Результати всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Про олімпіаду)

Олімпіадні завдання виконали 257 896 учнів

У п’ятірку областей по кількості учасників увійшли Донецька (14,2%), Дніпропетровська (10%), Запорізька (9,4%), Полтавська (7,7%) та Харківська області (7%)


Топ-10 міст за кількістю участників

  1. Кривий Ріг (9618 учасників)
  2. Маріуполь (9534 учасників)
  3. Запоріжжя (7825 учасників)
  4. Харків (7528 учасників)
  5. Одеса (5199 учасників)
  1. Полтава (4882 учасників)
  2. Вінниця (4811 учасників)
  3. Краматорськ (4410 учасників)
  4. Черкаси (4295 учасників)
  5. Дніпро (4259 учасників)

Учасники по олімпіадах

Учасники по класах

Найактивніші школи

НВК: ЗШ І-ІІІ ст.
гімназія №23
Вінницька область, м.Вінниця
1 місце
АШГ №3
Одеська область, м.Южне
2 місце
Колегіум №11
Чернігівська область, м.Чернігів
3 місце
ОЗСНВК
"Академічна гімназія"
Херсонська область, Скадовський район
4 місце
ХГ №144
Харківська область, м.Харків
5 місце

Школи-переможці отримують подарунки від освітнього проекту «На Урок» та партнерів інтернет-олімпіад
компаній НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН та Impression Electronics.

Школи з найвищім середнім балом

Школа №95
Львівська область, м.Львів
1 місце
КЗО Солонянська
СЗШ №1 (опорний заклад)
Дніпропетровська область, Солонянський район
2 місце
Леміщиська ЗОШ
І-ІІ ступенів
Черкаська область, Жашківський район
3 місце
Спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів №148
імені Івана Багряного
Київська область, м.Київ
4 місце
Миколаївська СЗОШ № 22
Миколаївська область, м.Миколаїв
5 місце

Школи-переможці отримують подарунки від освітнього проекту «На Урок» та партнерів інтернет-олімпіад
компаній НАВІГАТОР КОРПОРЕЙШН та Impression Electronics.

Переможці олімпіади

1 – Англійська мова

К. Ярослав 1 клас Школа №17 Черкаська область, м.Черкаси
Лебідь Ірина 2 клас Загальноосвітня школа №4 Волинська область, м.Нововолинськ
Г. Аліна 3 клас Тростянецька СШ І-ІІІ ступенів №3 Сумська область, Тростянецький район
Рачок Анастасія 4 клас Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №301 імені Ярослава Мудрого з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва м.Київ, Деснянський
Г. Вікторія 5 клас Козівська ЗОШ №2 Тернопільська область, Козівський район
Н. Роман 6 клас НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №23 Вінницька область, м.Вінниця
Г. Кирило 7 клас КЗ "Михайлівський НВК" Запорізька область, Михайлівський район
Демидович Кирило 8 клас КНЗ "Валівська ЗШ І-ІІІ ст." Дніпропетровська область, Криворізький район
К. Дар'я 9 клас Мелітопольська гімназія №5 Запорізька область, м.Мелітополь
Перун Ліза 10 клас Чернівецький ліцей №1 Чернівецька область, м.Чернівці
Т. Олена 11 клас Євгенівський навчально-виховний комплекс Миколаївська область, Снігурівський район

1 – Українська мова та література

Л. Вероніка 1 клас Козелецька гімназія №1 Чернігівська область, Козелецький район
Борисова Каміла 2 клас Нікольська ЗОШ №1 імені Якименка А.Д. Донецька область, Нікольський район
Д. Рита 3 клас Червоненська ЗОШ Житомирська область, Андрушівський район
Г. Максим 3 клас СЗОШ №4 Полтавська область, м.Горішні Плавні
Данілюк София 4 клас Маріупольська ЗОШ № 7 Донецька область, м.Маріуполь
Л. Ігор 4 клас Горьківська ЗОШ Запорізька область, Якимівський район
Б. Гліб 5 клас Матвіївський ЗНВК "Всесвіт" Запорізька область, Вільнянський район
Б. Катерина 6 клас Водянська ЗОШ №1 Запорізька область, Кам'янсько-Дніпровський район
Є. Максим 7 клас КЗ "НВК Сватівська ЗОШ Іст. - гімназія" Луганська область, Сватівський район
К. Андрій 8 клас КЗ "Богодухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2" Харківська область, Богодухівський район
Каракай Юлія 9 клас Соколівоцька ЗОШ Черкаська область, Тальнівський район
Р. Марям 10 клас Великомотовилівське НВО Київська область, Фастівський район
К. Єлизавета 11 клас Охтирська ЗОШ №4 Сумська область, м.Охтирка

1 – Математика

Шевченко Микола 1 клас Курахівська ЗОШ №22 І-ІІІ ст. Донецька область, м.Селидове
Балабас Ілля 1 клас Криворізька ЗОШ №41 Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг
Б. Єсенія 1 клас НВК №3"Загальноосвітня школа І - ІІІ ст. -ДНЗ" Донецька область, м.Добропілля
Ш. Трофім 2 клас Куколівський НВК Кіровоградська область, Олександрійський район
С. Андрій 2 клас Княгининівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волинська область, Луцький район
Паустовський Артем 3 клас Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я" Запорізька область, Оріхівський район
Тернова Анастасiя 4 клас Вільногірська ЗОШ №4 Дніпропетровська область, м.Вільногірськ
Ш. Дмитро 5 клас ЗОШ №2-гімназія Вінницька область, Калинівський район
с. роксолана 6 клас Судилківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька область, Шепетівський район
К. Дарія 7 клас Бережинська ЗШ І-ІІІ ст. Кіровоградська область, Кіровоградський район
М. Олександр 8 клас Мангуська ЗОШ I-III ст №2 Донецька область, Мангушський район
Сопівник Іван 9 клас Васильківська НВК №3 Дніпропетровська область, Васильківський район
Р. Інна 9 клас КЗ "НСЗШ №18" Дніпропетровська область, м.Нікополь
З. Поліна 10 клас Запорізький ліцей №34 Запорізька область, м.Запоріжжя
Ч. Дмитро 11 клас Школа №23 Полтавська область, м.Кременчук

1 – Предмети початкової школи

Б. Максим 1 клас Маньківська ЗОШ Вінницька область, Бершадський район
Полетун Валерія 2 клас Школа № 7 м.Чернігів Чернігівська область, м.Чернігів
С. Марія 2 клас Маріупольський НВК "Ліцей-школа №14" Донецька область, м.Маріуполь
Ш. Валерія 3 клас Розливенська ЗОШ І - ІІІ ступенів Донецька область, Великоновосілківський район
Т. Яна 4 клас Борівська ЗОШ I-III ступенів Вінницька область, Чернівецький район

1 – Біологія

Коліщак Софія 6 клас ЗОШ с. Кошари Одеська область, Роздільнянський район
А. Марина 7 клас Розливенська ЗОШ І - ІІІ ступенів Донецька область, Великоновосілківський район
А. Дарина 8 клас Школа №17 Черкаська область, м.Черкаси
Сухина Марина 9 клас Дубіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаська область, Черкаський район
C. Максим 10 клас Біловодська гімназія Луганська область, Біловодський район
Дубовик Дмитро 11 клас Запорізька гімназія №28 Запорізька область, м.Запоріжжя

1 – Інформатика

Г. Богдан 2 клас Новозбур’ївська школа №1 Херсонська область, Голопристанський район
Ш. Ксенія 3 клас Маріупольська ЗОШ № 19 Донецька область, м.Маріуполь
Ц. Ксенія 4 клас Воздвиженський НВК: ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ Сумська область, Ямпільський район
Кондрія Артем 4 клас Стройненська ЗОШ Закарпатська область, Свалявський район
Ч. Домініка 5 клас Радивилівський НВК "Школа №2-ліцей" Рівненська область, Радивилівський район
Я. Маргарита 6 клас ХГ №144 Харківська область, м.Харків
Ф. Валентин 7 клас Кам'януватська ЗОШ Миколаївська область, Братський район
М. Олексій 8 клас Енергодарська ЗОШ №7 Запорізька область, м.Енергодар
Павленко Мирослава 8 клас Білоцерківська СЗОШ №12 Київська область, м.Біла Церква
Нечитайло Олег 9 клас Коврайський НВК ім. Г. С. Сковороди Черкаська область, Золотоніський район
К. Нікіта 10 клас Запорізька ЗОШ № 69 Запорізька область, м.Запоріжжя
К. Вікторія 11 клас Шумський ліцей Тернопільська область, Шумський район

2 – Англійська мова

Мінакова Олександра 1 клас Херсонська спеціалізована школа № 27 Херсонська область, м.Херсон
Ф. Ангеліна 2 клас Залісянська ЗОШ І-ІІ ступенів Тернопільська область, Чортківський район
Б. Аліса 3 клас Великокручанська зш І-ІІІ ступенів Полтавська область, Пирятинський район
Д. Єлизавета 4 клас спеціалізована школа № 3 Черкаська область, м.Черкаси
Д. Діана 5 клас Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг
Д. Євген 6 клас
У. Софія 6 клас ХЛ № 161 "Імпульс" Харківська область, м.Харків
Т. Микола 7 клас КЗ "Михайлівський НВК" Запорізька область, Михайлівський район
Логвінова Анастасія 8 клас НВК № 2 Донецька область, м.Покровськ
Ткаченко Дмитро 9 клас Одеська область, м.Одеса
Р. Марина 10 клас Краматорська ЗОШ № 12 Донецька область, м.Краматорськ
С. Вікторія 11 клас Запорізька єврейська гімназія "ОРТ- Алєф" Запорізька область, м.Запоріжжя

2 – Українська мова та література

Заєць Олександр 1 клас Ліцей №4 Чернівецька область, м.Чернівці
К. Максим 2 клас
Р. Поліна 2 клас Соледарська ЗОШ №13 Донецька область, м.Бахмут
Е. Меліса 3 клас ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м.Роздільна Одеська область, Роздільнянський район
Бессмертна Анастасія 4 клас ЗОШ № 25 Волинська область, м.Луцьк
П. Вікторія 5 клас Вільненський НВК Сумська область, Великописарівський район
М. Анастасія 6 клас Каланчацька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Херсонська область, Каланчацький район
Б. Евеліна 7 клас Колінковецький ЗНЗ Чернівецька область, Хотинський район
Д. Міша 7 клас
К. Альона 8 клас Сватівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Луганська область, Сватівський район
Калінчук Іван 9 клас Верхняцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1-ліцей" Черкаська область, Христинівський район
П. Анна 10 клас Смілянський НВК гімназія ім. В.Т. Сенатора Черкаська область, м.Сміла
К. Інна 11 клас Теребовлянська СШЛ Тернопільська область, Теребовлянський район

2 – Математика

Коротовских Герман 1 клас КЗ "НСЗШ № 20" Дніпропетровська область, м.Нікополь
Ч. Станіслав 2 клас Великодальницький НВК "Школа-гімназія" Одеська область, Біляївський район
Д. Єлизавета 3 клас Селидівська ЗОШ №6 Донецька область, м.Селидове
Соловей Юрій 4 клас СЗШ №7 м.Львова Львівська область, м.Львів
Є. Назар 5 клас Дерезуватський НВК Дніпропетровська область, Синельниківський район
М. Віка 6 клас Гавришівська СЗШ І-ІІІ ст. Вінницька область, Вінницький район
Я. Маріна 7 клас Школа №5 Черкаська область, Монастирищенський район
А. Ганна 8 клас Мангуська ЗОШ I-III ст №2 Донецька область, Мангушський район
П. Аліна 9 клас Вільнянська ЗОШ № 3 Запорізька область, Вільнянський район
З. Раданна 10 клас Запорізький ліцей №34 Запорізька область, м.Запоріжжя
Г. Кирило 11 клас Новотроїцька ЗОШ №4 Донецька область, Волноваський район

2 – Предмети початкової школи

К. Катерина 1 клас Боянська загальноосвітня школа Чернівецька область, Новоселицький район
Мелькумова Анастасія 2 клас Косівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кіровоградська область, Олександрійський район
Андріяш Роман 3 клас Баговицька ЗОШ Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район
Йовенко владислав 3 клас Бобрицька ЗОШ Київська область, Броварський район
Б. Юлія 4 клас Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей Рівненська область, Сарненський район

2 – Біологія

Савчук Арсен 6 клас
Д. Христина 7 клас Рохманівська ЗОШ Тернопільська область, Шумський район
К. Марина 8 клас Багатопрофільний ліцей Чернівецька область, м.Чернівці
Бойко Вікторія 9 клас Школа №1 Чернівецька область, м.Чернівці
Рога Тетяна 10 клас Верхняцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1-ліцей" Черкаська область, Христинівський район
Б. Меліса 11 клас Глибоцький ліцей Чернівецька область, Глибоцький район

2 – Інформатика

С. Олексій 2 клас Школа №10 Сумська область, м.Конотоп
Шаранов Арсеній 3 клас Криворізька СШ№70 Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг
М. Софія 4 клас Лікарський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" Сумська область, Сумський район
Стрельникова Анастасія 4 клас Маріупольська ЗОШ № 7 Донецька область, м.Маріуполь
с. Денис 5 клас Кобеляцька ЗОШ № 2 імені Олеся Гончара Полтавська область, Кобеляцький район
Б. Аліна 6 клас ХГ №144 Харківська область, м.Харків
Коцюба Руслан 7 клас СЗОШ №27 м.Хмельницького Хмельницька область, м.Хмельницький
П. Олександр 7 клас Стецівський НВК Черкаська область, Звенигородський район
М. Марина 8 клас Великодимерський НВК Київська область, Броварський район
Г. Ігор 8 клас Школа №2 м. Заводське Полтавська область, Лохвицький район
С. Анна 9 клас Великодимерський НВК Київська область, Броварський район
Г. Анатолій 10 клас Шумський ліцей Тернопільська область, Шумський район
М. Кароліна 11 клас НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №23 Вінницька область, м.Вінниця

3 – Англійська мова

Ш. Богдана 1 клас Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст. Запорізька область, Мелітопольський район
Ясниська Соломія 2 клас СЗШ № 29 м.Львова Львівська область, м.Львів
Щ. Катерина 2 клас Пологівська СРШ №2 Запорізька область, Пологівський район
К. Софія 3 клас Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. Черкаська область, Смілянський район
З. Владислав 4 клас ХСШ №77 Харківська область, м.Харків
Г. Максим 5 клас Новомиколаївська ЗОШ Харківська область, Шевченківський район
К. Оксана 6 клас Коростська ЗОШ Рівненська область, Сарненський район
Коста Анна 7 клас ХЛ № 89 Харківська область, м.Харків
Храпчинська Олена 8 клас Козівська ЗОШ №2 Тернопільська область, Козівський район
С. Софія 9 клас СШ №62 Львівська область, м.Львів
Безкоровайний Станіслав 10 клас ліцей "Політ" Полтавська область, м.Кременчук
А. Надія 11 клас Пирятинський ліцей Полтавська область, Пирятинський район

3 – Українська мова та література

Роздайбіда Андрій 1 клас Маловисківська ЗОШ №3 Кіровоградська область, Маловисківський район
М. Іван 2 клас
С. Ілля 3 клас Мелітопольська ЗОШ №24 Запорізька область, м.Мелітополь
К. Максим 4 клас Запорізька ЗОШ № 52 Запорізька область, м.Запоріжжя
С. Анастасія 5 клас СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О. Нижниченка Полтавська область, м.Горішні Плавні
П. Олег 6 клас СЗШ №38 ім.Секретнюка І.О. Дніпропетровська область, м.Кам'янське
Г. Софія 7 клас Новозбур’ївська школа №1 Херсонська область, Голопристанський район
Загорська Юлія 8 клас МЗОШ №19 Миколаївська область, м.Миколаїв
ф. дрія 9 клас Піщанська гімназія Полтавська область, Кременчуцький район
Д. Марина 10 клас Школа № 3 м.Гайсин Вінницька область, Гайсинський район
Н. Марк 11 клас Маріупольська ЗОШ №21 Донецька область, м.Маріуполь

3 – Математика

Воробйов Роман 1 клас Школа №17 Донецька область, м.Дружківка
Л. Яна 1 клас КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія" Запорізька область, Веселівський район
Ф. Устина 1 клас Привільненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Рівненська область, Дубенський район
К. Вікторія 2 клас Львівська область, м.Стрий
Андріяш Роман 3 клас Баговицька ЗОШ Хмельницька область, Кам'янець-Подільський район
В. Ангеліна 3 клас Орлинецький НВК Хмельницька область, Шепетівський район
Т. Маргарита 4 клас Запорізька ЗОШ № 52 Запорізька область, м.Запоріжжя
Г. Дар'я 4 клас Марiупольська СШ №46 Донецька область, м.Маріуполь
В. Денис 5 клас Іваннівська ЗОШ І-ІІ ст. Рівненська область, Дубенський район
Ш. Олександра 5 клас Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хмельницька область, Шепетівський район
Юрлагін Артем 6 клас Бердянська ЗОШ № 11 Запорізька область, м.Бердянськ
С. Юльяна 7 клас Керменчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Донецька область, Великоновосілківський район
м. Віталій 8 клас Мангуська ЗОШ I-III ст №2 Донецька область, Мангушський район
Б. Катерина 9 клас КЗ"НВК"Долинська гімназія-ЗШ №3 Долинської райради Кіровоградська область, Долинський район
Б. Софія 10 клас Запорізький ліцей №34 Запорізька область, м.Запоріжжя
П. Софія 11 клас НВК "Школа-гімназія "Галицька" Львівська область, м.Львів

3 – Предмети початкової школи

Бальша Анастасія 1 клас Олексіївська ЗОШ Дніпропетровська область, Нікопольський район
Р. Поліна 2 клас Соледарська ЗОШ №13 Донецька область, м.Бахмут
Жадан Марія 2 клас НВК-10 Хмельницька область, м.Хмельницький
Воробій Орест 3 клас Загальноосвітня школа №4 Волинська область, м.Нововолинськ
М. Настя 4 клас ЗОШ №3 Хмельницька область, м.Славута

3 – Біологія

І. Вероніка 6 клас Цвітоське НВО Хмельницька область, Славутський район
К. Віра 7 клас Шилівська ЗОШ І-ІІ ст. Полтавська область, Решетилівський район
Б. Світлана 8 клас ПЗШ №9 Полтавська область, м.Полтава
К. Анастасія 8 клас Школа № 2-ліцей Кіровоградська область, м.Знам'янка
П. Владислав 9 клас Снігурівська ЗОШ №4 Миколаївська область, Снігурівський район
В. Богдана 10 клас ЗОШ І-ІІІст.с.Судче Волинська область, Любешівський район
Рева Юлія 11 клас Попільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Житомирська область, Попільнянський район

3 – Інформатика

Т. Давід 2 клас Орільська ЗОШ I-III ступенів Харківська область, Лозівський район
З. Марія 3 клас ПЗШ №9 Полтавська область, м.Полтава
З. Ілля 3 клас Вільногірська ЗОШ №4 Дніпропетровська область, м.Вільногірськ
М. Юлія 4 клас ЗОШ І- ІІІ ст. с. Седлище Волинська область, Любешівський район
Р. Софія 4 клас Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Київська область, Вишгородський район
Каркова Олеся 5 клас Розливенська ЗОШ І - ІІІ ступенів Донецька область, Великоновосілківський район
Є. Кирило 6 клас ХГ №144 Харківська область, м.Харків
К. Сергій 7 клас Кам'януватська ЗОШ Миколаївська область, Братський район
Б. Вікторія 7 клас КЗ "НВК Сватівська ЗОШ Іст. - гімназія" Луганська область, Сватівський район
С. Євген 8 клас Лиманська ЗОШ № 2 Донецька область, м.Лиман
Ш. Ольга 9 клас Трибухівська ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільська область, Бучацький район
Л. Альбіна 9 клас КЗ "НВК Сватівська ЗОШ Іст. - гімназія" Луганська область, Сватівський район
Н. Анна 9 клас Великодимерський НВК Київська область, Броварський район
Пагас Іванна 10 клас Верхняцький НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1-ліцей" Черкаська область, Христинівський район
Б. Наталія 11 клас НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №23 Вінницька область, м.Вінниця
К. Еліна 11 клас ХГ №144 Харківська область, м.Харків
Організатор
Партнери олімпіади
Інформаційний партнер
Технічний партнер