План-конспект уроку мистецтва "Зимові захоплення і спорт"

Про матеріал
сприяти формуванню ключових, мистецьких предметних та міжпредметних компетентностей, необхідних для художньо-творчого самовираження в особистому та суспільному житті; сприяти розвитку математичної компетентності за допомогою відчуття ритму; розвивати вміння усно висловлювати свої враження від творів мистецтва; сприяти розвитку музичного слуху та голосу; сприяти розвитку екологічної компетентності (дослідження і відтворення явищ природи засобами мистецтва);сприяти вихованню громадянської відповідальності; сприят вихованню інтересу і любові до музики, пісні, творчої праці, бажання вчи¬тися музики; виховання пошани до вітчизняної та зарубіжної мистецької спадщини.
Перегляд файлу

 

Архітектоніка уроку

Навчальний предмет

Інтегрований курс «Мистецтво»

Клас

2 клас

Тема уроку

Зимові захоплення і спорт

Тип уроку

комбінований

 

Вид уроку

інтегрований

 

Обладнання та засоби

для проведення уроку

Мультимедійна система; запис В. Косенко «Скакалка», В. Сороки, Р. Обшрської «Спортивна зима»;картини «Зимовий спорт»; папір, гуаш, пластилін.

Компетентності

Предметні

1. Музична

2. Образотворча

3. Екранна

Ключові

1.Здатність спілкуватися рідною мовою

2. Обізнаність та здатність до самовираження у сфері культури

3. Копметентність в галузі природничих наук

Цілепокладання

Мета: сприяти формуванню ключових, мистецьких предметних та міжпредметних компетентностей, необхідних для художньо-творчого самовираження в особистому та суспільному житті;

сприяти розвитку математичної компетентності за допомогою відчуття ритму; розвивати вміння усно висловлювати свої враження від творів мистецтва; сприяти розвитку музичного слуху та голосу; сприяти розвитку екологічної компетентності (дослідження і відтворення явищ природи засобами мистецтва);сприяти вихованню громадянської відповідальності; сприят вихованню інтересу і любові до музики, пісні, творчої праці, бажання вчи­тися музики; виховання пошани до вітчизняної та зарубіжної мистецької спадщини.

 

Очікувані результати

Учні

-- сприймають твір мистецтва та висловлюють враження, добираючи із запропонованих слова, співзвучні з власними емоціями;

-порівнюють музичні та візуальні образи;

-відтворюють емоційні враження від твору образотворчого мистецтва лініями і кольорами;

- співають дитячу пісню, чітко виконуючи ритмічний рисунок;

-- дотримуються правил співу;

-презентують результати власної творчості;

- діляться враженнями від творів музичного та образотворчого мистецтва;

- аналізують власні роботи.

 

 

Зміст уроку

І Етап орієнтації та мотивації діяльності

  1. Організаційний момент.
  2. Мотивація діяльності:
  1. «Які зимові захоплення і спорт ми знаємо?» із інтегрованого курсу «Я пізнаю світ»;
  2. Розгляд картин( Які види спорту поєднують спорт і мистецтво?)
  3. Обговорення переглянутих картин (фасилітована дискусія).

 

ІІ Етап цілепокладання

  1. Повідомлення теми, мети, завдань уроку.        
  2. Мотивація навчальної діяльності

 Слухання твору В. Косенко « Скакалочка»;

  1. Обговорення прослуханої мелодії (Яку картину ви уявляли слухаючи цей музичний твір?);
  2. Художньо-творча діяльність: розучування пісні В. Сороки та Р. Обшарської « Спортивна зима» (знайомство з піснею, розучування І куплету пісні, робота з текстом).

 

ІІІ Етап цілереалізації

1. Сприйняття й усвідомлення учнями нового матеріалу.     

  1. Перегляд фрагмету відео «Зимові ігри та розваги дітей»;
  2. Обговорення фрагменту методом фасилітованої дискусії ;
  3. Знайомство з поняттям «рельєф»;
  4. Споглядання та аналіз картин;
  5. Художньо-творча групова діяльність( Створіть настільну гру «До спортивних вершин»).

 

IV Етап рефлексійно-оцінювальний

1. Підбиття підсумків уроку.  

2. Рефлексія.       

1) Презентування творчої роботи;

     2) Вербальне оцінювання учнів.

 

 

docx
Пов’язані теми
Мистецтво, Розробки уроків
Додано
28 січня 2020
Переглядів
1940
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку