«Затверджено»
ЗЗСО №21_________С.О.Голикова
ПЛАН РОБОТИ
З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ
на 2019-2020навчальний рік
№ |
Заходи |
Строк |
Відповідальні |
Виконання |
|
Проведення педагогічної ради: «Аналіз роботи школи за 2017-2018навчальний рік та завдання педколективу на новий навчальний рік» |
Серпень, 2019 |
Голикова С. О. |
|
|
Діагностування обдарованості 1-4 класи, 5-11 класи |
Вересень, 2019 |
Вчителі-предметники |
|
|
Організація та проведення Олімпійського тиждня |
Вересень, 2019 |
Гричаник Г.А. |
|
|
Форми і методи роботи з обдарованими дітьми (на МО класних керівників, МО гуманітарного, природно-математичного, естетично-технічного циклів, МО початкових класів) |
На протязі 2019-2020 |
Керівники МО: Татенко Т.О. Підгородецька Г.Д. Хараман С.М Клокова І.Г. |
|
|
Співбесіда з вчителями з питань тематичного планування програм та підручників на новий навчальний рік. Затвердження індивідуальних планів роботи з учнями. |
Вересень, 2019 |
Голикова С.О., Іванова С.О. |
|
|
Організація індивідуальних занять з обдарованими дітьми
|
Вересень, 2019 |
Вчителі-предметники |
|
|
Засідання мо класних керівників 5-11класів |
Вересень, 2019 |
Татенко Т.О. |
|
|
Організація проведення шкільних олімпіад |
Жовтень, 2019 |
Іванова С.О., Шаєва І.В. |
|
|
Засідання вчителів природно-математичного циклу |
Жовтень, 2019 |
Хараман С.М. |
|
|
Засідання вчителів гуманітарного циклу |
Жовтень, 2019 |
Підгородецька Г.Д. |
|
|
Міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченко |
Жовтень, 2019 |
Татенко Т.О. |
|
|
Участь обдарованих дітей у конкурсі ім.П. Яцика
|
Жовтень, 2019 |
Татенко Т.О. |
|
|
Участь у конкурсі агітбригад ДЮП (БДТ).
|
жовтень,2019 |
Керівник агітбригади |
|
|
Участь у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі «Колосок» |
Листопад, 2019 |
Клокова І. Г. Сібілева Л.І |
|
|
Участь у конкурсі « Гринвіч з англійської мови |
14 грудня 2019 |
Шаєва І.В. Голяченко Н.А. Татенко Т.О.
|
|
|
Засідання МО класних керівників початкових класів |
Листопад, 2019 |
Клокова І. Г. |
|
|
Організація і участь дітей у міських олімпіадах 7-11 класів |
Листопад, 2019 |
Іванова С.О., Шаєва І.В. |
|
|
Свято української письменості |
Листопад, 2019 |
Татенко Т.О., Підгородецька Г.Д. |
|
|
Участь у конкурсі «козацькі забави», присвячений до Дня озброєних сил України |
Грудень, 2019 |
Гричаник Г.А. |
|
|
Тиждень історії |
02.12 – 06.12 2019 |
Голикова С.О. Каманець Н.М. |
|
|
Тиждень математики |
09.12 – 13.12 2019 |
Хараман С.М. Гайтан Л.В. |
|
|
Організація і проведення конкурсу декоративно-прикладного мистецтва 1-4 класи, 5-11 класи |
Грудень, 2019 |
Класоводи 1-4 класів, Класоводи 5-11 Шаєва І. В. |
|
|
Проведення моніторингу якості знань учнів в 2-11 класах |
Грудень, 2019 |
Голикова С. О. |
|
|
Засідання МО початкових класів |
Січень, 2020 |
Клокова І. Г. |
|
|
Засідання МО вчителів природно-математичного циклу |
Січень, 2020 |
Хараман С. М. |
|
|
Тиждень біології, хімії |
20.01 – 24.01 2020 |
Пилипенко О.В. |
|
|
Фронтально-оглядовий контроль. Підведення підсумків участі у міських предметних олімпіадах. |
Лютий, 2020 |
Голикова С. О. |
|
|
Засідання МО класних керівників 5-11 класів |
Лютий, 2020 |
Татенко Т.О. |
|
|
Участь в обласних конкурсах декоративно-прикладного мистецтва |
Лютий-квітень, 2020 |
Іванова С. О.
|
|
|
Зимовий тур зліт зі спортивного орієнтування |
Лютий, 2020 |
Гричаник Г.А. |
|
|
Спортивні змагання. Воєнізована естафета між учнями 9 кл |
Лютий, 2020 |
Гричаник Г.А., Татар Н.П. |
|
|
Засідання вчителів гуманітарного циклу
|
Лютий, 2020 |
Підгородецька Г.Д. |
|
|
Участь обдарованих дітей у Всеукраїнському конкурсі «Кришталева сова» |
Лютий, 2020 |
|
|
|
Тиждень англійської мови |
10.02 – 14.02 2020 |
Шаєва І.В. Голяченко Н.А. Татенко Т.О. |
|
|
Тиждень російської мови, літератури |
17.02-21.02, 2020 |
Коровіна З.Ю., Голяченко Н.А. |
|
|
Тиждень української мови та літератури |
02.03-06.03, 2020 |
Татенко Т.В. Клокова І. Г. Підгородецька Г.Д.. |
|
|
Засідання МО початкових класів |
Березень, 2020 |
Клокова І. Г. |
|
|
Засідання МО вчителів природно-математичного циклу |
Березень, 2020 |
Хараман С. М. |
|
|
Участь обдарованих дітей у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» |
Березень, 2020 |
Сібілєва Л.І. |
|
|
Тиждень інформатики |
13.04 – 17.04.2020 |
Лях С.М. |
|
|
Участь обдарованих дітей у міських олімпіадах з математики, російської, української мов серед учнів 4 класів |
Березень, 2020 |
Коровіна З. Ю., Клокова І. Г. |
|
|
Участь у районних змаганнях ДЮП |
Квітень, 2020 |
Керівник загону |
|
|
Тиждень фізичної культури |
20.04-25.04, 2020 |
Гричаник Г.Д. |
|
|
Моніторінг загально-навчальних умінь та навічок учнів 2-4 класів |
Квітень, 2020 |
Савельєва Л.В. |
|
|
Засідання МО класних керівників |
Квітень, 2020 |
Татенко Т.О. |
|
|
Тиждень географії, екології |
13.04-17.04, 2020 |
Деміхов О.А. |
|
|
Тиждень природознавства в початкових класах |
Квітень, 2020 |
Клокова І. Г. |
|
|
Засідання МО вчителів гуманітарного циклу |
Травень, 2020 |
Підгородецька Г.Д. |
|
|
Засідання МО вчителів природно-математичного циклу |
Травень, 2020 |
Хараман С. М. |
|
|
Підсумковий моніторинг загально-навчальних навичок учнів 5-11 класів |
Травень, 2020
|
Іванова С.О. |
|
|
Проведення моніторингових контрольних робіт з математики, української, російської мов, «Я і Україна»- 4 класи |
Травень, 2020 |
Савельєва Л.В.
|
|
|
Нагородження обдарованих дітей грамотами, дипломами на лінійці |
Травень, 2020 |
Голикова С. О., вчителі-предметники, класні керівники
|
|
Результаты
1 этапа Всеукраинской предметной олимпиады
ОШ № 21 за 2013-2014 уч.год
№ |
Учитель |
Предмет |
Кол-во учащихся |
Класс |
Победители |
1. |
Иванова С.А. |
труд |
4 |
8 - 9 |
Полтавцева М. |
2 |
Кисилишина А.В. |
труд |
2 |
8 |
Голосная М. |
3. |
Шаева И.В. |
Англ.. яз. |
3 |
8 |
Вялков А. |
|
|
|
3 |
9 |
Луговая Д. |
|
|
|
3 |
11 |
Бабенко Л. |
4. |
Коровина З.Е. |
Русск.яз. литература |
7 |
8 |
Сидоренко А. |
|
Терентьева Т.В. |
|
5 |
9 |
Луговая Д. |
|
Коровина З.Е. |
|
4 |
11 |
Голосная А. |
5. |
Игнатова М.А. |
Укр.язык |
2 |
7 |
Ковалева Е. |
|
|
|
2 |
8 |
Шестакова М. |
|
|
|
4 |
9 |
Ярмоленко А. |
|
|
|
2 |
11 |
Голосная М. |
6. |
Ундеренко А.К. |
Физика |
3 |
7 |
Иванов Д. |
|
|
|
2 |
8 |
Голосная М. |
|
|
|
5 |
9 |
Бабаевский А. |
|
|
|
2 |
11 |
Голосная А. |
7. |
Савельева Л.В. |
История |
6 |
8 |
|
|
Голикова С.А. |
История |
7 |
8 |
Галочкина Д. |
|
|
|
14 |
9 |
Буханько С. |
|
|
|
2 |
11 |
Голосная А. |
8. |
Голикова С.А. |
Право |
10 |
9 |
Луговая Д. |
|
|
|
|
|
|
9. |
Гайтан Л.В. |
Математика |
6 |
6 |
Зюба П. |
|
Хараман С.М. |
|
4 |
8 |
Галочкина Д. |
|
|
|
4 |
9 |
Буханько С. |
|
Гайтан Л.В. |
|
2 |
11 |
|
10. |
Кузык М.В. |
Биология |
5 |
8 |
Шестакова М. |
|
|
|
7 |
9 |
Гайдай Е. |
11. |
Кузык М.В. |
Химия |
3 |
7 |
Сапронова А. |
|
|
|
3 |
8 |
Вялков А. |
|
|
|
3 |
9 |
Стеценко Н. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|