13 травня о 18:00Вебінар: Як навчати майбутніх програмістів: практичні кейси для уроків інформатики

Навчальний проект "Шкільне телебачення"

Про матеріал
Без допомоги теле-, відео - і фотопродукції зараз важко уявити собі патріотичне, морально-етичне, моральне та інше виховання людей; пропаганду найважливіших на сьогоднішній день завдань. Екранні технології зайняли міцне місце в житті сучасного суспільства. Дане програмне напрямок включає школярів в сучасні візуально-естетичні практики і передбачає освоєння ними елементів сучасних екранних технологій, дизайн та ін. Проект орієнтований на формування у школярів знакових, образно-символічних форм мислення і уявлення, він передбачає вивчення місця візуальних технологій в сучасній культурі, аналіз сучасних засобів побудови образів.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Навчальний проект«ШКІЛЬНА КІНОСТУДІЯ»Іванопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Підготувала: Оносова О. А.вчитель інформатики

Номер слайду 2

Без допомоги теле-, відео - і фотопродукції зараз важко уявити собі патріотичне, морально-етичне, моральне та інше виховання людей; пропаганду найважливіших на сьогоднішній день завдань. Екранні технології зайняли міцне місце в житті сучасного суспільства. Дане програмне напрямок включає школярів в сучасні візуально-естетичні практики і передбачає освоєння ними елементів сучасних екранних технологій, дизайн та ін. Проект орієнтований на формування у школярів знакових, образно-символічних форм мислення і уявлення, він передбачає вивчення місця візуальних технологій в сучасній культурі, аналіз сучасних засобів побудови образів. Анотація

Номер слайду 3

Термін реалізації проекту:короткотривалий (серпень - грудень)Цілі проекту:• Формування творчої особистості• Навчання учнів основам кіновиробництва. Основні завдання проекту:ознайомлення з роботою відео- і фото- апаратурою;ознайомити з правилами фото - і відео - зйомки; навчити прийомам монтажу фільму, звуку;формування уявлень про можливості відеозйомки, монтажу, озвучення фільму; ознайомити у процесі практичної роботи з основними етапами роботи над відеофільмом.

Номер слайду 4

Учень повинен знати:• вимоги до конфігурації комп'ютера і програмного забезпечення;• поняття проекту, кліпу, монтажу;• основні принципи створення фільму;• поняття анімації та масштабування кліпу;• основні типи спецефектів. Очікувальні результати: Учень повинен вміти:• говорити на камеру, правильно задавати питання;• створювати проекти програм;• запускати програми Кіностудія Windows Live, Nero Vision;• користуватися засобами монтажу кліпу, звуку;• оцифровувати кліп;• настроювати стереофонічні ефекти;• мікшувати декілька звукових кліпів;• накладати відеокліпи один на одного;• створювати титри, біжащі титри;• експортувати створений фільм.

Номер слайду 5

Створення архіву, в якому зберігаються всі відзняті відеоматеріали, що мають відношення до подій шкільного життя. Виробництво нових матеріалів;Монтаж відзнятих матеріалів і створення відеофільмів про різні події шкільного життя. Основні функції проекту: Категорії матеріалів:відеозйомка в рамках проектної діяльності;відеозйомка урочистих заходів, що проводяться в школі (вистави, різні змагання, заходи, екскурсії тощо); відеозйомка відкритих уроків вчителів з метою подальшого розповсюдження перспективного педагогічного досвіду.

Номер слайду 6

Підготовчий етап (серпень):постановка метиобговорення методів дослідженняпобудова алгоритму діяльностіЕтапи проекту:2. Основний етап (вересень – листопад): виконання запланованих кроків: Знайомство з програмою «Кіностудія Windows Live»(перший запуск програми. поняття проекту та кліпу, елементи управління. створення відеоролика в програмі «Кіностудія Windows Live»)Знайомство з програмою «Відео Мастер»(конвертація відео форматів, нарізка файлів, поворот, з'єднання, кадрування, спецефекти, додавання в кадр логотипів, різноманітних написів, ефектів до них, кадр в кадрі, робота з якістю )Знайомство з програмою «Nero Vision»(інтерфейс, проекти і кліпи, монтаж, ефекти, монтаж аудіо, титри)3. Заключний етап (грудень): - узагальнення досвіду та презентацій готової продукції.

pptx
Пов’язані теми
Інформатика, Виховна робота
Додано
7 лютого 2019
Переглядів
980
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку