Музично-дидактична гра "Ми-музикознавці"

Про матеріал
Музично-дидактична гра «Ми-музикознавці» призначена для спільної діяльності дітей молодшого шкільного віку. В основі гри лежать загадки та повідомлення про музичні інструменти, які необхідно відгадати. Гра сприятиме збагаченню музичного сприйняття та розвитку музичного слуху.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Музично-дидактична гра «Ми-музикознавці»Музичний керівник Гуменюк Н.І. НВК №2 школа-гімназія м. Шепетівка

Номер слайду 2

Мета гри: розвивати музичний і тембральний слух. Закріпити знання інструментів і розвивати естетичний смак. Хід гри: 1) діти прослуховують музичний уривок і називають який інструмент грає, та звіряють відповідь з екраном.2) Перед початком гри музичний керівник роздає картки з малюнками інструментів. Діти прослуховують музикальний уривок і піднімають картки з відповідним інструментом , та потім звіряють з малюнком на екрані.

Номер слайду 3

ЗАВДАННЯ 1

Номер слайду 4

Флейта

Номер слайду 5

Флейта – це дерев'яний та мідний духовий музичний інструмент, який вважається одним з найдавніших на землі. Найдавніша поперечна флейта була виявлена в п'ятому столітті до нашої ери, в одній з гробниць в Китаї. 

Номер слайду 6

ЗАВДАННЯ 2

Номер слайду 7

Номер слайду 8

Сучасна скрипка має вік більше 500 років. Гра на інструменті спалює 170 калорій на годину. Інструмент стимулює роботу мозку.

Номер слайду 9

ЗАВДАННЯ 3

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Найвідоміша жінка-барабанщиця на Землі – це Віола Сміт. Зараз їй 105 років і вона каже, що гра на барабані допомагає їй добре себе почувати. До сьогоднішніх днів у деяких африканських племен зберігся обряд поховання барабана на спеціальному цвинтарі після смерті його господаря.

Номер слайду 12

ЗАВДАННЯ 4

Номер слайду 13

Номер слайду 14

Найбільшим органом в Україні є орган у спеціально побудованій для нього Органній залі Харківської обласної філармонії. Орган має 5 тисяч 300 труб. Це — єдиний в Україні орган і єдина в Україні органна зала збудовані за всі роки Незалежності.

Номер слайду 15

ЗАВДАННЯ 5

Номер слайду 16

Номер слайду 17

В Україні, як народний інструмент відомий з 17 століття. Цікаве мовне походження терміну «цимбали». У давній Елладі під час свят лунав примітивний музичний інструмент у вигляді металевого тазу — «кімвал», або «цимбалум», як його пізніше назвали римляни. Згодом ця назва поширилась по усій Європі — нею стали називати подібні струнні інструменти.

Номер слайду 18

ЗАВДАННЯ 6

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Сопілка – один з найдавніших та найулюбленіших музичних інструментів на Україні. Згадки  про цей інструмент зустрічаються ще в стародавніх літописах східних слов'ян ХІ ст.

Номер слайду 21

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

pptx
Додано
10 грудня 2019
Переглядів
1133
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку