Тема: Моя кімната
Мета:
• навчальна: презентувати новий граматичний і лексичний матеріал за темою
«Я, моя сім'я та друзі», практикувати мовні засоби за темою «Я, моя сім'я та друзі»,
формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компе
тенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення;
• розвивальна: вчити уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивувати готовність братиучасть в іншомовному спілкуванні, розвивати мовну здогадку, різні типи пам'яті —слухову, зорову, увагу, уяву, учити працювати у парі, логічно висловлювати думку;
• виховна: виховувати уміння концентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.
• Обладнання: таблиця для пошуку слів, фонетична зарядка, картки для індивідуальної роботи
Хід уроку
І Організаційний момент
-А зараз я зачитаю віршик, а ви слухайте уважно і намагайтеся зрозуміти його, щоб дізнатися про що ми будемо говорити на уроці.
- And now I will read the verse, and you listen carefully and try to understand it to find out what we will talk about in the lesson.
-We live in a big flat.
There are four rooms in our flat.
I have got my own room.
It is big and light.
It is very cosy.
-Ви зрозуміли його ?
- You understand
Давайте разом його перекладемо .
Ми живемо у великій квартирі.
У нашій квартирі чотири кімнати.
У мене є моя власна кімната.
Вона велика і світла.
Вона дуже затишна.
- And now repeat after me.
- Who wants to read on their own.
Good!
В своєму домашньому завданні ви описували кухню підставляючи слова замість малюнків.
Хто бажає зачитати?
ІІ Основна частина
2.1 Повідомлення теми і мети уроку
- And now, watch the video, and then you tell me what about this video(Перегляд відео My room)
- Які знайомі слова ви почули ?
-Отже, тема нашого урока називається My room, Моя кімната.
-І сьогодні ми навчимося описувати свою кімнату, складати запитання до ілюстрації.
2.2 Навчання лексичного матеріалу
- Діти у вас на парті є ось такі листочки . Вам потрібно малюнки з’єднати з словами . На виконання цього завдання у вас є 2 хвилини .
- Children at your desk are these leaflets here. You need to combine drawings with words. You have 2 minutes to complete this task.
- Погляньте на малюнок і скажіть які предмети ви бачите?
- Take a look at the picture and tell what items you see?
- Хто бажає зачитати слова Ann, а хто слова Kim.
- Who wants to read Anna's words, and who's the words of Kim.
- Ви зрозуміли про що ідеться в тексті.
- You understand what is this text about.
- Давайте зачитаємо.
- Let's read all together.
- А зараз вам потрібно описати малюнок за допомогою слів внизу.
- And now you need to describe a picture with the following words.
(There are blue curtains at the window. The bookcase is behind the chair. The chair is next to the table. The lamp is on the table. There is a blue carpet under the bed.)
2.3 Гра
- А зараз ми зіграємо в гру. Вам потрібно відповісти на питання. Що ви б могли сказати на місці Ann. За кожну правильну відповідь будете діставати кружечок. Чий ряд більше кружечків дістане той і виграв.
And now we will play the game. You need to answer the question. What could you say on the spot Ann? For every correct answer you will get a circle. Whose series of more flowers will win and win.
2.4 Робота в зошиті.
- Відкрийте зошит і запишіть число класна робота
- Open the notebook and write down the number of class work..
-Look at the ex 3b p.95
- Вам потрібно скласти питання і записати відповідь у зошит.
- You need to make a question and write the answer in the notebook.
(1Where is the bookcase?-It is next to the window.2 Where is the table?-It is in front of the chair.3Where are books?-They are on the table.4Where is the carpet ?-It is under the bed.
2.5 Робота з таблицею
- Look at the ex.3a p.95
- Вам потрібно найти 10 скритих слів і записати їх у зошит. А один учень біля дошки .
- You need to find 10 hidden words and write them in the notebook. And one student near the board.
(Picture, chair, bookcase, armchair, window, computer, drawer, clock, sofa, fridge, mirror.)
2.6 Фізкультхвилинка
- Stand up
2.7 Робота з текстом
-Look at the ex.4 p.95
- А давайте наш Незнайко допоможе нам зачитати текст.
- And let our little Neznaiko help us read the text.
- Хто бажає зачитати. Зараз один читає а всі інші уважно слухають тому, що хтось із вас потім продовжить.
- Who wants to read. Now one reads and everyone else is listening attentively because some of you will then continue.
(Window, table, curtains, bed, clock, computer, desk, books, bookcase)
Давайте перекладимо текст.
-let's translate the text.
(Цей номер у квартирі мій. Це не дуже велике але затишне . У моїй кімнаті є вікно. Столик перед ним. Штори білі. Моє ліжко біля стіни. Годинник знаходиться над ліжком. У мене є комп’ютер . Мої книги знаходяться у книжній шафі. Моя кімната чиста. Мені це подобається.)
ІІІ Заключна частина
3.1 Підсумок уроку
3.2 Домашня робота
3.3 Резервна вправа