План-конспект уроку у 5 класі
(за підручником Карп'юк О.Д., Англійська мова: Підручник для 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. (5-й рік навчання) – Тернопіль: «Видавництво Астон», 2013. – 280 с.: іл.)
Клас 5
Тема: Минулі канікули: пригоди (Last holidays: adventures)
(вчити сприймати на слух мовленнєві конструкції в межах вивченого матеріалу; практикувати розповідати про види відпочинку, засоби пересування; вчити висловлювати своє ставлення щодо теми;розвивати мовленнєву реакцію (в процесі обмінурепліками), увагу, комунікативні уміння, логічне мислення.)
План-конспект уроку у 5 класі
(за підручником Карп’юк О.Д., Англійська мова: Підручник для 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. (5-й рік навчання) – Тернопіль: «Видавництво Астон», 2013. – 280 с.: іл.)
Урок №70
Клас 5-А
Тема: Минулі канікули: пригоди (Last holidays: adventures)
Мета:
Практична: вчити сприймати на слух мовленнєві конструкції в межах вивченого матеріалу; практикувати розповідати про види відпочинку, засоби пересування; вчити висловлювати своє ставлення щодо теми.
Розвиваюча: розвивати мовленнєву реакцію (в процесі обміну репліками), увагу, комунікативні уміння, логічне мислення.
Освітня: розширювати філологічний світогляд учнів.
Виховна: виховувати ввічливе ставлення до думки інших.
Обладнання: малюнки до теми, підручник, робочий зошит, роздаткові картки з скоромовками.
Тип уроку: комбінований (урок систематизації і узагальнення вивченого матеріалу)
Хід уроку:
І. Вступна частина.
1. Привітання.
T: Good morning! How are you? It’s time to begin the lesson.
2. Мовленнєва зарядка.
Tongue twister
The more we study, the more we know,
The more we know, the more we forget,
The more we forget, the less we know,
The less we know, the less we forget,
The less we forget, the more we know,
Why study?
3. Перевірка домашнього завдання.
ІІ. Основна частина уроку.
T: Do the ex.5, p.172
Complete the sentences with the words from the box.
Why, What, Where, When, Whose, Which
1 . . was the weather like?
2 . . were you last summer?
3 . . were you absent yesterday?
4 . . were they there?
5 . . cousin was in the theatre?
6 . . was your doll?
T: Today, we’re going to talk about your outdoor activities during your last holidays or weekend. In such a way, we’ll revise the Past Simple and vocabulary.
T: What do you know about the Past Simple? How do we form it? What does it mean?
T: Pupils, do the ex. 3, p.173 and ex. 2, p. 173.
(Прийменники місця §1, page 260)
Прийменник — це службове слово, яке виражає різні відношення іменників або його еквівалентів (займенників-іменників, герундія) до інших слів у реченні (іменників, прикметників, дієслів).
THE PREPOSITIONS OF PLACE
at
1) в/на (точці)
2) на/в (установі/ закладі і т.п.)
3) за адресою
4) в якійсь частині цілого
5) в/на (кінцевий пункт руху)
6) на (якомусь заході)
Example: 1) at the crossroads
2) at the post-office/ station
3) 1 live at 3, Baker St., London.
4) at the back/front/top/bottom of.
5) The lift stopped at the 3rd floor.
6) at the performance/ concert/ meeting
in
1) в (всередині)
2) в/на (країна/ місто/
село/вулиця/ місцевість)
3) на (півдні/півночі/ заході/сході)
Example: 1) in a room/pocket/an armchair;
to swim in the river
2) in Spain/Poitava/a vilage/High
Street/the mountains
3) in the South (of)
on
1) на (поверхні/ площині)
2) на (лінії)
Example: 1) on a table/chair/the Continent/the second floor
2) on the way home/ from London to Oxford; Kyiv is on the river Dnieper.
6. Виконання вправ на засвоєння.
T: Now, do the ex. from the list you have got.
T: OK, good. Then, please do the ex.4, p.174
7.Фізкультхвилинка.
The wind blows,
The wind blows.
The leaves fall down,
The leaves fall down.
We gather the leaves,
We gather the leaves.
And we jump!
8. Розвиток комунікативних умінь.
T: Now, pupils make up dialogues in pairs about your outdoor activities during your last weekends. You can use mind-map on the blackboard.
ІІІ. Заключна частина.
T: Your home task is to make a project about your favourite outdoor activities, using pictures and your fantasy.
T: The lesson is over. Thank you for the work. Your marks are…