Результати II Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок». Осінь 2018
(про олімпіаду)



Учасники по областям

  1. Донецька область – 12,80%
  2. Дніпропетровська область – 10,26%
  3. Запорізька область – 8,98%
  4. Київська область – 6,03%
  5. Полтавська область – 5,39%
  6. Черкаська область – 5,00%
  7. Харківська область – 4,73%
  8. Львівська область – 4,59%
  9. Сумська область – 4,50%
  10. Одеська область – 4,21%

Найактивніші школи

НВО Олександрійська гімназія імені Т.Г.Шевченка
Кіровоградська область, м. Олександрія
1 місце
Маріупольська ЗОШ № 41
Донецька область, м. Маріуполь
2 місце
Колегіум №11
Чернігівська область, м. Чернігів
3 місце
Спеціалізована школа № 3
Черкаська область, м. Черкаси
4 місце
Гімназія №3
Дніпропетровська область, м. Дніпро
5 місце
Стрийська ЗШ І - ІІІ ступенів №7
Львівська область, м.Стрий
6 місце
ХГ №144
Харківська область, м.Харків
7 місце
ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського"
Одеська область, Болградський район
8 місце
Гадяцька спеціалізована школа-інтернат
Полтавська область, Гадяцький район
9 місце
Маріупольська СШ №66
Донецька область, м. Маріуполь
10 місце

Школи з найвищім середнім балом

Кислівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Харківська область Куп'янський район
1 місце
ХЛ № 89
Харківська область, м. Харків
2 місце
Чугуївський НВК №6
Харківська область, м.Чугуїв
3 місце
ЗЗСО І-ІІ ступенів № 21
Донецька область, м. Торецьк
4 місце
Балаклійська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Тризни
Харківська область, Балаклійський район
5 місце
Запорізький НВК "Вибір"
Запорізька область, м. Запоріжжя
6 місце
Запорізька гімназія №28
Запорізька область, м.Запоріжжя
7 місце
Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст.
Запорізька область, Мелітопольський район
8 місце
Криворізька ЗОШ №94
Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг
9 місце
Клесівська ЗОШ І - ІІ ступенів
Рівненська область, Сарненський район
10 місце

Найактивніші вчителі

Гірчак Наталія Леонідівна ЗСШФМП №12 Чернігівська область, м. Чернігів
Гошкадор Наталія Олександрівна НВК №148 Дніпропетровська область, м. Дніпро
Шпітко Вікторія Володимирівна Криворізька гімназія №127 Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг
Степаненко Тетяна Олексіївна Одеська ЗОШ № 92 Одеська область, м. Одеса
Орленко Анастасія Олегівна Спеціалізована школа № 3 Черкаська область, м. Черкаси
Шакуров Євген Олексійович ХГ №144 Харківська область, м. Харків
Бугаєвська Ольга Валеріївна ЗОШ№2 Полтавська область, м. Горішні Плавні
Заєць Богдан Петрович Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст № 7 Київська область, м. Біла Церква
Оболонська Жанна Григорівна КЗО "СЗОШ №6" ДМР Дніпропетровська область, м. Дніпро
Фоміна Віра Олексіївна Смілянська ЗОШ №1 Черкаська область, м. Сміла

РЕЗУЛЬТАТИ ЗА РІВНЯМИ ТА ПРЕДМЕТАМИ

Організатор