Мета: Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями, ввести їх до активного словникового запасу учнів; закріпити знання учнів про вживання теперішнього неозначеного часу;
розвивати мовлення учнів, спостережливість, логічне мислення, навики читання, говоріння; тренувати пам'ять та увагу;
виховувати любов та бережне ставлення до оточуючих, членів родини.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань з використанням ІКТ
Тема: Моя сім’я
Мета: Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями, ввести їх до активного словникового запасу учнів; закріпити знання учнів про вживання теперішнього неозначеного часу;
розвивати мовлення учнів, спостережливість, логічне мислення, навики читання, говоріння; тренувати пам’ять та увагу;
виховувати любов та бережне ставлення до оточуючих, членів родини.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань з використанням ІКТ
Хід уроку:
І. Оргмомент
1. Перевірка готовності учнів до уроку
2. Привітання
3. Уведення учнів в іншомовну атмосферу
- How are you today?
- What season is it now?
- What month is it now?
ІІ. Основна частина уроку
А дивіться яку гарну квітку я знайшла дорогою до школи. Це чарівна квіточка, на ній щось написано. Давайте почитаємо, але спочатку давайте послухаємо казочку.
1. Фонетична розминка
T. Mr Tongue затишно живеться у своєму теплому будиночку-ротику. Одного разу вночі розгулялася негода, подув сильний вітер [u: – u: – u:], зашуміли дерева [l–l],і почався дощ. Крапельки дощу застукали по будиночку [t – d – t – d]. Але Mr Tongue спокійно спав, тихо дихав [h – h – h] й уві сні чув, як стукає дощик по даху [р – р –р]. А вранці дощу ніби й не було: світило сонечко, співали пташки [vi: — vi: — vi:]. Mr Tongue прокинувся, подивився у вікно: "Wow! Як чудово!" — і вигукнув [a: – o: – a: – o:]. Йому раптом захотілось піти на прогулянку. Він поснідав і мерщій побіг до річки. По дорозі він зустрів Mrs Snake. Вона була чомусь сердита і зашипіла[θ – θ – θ]. Потім вона зламала зуба і засичала [θ – ð θ – ð θ – ð]. Mr Tongue посміхнувся, згадав свої улюблені скоромовки:
―Реðинову ð іну купили в магаðині, реðинову ðіну принесли в корзині.
І пішов далі, де на нього чекало багато нових пригод. А нас з вами також чекає багато справ.
(учні по черзі підходять до вчителя, вибирають колір пелюстки та читають вірш)
1) This is my mother,
This is my father,
This is my sister,
This is my brother.
2) I love my mother,
I love my father,
I love my sister,
And my big brother.
3) This is my uncle,
This is my aunt Lilly,
This is my cousin,
And this is me.
4) That is your mother,
I agree she is fine.
You love your mother,
And I love mine.
5) They and you
He and me
We are all
One family
Які ж ви молодці! I have one present for you. It is the song. Let’s listen to it. (Слайд 1)
2. Повідомлення теми уроку
- How do you think what we are going to talk about? Yes, you are right! The topic of our lesson is ‘’My family’’ (Слайд 2)
3. Ok! And now tell me what members of the family do you know (Слайд 3 - 9 )
a mother [m/\ ð∂] мама
a father [fa: ð∂] тато
a sister [sist∂] сестра
a brother [br/\ð∂] брат
a grandma [grænma:] бабуся
a grandfather [grænfa:ð∂] дідусь
an aunt [a:nt] тітка
an uncle [/\ηk∂l] дядько
cousins [k/\z∂n] двоюрідні брат / сестра
And now let’s play a game. Гра з використанням здоров’я зберігаючи технологій. (у різних частинах класу знаходяться частини слів, які необхідно скласти)
4. Робота в зошитах. Розвиток навичок письма
Open your copy-books and let’s write today’s day and date (Слайд 10 )
Thank you! And now please help me. Lets make the words from the following letters
omther uclen therfa magrand isters taun boreth (Слайд 11-17 )
My mother is pretty
ап uncle
My father is strong
a grandma
My sister is kind
an aunt
My brother is funny
5. Фізкультхвилинка (Слайд 18 )
6. And now let’s do a crossword (Слайд 19 )
7. Дехто з учнів, на сьогоднішній урок приготували невеличкі розповіді про свої сім’ї.
Давайте їх послухаємо. (Слайд 20-23 )
ІІІ. Заключна частина уроку
1. Підведення підсумків уроку. Бесіда з учнями.
2. Д/З впр.1,с.34
впр. 2,с. 35 (в зошиті) (Слайд 24 )
3. Мотивація та виставлення оцінок учням
THE LESSON IS OVER
GOOD BYE (Слайд 25 )