План-конспект уроку англійської мови в 4-Б класі за темою: « У парку розваг»

Про матеріал
План уроку англійської мови в 4 класі з використанням можливостей YouTube та "English with Smiley". Використаний також метод проєктної роботи.
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

 

                               План-конспект

                          уроку англійської мови

                               в 4-Б класі

                      за темою: « У парку розваг»

 

                                                                  Підготувала

                                                                  вчитель англійської мови

                                                                  Кремінської I-III ступенів ЗОШ №2

                                                                  Довга Наталія Олексіївна

 

 

 

 

 

                                                    2019-2020 н.р.

Мета уроку:

Освітня: -повторити та закріпити знання лексичних одиниць по темі,      тренувати учнів у вживанні Present Simple Tense та активізувати правила використання та утворення Present Continuous Tense, поширити словниковий запас учнів, удосконалювати навички роботи з текстом.

Розвиваюча: -вдосконалити компетенції читання аудіювання, усного мовлення; розвивати зорову, слухову пам`ять, увагу, вчити працювати в групах, стимулювати творчий пошук дітей.

Виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших; формувати доброзичливу атмосферу в класі, вміння працювати в команді. Стимулювати інтерес до вивчення англійської мови та розуміння важливості його вивчення; формувати доброзичливе, толерантне ставлення до культури англо-мовних країн.

Обладнання: підручник, спайдерграмма, постери, смарт-дошка, відео та аудіо-матеріали.

 

                                                       Хід уроку

  1. Greeting:   Good morning, children!

                   How are you today?

                   I am fine! And you?

 

Let us sing a song: “Hello! How are you?” So, how are you?

         Ok! The theme of our lesson is: “In the Magicland”

         I want you    -to practice English

                              -to improve your grammar

                              -to have fun, of course.

         We ll work in four teams. Let me introduce the teams:

      2) So, let us start with the Phonetic drill:

         Repeat after me:

         Play-playing             dance-dancing              Sing-singing                                                                    

         read-reading              cook-cooking              skip-skipping

        draw-drawing             watch-watching          look-looking

        jump-jumping            hop-hopping                run-running

        clean-cleaning            swim-swimming         count-counting

        speak-speaking           talk-talking                 cry-crying

        laugh-laughing           smile-smiling              act-acting

        fly-flying                   have-having                 open-opening

        shut-shutting             drive-driving                ride-riding

        go-going                    shake-shaking             take-taking

 

      Good for you! Fantastic!

  1. Vocabulary practice:

-first let us play words with our Smiley4. Sure, he will help us to learn the words better.

WORD 1,2

Song: 1

 

-p. 49.   Look at the smartboard and say after me:

A pirate         a dinosaur            a ghost     a rollercoaster    a desert island

         Take a photo       drive a bumper car    ride a rollercoaster

          Now, translate the words:

  1. Reading: Open your books on page 52.

Look at the text of exercise 1.

Listen to the reading and follow the reading.

Now, let us read one by one. Dasha, start reading. Margarite, can you translate?

Look at the picture on the smartboard.

What are the children doing in the Magicland?

Very good, children!

 

  1. Oh! I see you are tired! It is time to have a relaxation.

I have got a surprise for you today. This is a modern alien dance.

Watch it and do as he is doing.

Do you like it?

  1. Now, children, it is time to speak about our grammar.

Listen to the rhyme:

 

Якщо я готую джем,

Перед cooking ставлю am.

Якщо мама варить рис,

Перед cooking ставлю is.

Якщо ти, чи ви, чи ми,

Чи які-небудь вони,

Всі готують на свята.

Перед cooking ставлю are.

 

And here is the rule of the Present Continuous Tense for you:

 

  1. Spidergramme:

 

  1. Project work: -teams

 

-cartoons

- What is the cartoon?

-posters

 

  1. Summerising;

 

  1.                  Homework: ex. 2 p. 52

       

 

         

 

docx
Додав(-ла)
Dovga Natalia
Додано
15 березня 2020
Переглядів
716
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку