План-конспект уроку англійської мови Вікова група: 3 клас Тема: Помешкання (моя кімната)

Про матеріал
• закріпити вивчені лексичні одиниці з теми; • активізувати вживання граматичних структур: There is/are…; Where is…? It is… • повторити прийменники місця; • розвивати навички аудіювання та усного мовлення
Перегляд файлу

План-конспект уроку англійської мови

Вікова група: 3 клас

Тема: Помешкання (моя кімната)

Мета:

Практична:

  • закріпити вивчені лексичні одиниці з теми;
  • активізувати вживання граматичних структур: There is/are…; Where is…? It is…
  • повторити прийменники місця;
  • розвивати навички аудіювання та усного мовлення

Розвивальна: розвивати швидкість та критичність мислення учнів, пам’ять та мовну здогадку, мовленнєву реакцію, творчу уяву учнів, фонематичний слух та правильну вимову.

Освітня: поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови, збагачувати словниковий запас учнів.

Виховна: виховувати у дітей старанність та наполегливість, прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови, сприяти вихованню взаємодопомоги та дружби.

Тип уроку: урок повторення і закріплення вивченого матеріалу.

Обладнання: картки, малюнки, наочний матеріал, технічні засоби навчання (ноутбук).

                                                 Хід уроку:

І. Підготовка до сприйняття іноземного мовлення.

1. Привітання.

Teacher: Good morning, children! I am glad to see you!

Pupils: Good morning, dear, teacher! We are glad to see you too! We have guests today. Lets great them and begin  our lesson.

Teacher: I’d like to start our lesson with a song. ( Good morning)

How are you?

2. Повідомлення теми.

 Teacher: Now, let’s guess the topic of our lesson. Answer my questions. Відгадуємо 1-ше слово. (Учні по черзі відповідають на запитання і отримують за це букву. Потім прикріплюють букви на дошку і разом читають тему уроку.)

M – What is your name?

Y – How old are you?

Відгадуємо 2-ге слово.

R – What season is it now?

O – Do you like autumn?

O – What is your favourite season?

M – Where do you live?

Pupils: It is “My Room”.

Yes, we are going to talk about our rooms and the things in our rooms. We are going to do many interesting exercises. Today we are going to make a project of the room we have to revise some words, preposition of places and at the end of the lesson you’ll present your projects about your rooms. Слайд 1.

T:  First, let’s repeat some sounds, please!

3. Фонетична зарядка. Слайд 2.3

ІІ. Основна частина.

1. Закріплення лексики. Лексичні ігри. ( Учитель показує картки назвами кімнам і предметів в кімнаті).

1) Repeat the words. ( меблі в кімнаті ).

Teacher: But before speaking about rooms let’s remember the words.

Look at the pictures and name them. (діти називають предмети вивішені на дошці  та кріплять слова під малюнком.)

Teacher: What’s this?

 

Ps. This is a table (chair, sofa, arm-chair, shelf, bookcase, wardrobe, door, window, carpet, clock).

 2). Правопис лексичних одиниць( spelling) Завдання «Підпиши малюнок».Під кожним малюнком учні кріплять слова на дошці word spelling. (Your task will be to put word into the right picture).

   3). Name the room and guess the riddles.

T:  What rooms do you have at home? Lets guess the riddles.  Слайд 4 .

- It is a room, where you can have a rest, watch TV, read books there. What room is this? (living-room)

- It is a room, where you can wash your hands, your face, clean your teeth, take a shower there. What room is this? (bathroom)

- It is a room, where you can sleep there. What is this? (bedroom)

 -  It is a room, where you can cook meals in this room. What room is this? (kitchen)

2. Повторення прийменників місця. Visualization. Візуалізація прийменників

T: Let’s revise the prepositions show them with the help of our hands: on, in, under, near, in front of, next to, on the left, on the right (учитель показує та озвучує прийменники).

           1). Teacher: Where is the dog? (учні називають де знаходиться собака і ….)

                 Слайд 5,6,7,8

           2). Гра “Where is the toy”.

    I can see many toys on your desks. Let’s play a game and hide them.

    (Учитель говорить речення, а учні розміщують свою іграшку у відповідне   місце).

         The toy is on the desk.

         The toy is under the desk.

         The toy is above the desk.

         The toy is in the hands.

 3.  Relaxation. Фізична та мовленнєва розминка

  1. Активізація граматичних структур There is/are…Парна робота.

T: Your task is to make up the sentences. (Вам потрібно скласти речення з поданих слів  тоді переписати у зошит.) Слайд 9.

two chairs, There are, next to the desk.

on the desk, a lamp, There is.

a clock, above the bed, There is.

a sofa, There is, in front of the bookcase.

  1. Аудіювання. My Room. Слайд 10.

 Teacher: This is a description of the room. After listening you must choose true or false sentences. Listen and be attentive!

This is my room. There is a bed in it. There is a shelf above the bed. There is a desk in the corner. There is a chair between the desk and the bed. There is a lamp on the desk, And there is a window opposite the door. Oh, I’m sorry, there are my shorts under the bed.

  1. There is a sofa in the room. (-)
  2. There is a desk in the corner. (+)
  3. There is a bookshelf above the desk. (-)
  4. There is a chair near the window. (-)
  5. There is a lamp on the desk. (+)
  6. There are shoes under the bed. (-)

6). Читання. Read the text and find the picture. Слайд 11.

7). Iндивідуальна робота. Створення міні-проектів. Розвиток умінь говоріння.

Т: Now it’s time to do the project. You’ve got a short of paper and some furniture. Design your room and tell about it.

1) Учні самостійно клеюять меблі та створюють свою кімнату.

2) По одному виходять до дошки, описують кімнату 

III. Заключна частина.

  1. Повідомлення домашнього завдання. Слайд 12.

Т.: Your task is to tell about your house and your room.

    2. Підсумок уроку.

Do you like our lesson today?   Thank you for your work. The lesson is over. Goodbye!

 

 

doc
Додано
13 березня 2023
Переглядів
1038
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку