Мультимедійна презентація "Курс підвищення кваліфікації для освітян-ППД"

Про матеріал
Верховна Рада запровадила для педагогів обов’язкове підвищення кваліфікації у напрямку надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу. Перша психологічна допомога – це сукупність заходів загальнолюдської підтримки та практичної психологічної допомоги людям, які зазнали впливу значних стресорів. Її надання не передбачає значної професійної підготовки, достатньо педагогічних знань, отриманих в межах загальноосвітнього психологічного інформування, і природної здатності проявляти співчуття, людяність. У мультимедійній презентації надані інформаційні матеріали про ознайомлення з курсом підвищення кваліфікації для освітян «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій» створено Міністерством освіти і науки України, спільно з Інститутом модернізації змісту освіти та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти за участю провідних міжнародних експертів з психології — керівниці психологічної служби Арієльського Університету (Ізраіль) Ольги Басс-Лінчук та консультантки з психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, тренерки міжнародної короткосесійної програми СЕТА (Інститут Джона Хопкінса, провідний навчальний заклад США у сфері клінічної психології), експертки програми "Профілактика суїцидів у громадах" (проєкт у співпраці з урядом Норвегії) Юлії Загарницької. Цей курс розроблено за моделлю змішаного навчання.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

* Верховна Рада запровадила для педагогів обов’язкове підвищення кваліфікації у напрямку надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу. Законопроєкт №8378, квітень 2023 р. Методичні рекомендації МОН України щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Курс підвищення кваліфікації для освітян-ППД

Номер слайду 2

Опис програми Курс підвищення кваліфікації для освітян «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій» створено Міністерством освіти і науки України, спільно з Інститутом модернізації змісту освіти та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти за участю провідних міжнародних експертів з психології — керівниці психологічної служби Арієльського Університету (Ізраіль)  Ольги Басс-Лінчук та консультантки з психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, тренерки міжнародної короткосесійсної програми СЕТА (Інститут Джона Хопкінса, провідний навчальний заклад США у сфері клінічної психології), експертки програми "Профілактика суїцидів у громадах" (проєкт у співпраці з урядом Норвегії)  Юлії Загарницької. Опануй навички та техніки першої психологічної допомоги та емоційної підтримки від міжнародних експертів для застосування під час навчального процесу. Нараховується 1 кредит ЄКТС.

Номер слайду 3

Програма курсу. Матриця інтервенцій

Номер слайду 4

Цей курс розроблено за моделлю змішаного навчання (blended learning), який включає:• 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM, • додаткові матеріали, • практичний тренінг, під час якого українські  освітяни дізнаються про психологічні стани, навчаться надавати першу психологічну допомогу за методичними посібниками Save the Children, а також ознайомляться з рекомендаціями щодо перенаправлення Міжвідомчого постійного комітету

Номер слайду 5

Спецкурс передбачає розв’язання таких завдань: Визначити особливості освітнього процесу під час воєнних дій;Встановити особливості нормативно-правового забезпечення освітнього процесу в умовах воєнного стану;Зрозуміти етіологію стресу та його вплив на освітній процес;Вміти визначати прояви стресу у дитини;Опанувати інструменти психологічної підтримки внутрішньо переміщених здобувачів освіти;Розвинути навички неформальної взаємодії із здобувачами освіти;Навчитися використовувати платформи дистанційного навчання;Налагодити співробітництво закладу освіти і родини у період воєнного часу;Мультимедійні уроки SCORM та додаткові матеріали можна пройти коли завгодно (24/7) на цьому порталі.

Номер слайду 6

Практичний треніг Практичний тренінг щодо  техніки визначення психологічного стану дітей за всесвітньо відомою методикою “Save the children”, яка підтверджена як в Україні, так і у світі, можна відвідати онлайн, записавшись на нього за  посиланням  https://bit.ly/3wm. SMN1.   Практичний тренінг проводить: Юлія Загарницька- психологиня, консультантка з психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, тренерка міжнародної короткосесійсної програми СЕТА (Інститут Джона Хопкінса, провідний навчальний заклад США у сфері клінічної психології), експертка програми "Профілактика суїцидів у громадах" (проєкт у співпраці з урядом Норвегії). Звертаємо увагу, що свідоцтво за курс  буде видано лише після проходження 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM та участі у вебінарі (в залежності від обраної дати)Тема курсу у свідоцтві  буде "Перша психологічна допомога під час та після війни".

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Урок 1: Особливості навчального процесу під час війни

Номер слайду 10

Урок 2: Перша психологічна допомога: методичне забезпеченя

Номер слайду 11

https://bit.ly/3wm. SMN1 Реєстрація на практичний тренінг "Перша психологічна допомога та емоційна підтримка здобувачів освітнього процесу та їх батьків/опікунів під час та після завершення воєнних дій на території України"

Номер слайду 12

УВАГА! ВАЖЛИВО!Cвідоцтво за курс буде видано лише після проходження 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM та участі у вебінарі (в залежності від обраної дати)Тема курсу у свідоцтві буде "Перша психологічна допомога під час та після війни".

Номер слайду 13

1. Курс підвищення кваліфікації для освітян «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час та після завершення воєнних дій» .- https://hryoutest.in.ua/courses/programa-pidvishchennya-kvalifikaciji-psihologichnoji-pidtrimki-dlya-osvityan-ta-batkiv. Використані онлайн-ресурси:

pptx
Пов’язані теми
Психологія, Інші матеріали
Додано
18 квітня 2023
Переглядів
1120
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку