МОЄ МІСТО. Проєктна робота

Про матеріал
Клас 6-с класу Дата 16.04 Тема: МОЄ МІСТО. Проєктна робота Мета:Формувати загальнонавчальні компетентності: Практикувати учнів у писемному та усному мовленні. Активізувати вживання лексичних одиниць теми та граматичного матеріалу «моє місто». Розвивати навички аудіювання. Практикувати учнів у переглядовому читанні. формувати комунікативні компетентності: розвивати творчі здібності учнів; збагачувати лексичний словник, розвивати зв’язне мовлення, творче мислення, уяву, увагу, пам’ять, спостережливість; формувати загальнокультурні компетентності: виховувати доброзичливе ставлення до оточуючих, інтерес до вивчення українcької мови, чемність і толерантність; формувати здоров`язбережувальні компетентності: пропагувати рухливий спосіб життя шляхом виконання фізкультхвилинки; формувати соціальні компетентності: працювати над диференціацією звуків .вдосконалювати техніку зчитування з губ; слідкувати за вимовою. Обладнання: таблички для глобального читання мовних одиниць, картки для індивідуальної та самостійної роботи. Тип уроку: закріплення знань з теми «моє місто» Перебіг уроку І. Початок уроку. Організація класу. 1) готовність до уроку: А) Зошит ? Б) апарат? Сьогодні у нас гості – привітайтесь на англійській мові. II. Warm- up. 1.зараз буде розмовна хвилинка. (сіли рівно. Увага на мене . Екран – Насті і Андрій) Добре. Молодці. А зараз будемо говорити англ.мовою. 2.Лексична зарядка Як справи? Яка сьогодні погода? III Оголошення теми. Let’s have fun. Відгадайте тему сьогоднішнього уроку Я даю вам код. А ви за абеткою повинні знайти яка буква відповідає цифрі – 1325 20152314 (my town) – як перекласти? Що означає? Жест українською-жест англійською. Ми на минулих уроках розпочали вивчати тему «моє місто», а сьогодні продовжимо. ПЛАН Сьогодні на уроці ми будемо: - Закріплювати нові слова - Вчитися використовувати нові слова у реченнях - Попрацюємо в командах - І виконаємо проект «Моє місто» Слова ви вже знаєте, а сьогодні будемо вчитися ставити питання і давати відповіді IV. Робота над темою уроку 1) where do you live ? I live in 2) what is the name of your town? CHERKASSY (ДАВАЙТЕ СКЛАДЕМО НАЗВУ МІСТА) 3) do you like your town? Yes 4) Lets know more about our town and make project of it . Давайте дізнаємось більше про наше місто і в кінці уроку зробимо його проект. V. Відео – Черкаси https://www.youtube.com/watch?v=OHnRDz_ns4A Які місця ви побачили ? Давайте повторимо слова На дошці слова англійською – перекладають українською. Робота на закріплення словника На минулих уроках ви познайомились із новими словами, а зараз виконаємо завдання, щоб краще запам’ятати VI Game “З єднай словосполучення”. Робота в парах a doctor - hospital money- bank books - library shopping - shop pictures - museum films - cinema animals – zoo (Учні підходять до дошки, на якій висять листочки із загадками, читають та відгадують будівлю. А лише потім перевертають листочок) 7. Знайдіть слово z c g a l l e r y u n r e s t a u r a n t i y n h p a r o d m t c s e e a n i o t k o a h m a r k e t e r p f o t h e a t r e m c e p c r c i n e m a o o d b e a b a n k c h a h c i r c u s f g p x i k l m u s e u m o i Слова: gallery restaurant market theatre cinema bank circus museum 8.Фізкультхвилинка Lets rest – I will show you colour and you should touch it. Давайте відпочинемо. Я показую назву кольору. А ви повинні до нього торкнутись. 9. Презентація Вам необхідно, дивлячись на фотографії нашого міста, скласти усну розповідь про нього. Ви можете використовувати такі речення: — У нашому місті є … — Ви можете побачити… Попрацюємо з конструкціями — There is… — There are… — You can see… 10. Ділимось на команди . Мозаїка. Дітям видаються частину зображення міста, і вони повинні знайти дітей, у яких є інші частини зображення.). Код - http://qrcoder.ru/code/?http%3A%2F%2Ftutoring.ck.ua%2F%3Fpage_id%3D229&4&0 Робимо проект міста. Беремо мобільний телефон. Скануємо код – знаходимо карту міста. Вам потрібно наклеїти зображення на відповідні назви. ?http%3A%2F%2Ftutoring.ck.ua%2F%3Fpage_id%3D229&4&0 11. Презантація проектів. Давайте пофантазуємо і подумаємо, що б ви ще хотіли бачити в своєму місті. 12. Підбиття підсумків уроку. 1) яка тема була? 2) що сподобалось? 3) що було цікаво? 4) що було важко? 13. подання домашнього завдання
Перегляд файлу

Клас 6-с класу                      

Дата 16.04   

Тема:  МОЄ МІСТО. Проектна робота

Мета:Формувати загальнонавчальні компетентності: Практикувати учнів у писемному та усному мовленні.  Активізувати вживання лексичних одиниць теми та граматичного  матеріалу «моє місто».  Розвивати навички аудіювання. Практикувати учнів у переглядовому читанні. формувати комунікативні компетентності: розвивати творчі здібності учнів; збагачувати лексичний словник, розвивати зв’язне мовлення, творче мислення, уяву, увагу, пам’ять, спостережливість; формувати загальнокультурні компетентності: виховувати доброзичливе ставлення до оточуючих, інтерес до вивчення українcької мови, чемність і толерантність; формувати здоров`язбережувальні компетентності: пропагувати рухливий спосіб життя шляхом виконання фізкультхвилинки;

формувати соціальні компетентності: працювати над диференціацією звуків .вдосконалювати техніку зчитування з губ; слідкувати за вимовою.

Обладнання: таблички для глобального читання мовних одиниць, картки для індивідуальної та самостійної роботи.

Тип уроку: закріплення знань з теми «моє  місто»

Перебіг  уроку

І. Початок уроку. Організація класу.

1) готовність до уроку:

А) Зошит ?

Б) апарат?

Сьогодні у нас гості – привітайтесь на англійській мові.

II. Warm- up.

1.зараз буде розмовна хвилинка.

(сіли рівно. Увага на мене . Екран – Насті і Андрій)

Добре. Молодці. А зараз будемо говорити англ.мовою.

2.Лексична зарядка

Як справи?

Яка сьогодні погода?

III Оголошення теми.

Let’s have fun.

Відгадайте тему сьогоднішнього уроку

Я даю вам код. А ви за абеткою повинні знайти яка буква відповідає цифрі – 1325 20152314

(my town) – як перекласти? Що означає? Жест українською-жест англійською.

Ми на минулих уроках розпочали вивчати тему «моє місто», а сьогодні продовжимо.

ПЛАН

Сьогодні на уроці ми будемо:

  • Закріплювати нові слова
  • Вчитися використовувати нові слова у реченнях
  • Попрацюємо в командах
  • І виконаємо проект «Моє місто»

 

Слова ви вже знаєте, а сьогодні будемо вчитися ставити питання і давати відповіді

IV. Робота над темою уроку

 1) where do you live ?    I live in

2) what is the name of your town? CHERKASSY

(ДАВАЙТЕ СКЛАДЕМО НАЗВУ МІСТА)

3) do you like your town? Yes

4) Lets know more about our town and make project of it .

Давайте дізнаємось більше про наше місто і в кінці уроку зробимо його проект.

V. Відео – Черкаси

https://www.youtube.com/watch?v=OHnRDz_ns4A

Які місця ви побачили ?

Давайте повторимо слова

На дошці слова  англійською – перекладають українською.

Робота на закріплення словника

На минулих уроках ви познайомились із новими словами, а зараз виконаємо завдання, щоб краще запам’ятати

VI Game “З єднай словосполучення”.  Робота в парах

a doctor  - hospital 

money-  bank

books -  library

shopping -  shop

pictures -  museum

films - cinema

animals – zoo

 

(Учні підходять до дошки, на якій висять листочки із загадками, читають та відгадують будівлю. А лише потім перевертають листочок)

 7. Знайдіть слово

 

z

c

g

a

l

l

e

r

y

u

n

r

e

s

t

a

u

r

a

n

t

i

y

n

h

p

a

r

o

d

m

t

c

s

e

e

a

n

i

o

t

k

o

a

h

m

a

r

k

e

t

e

r

p

f

o

t

h

e

a

t

r

e

m

c

e

p

c

r

c

i

n

e

m

a

o

o

d

b

e

a

b

a

n

k

c

h

a

h

c

i

r

c

u

s

f

g

p

x

i

k

l

m

u

s

e

u

m

o

i


Слова:
gallery
restaurant
market
theatre
cinema
bank
circus
museum

 

 

8.Фізкультхвилинка

Lets rest – I will show you colour and you should touch it.

Давайте відпочинемо. Я показую назву кольору. А ви повинні до нього торкнутись.

9. Презентація

Вам необхідно, дивлячись на фотографії нашого міста, скласти усну розповідь про нього. Ви можете використовувати такі речення:

         У нашому місті є …

         Ви можете побачити…

 

Попрацюємо з конструкціями

         There is…

         There are…

         You can see… 

 

 

10. Ділимось на команди .

Мозаїка. Дітям видаються частину зображення міста, і вони повинні знайти дітей, у яких є інші частини  зображення.).

Код -

http://qrcoder.ru/code/?http%3A%2F%2Ftutoring.ck.ua%2F%3Fpage_id%3D229&4&0

Робимо проект міста. Беремо мобільний телефон. Скануємо код – знаходимо карту міста. Вам потрібно наклеїти зображення на відповідні назви.

<a href="http://qrcoder.ru" target="_blank"><img src="http://qrcoder.ru/code/?http%3A%2F%2Ftutoring.ck.ua%2F%3Fpage_id%3D229&4&0" width="148" height="148" border="0" title="QR код"></a>

11. Презантація проектів. Давайте пофантазуємо і подумаємо, що б ви ще хотіли бачити в своєму місті.

12. Підбиття підсумків уроку.

1) яка тема була?

2) що сподобалось?

3) що було цікаво?

4) що було важко?

13. подання домашнього завдання

 

 

 

 

 

docx
Додано
24 січня 2022
Переглядів
625
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку