План-конспект уроку англійської мови "Розвиток навичок читання за підтемою «Знайомство» "

Про матеріал
План-конспект створений спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії, викладачем-методистом англійської мови. Використані різні вправи на навчання діалогічного мовлення.
Перегляд файлу

                              План-конспект уроку англійської мови

Тема уроку. Розвиток навичок читання за підтемою «Знайомство»

Цілі уроку:

    Практична: На кінець уроку учні зможуть:

           ○вітатися та прощатися, називати своє ім’я;

           ○вести діалог-знайомство;

           ○тренувати у вживанні тематичні ЛО та МЗ;

Обладнання уроку: підручник Welcome 1, автор Вірджинія Еванс, Елізабет Грей, видавництво Express Publishing, рік видання 1999, малюнки мобільних телефонів, таблички з іменами учнів

 

Схематичний план уроку

1.     Початок уроку. Організація класу                      - 1хв.

2.     Фонетична зарядка.                                              - 3 хв.

3.     Мовленнєва гра                                                    -  4 хв.

4.     Навчання діалогування                                        - 10  хв.

5.     Читання, слухання переклад діалогу                  -  7 хв.

6.     Інсценізація                                                           -  7 хв.

7.     Мовлєннєва гра                                                    - 5  хв.

8.     Пояснення домашнього завдання                        -  1 хв.

9.     Підсумки уроку                                                    -  2 хв.

 

                                                          ХІД УРОКУ

Етап. Прийом

Зміст роботи

Етап 1.

Введення в іншомовну атмосферу.

Ор­ганізація класу до уроку.

Повідомлення теми.

Мотивація навчальної діяльності.

Прийом: Бесіда з учнями.

Етап 2.

Фонетична зарядка. Опрацювання звуків  / ŋ/ та / h/

 

 

          Прийом 1

Імітація. Відпрацювання звуку в різних позиціях.

 

 

 

Прийом 2

Фонетична/

мовленнєва гра.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Етап 3

Навчання діалогування

Прийом 1

Пояснення значення ЛО з опорою на малюнок.

 

        Прийом 2

Слухання діалогу

 

Прийом 3

Повторне читання, переклад та слухання діалогу

Прийом 4

Читання в ролях

 

Прийом 5

Читання в парах

 

 

 

         Прийом 6

Руханка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прийом 7

Інсценізація

 

 

 

 

 

 

Прийом 8

Гра

 

 

 

Додаткові вправи

1)

Роз’єднання суцільної смуги слів

2)

 З’єднання речень

 

 

.

 

 

 

Етап 6.     Закінчення уроку. Пояснення домашнього завдання. Підведення підсумків,  оцінювання.

 

 

 

 

T: Good morning, boys and girls! I’m glad to see you. Take your seats, please! My name is ….. and today I will be your teacher. Today, we are going to learn how to greet each other and get acquainted.

T: Are you ready to start the lesson?

Ps: Yes, we are.

 

 

 

 

 

 

T: Let’s start with phonetic drills. Say /ŋ, ŋ, ŋ/ (через ніс,носовий звук)Repeat after me all together:

 /ŋ/ - thing, song, English, morning, evening.

T: Now say / h, h, h/ - Hook! Hand! Hat! Hi!Hello!

(видихаємо)

 

T: Repeat after me all together:

Good morning, Good morning, Good morning to you!

Good morning, good morning! I am glad to see you!

Good afternoon, good afternoon, Good afternoon to you!

Good afternoon, good afternoon!  I am glad to see you!

Good evening, good evening!  Good evening to you!

Good evening, good evening!  I am glad to see you!

 

T: Now lets play a game. Answer the questions in chain.

T: to Pupil 1. Hello, my name is  Viktoriya Ruslanivna. What’s your name? (Then the teacher throws the ball to the pupil).

Pupil 1: My name is (name).

T: (name), ask your partner.

P: What’s your name? 

 

T:Excellent! Lets find out how well you know each other?(давайте дізнаємося, як добре ви знаєте один одного)

T(name), come to the board, please, turn back to the group, Well greet you and you have to guess and answer.

for example: Hello, Masha!- Hi, Sasha!

T:Well done. Take your seats, please.

 

T:  Open your books please, on page 6, ex. 1. Lets look at the pictures and read.

 

 

T: Turn to each other and read the dialogue one more time, please. Repeat after me!

 

 

T: Now ex.2

T: Let’s check what’s the teacher’s name?

 

T: Let’s read and translate, pictures will help you. Sasha, start. Masha, go on. …

 

 

T: Now, read in roles. Sasha, read Eddy’s words, Masha – Oscar’s words and Miss Parker is for Dasha.

 

T: Turn to each other and act out the dialogue in pairs.

 

T: Lets play a game. I need 4 pupils. Come to the board, take cards and make up sentences.

  1. How /are/ you?
  2. Have /a nice/ day!
  3. What’s /your/ name?

     4. What/ is/ your/surname?

 

T:Lets have some rest! Stand up please. Repeat after me and do as I do!

  • Hi!
  • Goodbye!
  • Good morning!
  • Good evening!

T: Thank you! Take your seats, please!

 

T: Imagine, we have got a new pupil. This is Nick. Nick want’s to make friends with you. Let’s help him!

Nick: So, who’s that?

Ck: That’s ….(name)

Nick: Nice to meet you…

 

Т: Lets play a game. Take phones, please. Now,let`s make a phones call(534, 647,997,899,345,276,845)

 

 

 

 

 

T:  look at the board. All words are joined. Who wants to try and find the hidden words?

T:Lets make up a dialogue. Look, match phrases:

- Good morning!                 - Have a nice day!

-Bye!                                     - Fine, thanks.

-How are you?                      - Good morning!

-What’s your name?          -My name is Masha.

- Who’s that?                    - That’s Oleg.

 

 

 

Т: Our lesson is coming to the end. Please, open daybooks and write down your homework. (відкрийте будь-ласка щоденники та запишіть домашнє завдання.) Ex 1p.6

T: I’m happy to say we’ve done a lot of work. You worked hard. …,… and … worked very well., …., … and …. were very active at the lesson.  …,   and …made some mistakes. But don’t be sad. Thank you for your work. See you next time. 

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
19 лютого 2019
Переглядів
3422
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку