Попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів.

Про матеріал
Презентація "Попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів" з посиланнями на відео та інтерактивні вправи.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВВи дізнаєтеся:про ознаки вибухонебезпечних предметів;як діяти, якщо опинились на замінованій території;про ознаки та види мін;про правила мінної безпеки. Підготувала: Папка Т.І.

Номер слайду 2

ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ На територіях, де відбувалися бойові дії, зазвичай залишаються різні вибухонебезпечні предмети. Це можуть бути міни, боєприпаси, інші пристрої, що, за певних умов, можуть вибухнути. Особлива небезпека таких предметів полягає в тому, що їх важко помітити або їх може бути багато. Розгляньте приклади вибухонебезпечних предметів. Чому деякі з них важко помітити?Подивіться відео про вибухонебезпечні предмети та де вони можуть знаходитись. Що потрібно робити, коли побачили такий предмет?

Номер слайду 3

ОЗНАКИ НЕБЕЗПЕЧНОЇ ТЕРИТОРІЇ Міни, боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети можуть знаходитись не лише в районах проведення бойових дій. Багато з них лишаються після обстрілів у багатьох регіонах України. Такі території вкрай небезпечні. Їх позначають спеціальними знаками: як офіційними так і неофіційними. За якими ознаками можна побачити, що територія є небезпечною?

Номер слайду 4

ВИДИ МІН Міна — це пристрій, який вибухає. Міни призначені для вбивства або поранення людей. Вибух відбувається під час контакту з міною. Вони можуть бути на землі, деревах, або навіть парканах. Є міни, які плавають на поверхні води. Підходити до мін й тим більше чіпати їх не можна — це смертельно небезпечно. Прочитайте, які небезпеки несуть в собі міни. Подивіться відео про наземні міни, бомби, ракети. Де вони можуть знаходитись?

Номер слайду 5

ВИДИ МІНРозгляньте види мін. З якими предметами їх можна сплутати?

Номер слайду 6

МІННА БЕЗПЕКА Під час війни та після її завершення необхідно бути дуже уважними під час прогулянок. Йдучи вулицею, уважно дивіться під ноги, щоб не наступити на предмет, який може бути міною. Будь-яка річ, залишена в громадському місці чи транспорті без нагляду — це потенційна загроза, оскільки це може бути саморобний вибуховий пристрій. Якщо побачили підозрілий предмет, потрібно зупинитися і терміново повідомити дорослих про небезпечну знахідку. Зателефонуйте у Державну службу України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) за телефоном 101 або до Національної Поліції за телефоном 102. Дочекайтеся фахівців у безпечному місці.

Номер слайду 7

Подивіться мультсеріал «Суперкоманда проти мін». Визначте основні правила поводження з незнайомими предметами. Пограйте у онлайн-гру, щоб закріпити знання про мінну безпеку. За допомогою інтерактивної вправи визначте які предмети є небезпечними.

pptx
Додано
10 червня
Переглядів
269
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку