Тема уроку: Глобальні проблеми (‘Global issues’).Активізація вивчених лексичних одиниць. Фразові дієслова.
Цілі уроку:
Практична:
1. Активізувати лексику з теми «Навколишнє середовище» в усному та писемному мовленні учнів
2. Удосконалити вміння висловлюватись в межах теми «Довкілля»
3. Розширити словниковий запас учнів
Освітня:
Виховна:
Розвивальна: розвивати вміння учнів зіставляти та аналізувати подану інформацію
Обладнання уроку: підручник, аудитивний текст, зображення стихійних та техногенних лих (презентація)
Схематичний план уроку
1.Організаційний момент (5 хв)
2. Перевірка домашнього завдання (5 хв)
3. Оголошення теми і мети уроку (1 хв)
4.Пояснення нового матеріалу
А) Робота в групах (7 хв)
Б) Робота зі словосполученнями (7 хв)
В) Робота з прийменниками (5 хв)
5. Робота з аудіозаписом (5 хв)
6. Інтерактивна вправа «Мікрофон» (3 хв)
7. Підведення підсумків уроку (2 хв)
Хід уроку
І. Організаційний момент
Мета: привітання з учнями, знайомство, повідомлення завдань уроку
Методичний прийом: бесіда
ІІ. Перевірка домашнього завдання
-Let’s check up your hometask.
Answer key to ex.2, p.12
Answer key to ex.4, p.12
III. Оголошення теми і мети уроку
IV. Робота в групах.
Мета: розширити словниковий запас учнів, розвивати аналітичні здібності, навчити дітей розрізняти поділ природніх та соціальних небезпек
Методичний прийом: робота в групах
Answer key :
1.Illiteracy 2.Air pollution 3.Homelessness 4. Disease 5.Racism 6. War 7.Poverty
|
1. Deforestation 2. Endangered species 3. Global warming 4. Rubbish
|
-Now find ex.1 p.120 in your Student Books and label the pictures.
Answer key:
b) Робота зі словосполученнями
Мета: розвинути вміння учнів працювати зі словосполученнями та їх правильним застосуванням у текстах наукового характеру
Методичний прийом: бесіда
Учні перекладають словосполучення з довідки, читають тексти та доповнюють їх, вставивши необхідне слово.
-Now you are going to practice collocations related to global issues. Find exercise 3, page 13 and read the task.
Вчитель пояснює значення незрозумілих слів :
Orphan - a child whose parents are dead.
Non-profit – charity organization
Endangered – something that is in danger and can disappear
Учні доповнюють тексти словами з довідки, утворивши інформацію про благодійні організації. Учні зачитують результати своєї роботи.
Answer key:
Мета: вдосконалити навичок сприймання на слух
Методичні прийоми : сприймання тексту на слух
- You are going to listen to the text 2 times. Listen to the audio and fill in the text on p.121 in your Student’s book.
- Copy these words with their prepositions in the Prepositions Section in your notebooks and revise them as often as possible.
Answer key:
V. Робота з аудіозаписом
Мета: навчити учнів сприймати іншомовний текст на слух, вміти аналізувати подану інформацію та висловлювати власне бачення ситуації
Методичні прийоми: висловлювання учнів
Перед першим прослуховуванням учні отримують випереджальне завдання з’ясувати, чим займався головний герой розповіді, працюючи волонтером на Півдні.
- Listen to someone talking about his experience volunteering in Africa for the first time and be ready to answer the question : what was his occupation there.
Suggested answer key:
-Listen to the text at the second time and name his favourite experience.
Suggested answer key:
VI. Інтерактивна вправа «Мікрофон»
Мета: розвинути монологічні вміння учнів за темою «Довкілля», «Захист природи»
Методичні прийоми: бесіда
Учні дають повні відповіді на запитання, вислуховуючи однокласників
Suggested Answer key:
VII. Підведення підсумків уроку
Вчитель демонструє зображення лих стихійного та техногенного походження, учні почергово називають їх англійською.(ДОДАТОК 1)