План - конспект уроку з громадянської освіти 10 клас на тему:Що таке цензура. Замовні матеріали («джинса») та їхні ознаки.Суспільні медіа і їхня місія. Шкільні медіа.

Про матеріал
Мета: розширити знання учнів про поняття « цензура», матеріали «джинса», навчити визначати їх ознаки та місію медіа в суспільстві; розвивати вміння самостійного опрацювання матеріалу підручника, роботи з додатковою літературою; виховувати етику спілкування, поважне ставлення до всіх професій
Перегляд файлу

Тема:Що таке цензура. Замовні матеріали («джинса») та  їхні ознаки.Суспільні медіа і їхня місія. Шкільні медіа.

Мета: розширити знання учнів про поняття « цензура», матеріали «джинса», навчити визначати їх ознаки та місію медіа в суспільстві; розвивати вміння самостійного опрацювання матеріалу підручника, роботи з додатковою літературою; виховувати етику спілкування, поважне ставлення до всіх професій

Хід уроку

І Організаційний момент

 Метод « Готовий, неготовий»

 

ІІ Перевірка домашнього завдання

« Дерево знань»

Завдання для перевірки домашнього завдання прикріплені на дереві.

Середній рівень

Назвіть види реклам

Що таке медіатекст?

 

Високий рівень

Як ви розумієте поняття « свобода слова»?

Назвіть функції мас-медіа в суспільстві

 

ІІІ Мотивація навчальної діяльності

Робота над девізом уроку

 

ІV.Вивчення нового матеріалу

План

1.Моделі відносин мас-медіа з державою

2.Цензура та замовні матеріали («джинса»)

3. Шкільні медіа

 

Робота над моделями відносин мас-медіа з державою с.108

-Тоталітарна

-Авторитарна

-Модель соціальної відповідальності

-Ліберальна

 

Робота з термінами

Цензура с.108

 

«Джинса»

 

Робота із шкільною газетою « Територія дитинства»

Про що б ви хотіли дізнатися?

Яку рубрику ви б добавили?

V. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ УЧНІВ

Метод « Фішбоун»

Суть прийому «Фішбоун» (риб’яча кісточка) полягає в тому, що між кістками учні записують визначення та поняття, які вони запам'ятали з теми, яка вивчалася  на уроці.

 

 

 

 

 

 

 

 

V. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

1.Створити шкільну газету

2.Опрацювати параграф 2 ст.103

3. Запитання с.109 (12)

4. Створити замітку до шкільної газети « Територія Дитинства»

docx
Додано
26 лютого
Переглядів
392
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку