinations after me.

Учні повторюють слова вправи за вчителем та дивляться на малюнки, що ілюструють нові слова.

2) Бесіда в режимі T->P1-P2-P3.

Т: Picture 1/3/4/5/6. What is the boy doing? Picture 2. What is it?

Reading 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 26).

1) Етап підготовки до читання. Впр. 2Ь (с. 27).

Учні в парах ставлять один одному запитання про зміст тексту.

Ps: What is the title of the text?

What do you think it is about?

How many charactersare there?

What do you think happened to them?

2) Етап читання.

T: Let's read and translate the text now.

Учні ланцюжком читають і перекладають текст.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Бесіда в режимі T-P1->P2-Ps.

Т: Who are the characters of the text?

What is Dan's father's name?

What is Dan's uncle's name?

Who caught a fish?

Who helped Dan to pull out the fish?

Did Tom and Alex catch any fish?

Did Mr Petrenko catch any fish?

Why did the boye and Mr Petrenko trade sides?

б) Гра «Right or Wrong?».

Учитель висловлює твердження за текстом впр. 2 (с. 26). Якщо твердження правильне, учні кажуть: «Right!», а якщо помилкове, вигукують: «Wrong!». Наприклад:

Т: Dan's Dad let Tom and Alex go fishing with him and Dan.

Ps: Right!

T: The boys went to the different sides of the river.

Ps: Wrong! і т. ін.

в) Впр. З (c. 27).

Учні роздивляються малюнки до тексту і розташовують їх у порядку ПОДІЙ розповіді. Потім, спираючись на малюнки, розповідають історію, описану в тексті вправи (двоє- трос учнів).

3. Повторення граматичного матеріалу: теперішні та минулі часи дієслів.

1)  впр. 4 (с. 27).

Спочатку учні самостійно заповнюють пропуски в реченнях правильною формо» дієслова. Після цього по черзі читають речення вправи, а вчитель перевірне правильність застосування граматичних часів.

2) Граматична гра «Sentence Change».

Учитель називає речення в теперішньому неозначеному або тривалому часі.Учніповинні трансформувати речення в теперішньому неозначеному часі у реченняв минулому неозначеному часі, а речення в теперішньому тривалому часі — у реченняв минулому тривалому часі, додаючи необхідні обставини часу.

T: I'm fishing now.

Ps: I was fishing yesterday.

Т: I sometimes go to the zoo on Sunday.

Ps: I went to the zoo last Sunday, і т. ін.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

1) Впр. 5 (с. 27), письмово.

2) РЗ, впр. 1 (с. 12), письмово.

3) РЗ, впр. 2 (с. 13), письмово.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі Т-Р1^Р2^Р3.

Т: What grammar have we revised today?

What topic did we discuss?

What did you learn to speak about?

Учитель починає одне зі словосполучень за темою «На рибалці», а учні закінчують його.

T: Can you finish these word combinations: to catch ...

Ps: A fish!

T: To dig ...

Ps: Worms!

T: To throw

Pa: The fishing-rod.

T: To pull

Ps: The fish out!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
2 квітня 2020
Переглядів
477
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку