Мовний практику : "Гроші та бізнес"

Про матеріал
Викладач намагається вирішити проблему поєднання різних форм та методів роботи на заняттях англійської мови, у тому числі використовуючи сучасні комп'ютерні технології. Ця розробка дає змогу побачити,як можливо використати цей матеріал на практиці. В роботі увага звертається на опрацювання та активізацію нового лексичного матеріалу за темою"Гроші та бізнес",а також практикування навичок монологічного та діалогічного мовлення. Заняття складається з конспекту заняття, презентації на тему "Гроші". У ході заняття використовується мобільний додаток quizizz для перевірки засвоєння лексики минулого заняття.
Перегляд файлу

Заняття  10

 

Тема: Мовний практикум:«Гроші та бізнес». Мовні штампи «Недовіра»

Мета -перевірити засвоєння лексичних одиниць (використовуючи сучасні комп’ютерні можливості та додаток Quizizz /складання   власних речень з використанням цих самих лексичних одиниць);

           - ввести та опрацювати новий лексичний матеріал;

           - практикувати навички читання та перекладу тематичного тексту за темою;

           - формувати та закріпити навички використання лексичних одиниць за темою;

           - розглянути та закріпити у міні ситуаціях використання мовних штампів;

           - практикувати навички монологічного та діалогічного мовлення;

           - виховувати культуру спілкування англійською мовою;

           - навчити поважати  індивідуальну думку та її висловлення;

           - практикувати навички практичного застосування отриманих знань.

Наочність та література:

  1. роздруківки текстів з підручника

Upstream Intermediate

Virginia Evans-Jenny Dooley

                                        Express publishing

                                        2) роздруківки вправ та текстів

                                        3) україно-англійський та

                                        англо-український словники

                                        4) презентація на тему «Гроші».

 

Тип заняття: комбінований

 

 

 

Хід заняття:

 

  1. Організаційний момент.

Привітання студентів.

Перевірка присутніх. Оголошення задач та мети заняття.(Дата написана на дошці. Тему студенти дізнаються з презентації).

Greeting:

Good morning, students! How are you? Is everything OK?

Today we are going to have an unusual lesson. As you have already noticed there are some other teachers at our lesson today. Please, don’t worry.

 Well, who is absent today? Do you know why?

 Today we have a lot of work to do. We’ll check your homework and continue learning the topic the theme of which you’ll know a little bit later.

                                   2. Контроль виконання домашнього завдання.

( Введення в мовленнєву атмосферу)

 So I would like to start with your home task you’ve prepared for today.

 Your task for today was to compose some sentences with the given words and phrases on separate sheets of paper.

Dmitry, be so kind, take the papers from the students and give them to me. Thank you.

The other part of your homework was to learn new words.

 

  1. Перевірка вивчення нових лексичних одиниць з використанням електронного додатку Quizizz.Practice link.com. (Вчитель дає студентам час повторити лексику минулого заняття. Потім повідомляє їм код, який вони вводять у власні мобільні телефони. Здобувачі освіти виконують завдання та наприкінці мають змогу побачити власні результати не лише на своєму телефоні, але і на екрані. Вчитель оцінює роботи.)

Well, if you don’t mind, let’s start with the words. Take your mobile phones, input the code ________ and be attentive. Don’t waste your time. The quicker you do the task the better results you get.

 

Money- гроші

Currency-валюта

To exchange-обмінювати, міняти

Valuable- цінний

Convenient-зручний

Coin-монета

Cash-готівка

Advantages-переваги

Disadvantages-недоліки

To sell(sold-sold)- продавати

To buy(bought-bought)-купувати

  1. Результати перевірки виводяться на екран

Now look at the screen. You can see your results. Well, I must admit that you did really well. Thank you.

 

                                       3. Основна частина уроку.

 

1) A quote by Bulgakov M. (Введення в іншомовну атмосферу за допомогою цитати відомого письменника М.Булгакова та переклад її англійською мовою. Налаштування студентів на роботу за темою «Гроші та бізнес.»)

 

Well, now I want you to look at the screen again. I offer you to read a quote by a famous writer M.Bulgakov which is closely connected to the topic of our today’s lesson. Your task is to be attentive. And, please, be ready to answer my questions afterwards.   

 

Students watch at the screen. The teacher reads the quote:

 

 « People are people. They love money but it has always been like that…..

    Humanity loves money no matter what it is made of – leather, paper, bronze or gold. »

 

So, my question is” Have you guessed the topic of our today’s discussion?”

You are absolutely right! The topic of our today’s lesson is «Money».

 

 At the last lesson we read a very interesting text about money.

Let’s try to remember some general information from that text.

Look at the screen and answer my questions.

 

What is barter?

What were the most popular goods for bartering?

What items did people in the past use as money?

What is wampum?

Who can tell me anything about the feathers of a rare bird Quetzal?

Can you remember anything about the Yap islands in the South Pacific Ocean?

What form of money was invented by a Chinese Emperor about 2000 years ago?

Now, tell me what other examples of money or forms of money  do you know?

 (Possible answers:   bit coins and credit cards, online banking, E-commerce, contactless payment).

 

Thank you very much! You have remembered a lot of information.

 

(Викладач читає передостанній слайд.)

 

2)  Text-work  (Текстовий етап. Опрацювання лексики в контексті. Прийом: Читання та переклад тексту з поетапним виконанням вправ. Робота з інформацією з тексту.) Викладач повідомляє студентам про те, що текст такого типу зустрічається при виконанні роботи для ЗНО.

           This time I offer you to read the text. The text gives us very useful information. It will show us the way of development of money.

I want you to pay attention to the fact that your future exam in English will contain this kind of task.

So, let’s read the text.

          But at first we’ll read and translate new words you’ll come across while reading the text.

         You have new words and expressions on a separate sheet of paper. They’ll help you to translate the text. Be attentive!

 

Students read and translate new words and phrases.

Students read and translate the text.

 

New words and expressions:

 

Money trail- грошовий слід, слідами грошей

According to- згідно з

No doubt- без сумнівів

Ancient times- стародавні часи

Come up with-придумати, вигадати

Involve-містити в собі, залучати

Equal value- рівної цінності

Mixture-суміш

Value-цінність

Trustworthy- надійний

Fascinated-зачарований

In an emergency- в надзвичайних ситуаціях 

 

Thank you. You worked well!

Now I want you to do the exercise.

The task is to read some statements and write whether they are true, false or if the information was not mentioned in the text.

 

                                  4. Пояснення домашнього завдання:

1. Вивчити нові лексичні одиниці та скласти з ними 5 речень.

2. В классрумі прочитати мовні штампи на тему «Недовіра» та скласти міні діалог за зразками.

                                  5. Підведення підсумків заняття та оцінювання студентів.

 

Thank you for the lesson. You worked really great today. Your marks for today are: ………  . See you. Good bye!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
1 жовтня 2020
Переглядів
381
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку