IV. Підсумок уроку
Збирання зошитів
Рефлексія
Які завдання були складними? Чому?
З якими завданнями впоралися легко?
Які іменники мають паралельні відмінкові форми?
Тема. ТЕМАТИЧНА КОНТРОЛЬНА РОБОТА №
КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ
Мета :
предметні: перевірити знання учнів з теми «Морфологічна норма», оцінити рівень навчальних досягнень десятикласників з теми, удосконалювати вміння школярів виконувати тестові завдання, працювати самостійно;
ключові: уміння вчитися: вміння організовувати, планувати, аналізувати, оцінювати власну навчально-пізнавальну діяльність;
інформаційні: навички роботи із джерелами інформації;
загальнокультурні: прагнення досягти високого результату.
Тип уроку: урок перевірки знань та навичок учнів.
ПЕРЕБІГ УРОКУ
І. Організаційний момент
II. Повідомлення теми, мети і завдань уроку
Ознайомлення з критеріями оцінювання тестових завдань (за правильне виконання завдань № 1-4 (з вибором однієї правильної відповіді) учні отримують по 1 балу; за правильне виконання завдань № 5-6 (на встановлення відповідності) — по 2 бали, за правильне виконання завдань № 7-8 (завдання відкритої форми) учні отримують по 2 бали).
Проведення інструктажу щодо виконання тестових завдань.
III. Виконання тестових завдань
IV. Підсумок уроку
Збирання зошитів
Рефлексія
· Які завдання були складними? Чому?
· З якими завданнями впоралися легко?
· Які іменники мають паралельні відмінкові форми?
· Що спільного й відмінного між іменниками подвійного та спільного роду?
· Побудуйте діаграму Ейлера-Венна (робота в групах).
V. Домашнє завдання (на вибір)
Індивідуальне завдання з повторення вивченого.
Підготуйте тестові завдання з теми для своїх однокласників.
Складіть пам’ятку «Складні випадки відмінювання іменників».