Англійська мова
3-Б клас
Тема: Мої улюблені предмети
Вчитель : Жуковська Вікторія Василівна
Тема: Мої улюблені предмети
Мета: - повторити та удосконалювати навички вживання днів тижня та
назв шкільних предметів;
- вчити учнів висловлювати власну думку стосовно улюбленого
предмета, користуючись конструкцією I like як відповіддю на
запитання What lesson do you like?
- ознайомити з новою лексикою;
- розвивати навички читання та перекладу, а також усного
мовлення з опорою на нові лексичні одиниці;
- формувати позитивні риси характеру;
- виховувати навички самоконтролю та бажання вчитися.
Обладнання: картки з днями тижня,
назвами шкільних предметів та дій, завдання для фонетичної
розминки.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку:
I ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ
Greeting
T.: Good morning, children!
Ps: Good morning!
T.: How are you today?
Ps: We are fine! And how are you?
T.: I am fine too, thank you.
T.: How are you, Dasha?(Denys, Maxym) etc.)
T.: Let us remember the rhyme:
Let us try to be polite
In everything we do,
Remember always say “Please”
And don’t forget “ Thank you”. .
Introduce yourself.
My name is ... . I live in Chornyi Potik. I am eight. I am a pupil.
Who is absent today?
.... is (are) absent today. (Nobody is absent)
What is your hometask for today?
My hometask is .....
What day is it today?
It is ...
II WARMING UP Уведення в іншомовну атмосферу.
T.: My dear pupils, we are going to speak with you about your school subjects and your favourite lessons. So, first of all, we’ll play a game.
Game “WORD CLAP”
Діти встають, тричі плескають по колінах, а четвертий раз - у долоні. З кожним четвертим плеском один з учнів називає день тижня. Потім вчитель міняє тему й учні називають навчальні предмети. назви можуть повторюватися, але не раніше, ніж через дві назви.
Example:
T: Days of the week!
Ps: ( three claps).
P1: Sunday!
Ps: ( three claps).
P2: Friday!
Ps: ( three claps) Etc.
T: Lessons!
Ps ( three claps)
P3: Art! Etc.
III PHONETIC
1) Вчитель перевіряє знання учнями назв предметів, задаючи запитання:
What lessons do you know?
What lessons have you got on ...?
When is English?
2) Вчитель показує учням картки з написаними на них назвами предметів, учні повинні прочитати та перекласти їх.
When is Music?
It is on Monday.
When is Sport?
It is on Monday, Wednesday and Friday
th [ ] [ ] this three that thank mother thin brother thick father thing the thirteen they maths |
Учні виконують вправу 1, ст..26 в робочому зошиті, хто швидше правильно підпише малюнки назвами навчальних предметів.
1) Вп.1, ст.55
Вчитель читає, учні слухають та намагаються зрозуміти про що йдеться
вп.2, ст.55
На дошці написані слова і діти складають речення за поданою таблицею
I like |
English Maths Ukrainian Music Sport Art Reading
|
speak English
sing songs
run
draw
read
write
jump
paint
play games
count
do sums
learn poems
Вп.3, 4, ст.55 (гра з мікрофоном)
Ex.1. p.54; ex.5, p. 55. WB, ex. 3,p. 38 ( write a letter about your favourite lesson)
9. Summarizing
T. Your work was excellent. You are very clever and friendly.
Your marks are…
How are you now? If you are O.K. clap your hands and say:
We like to study.
We like to rest.
We are always happy.
We are the best.
APPENDIX I
Find the odd word and underline it
Викресли зайве слово
APPENDIX II
School words
Listen to the words and circle the ones you hair