Пори року та погода. Розробка уроку

Про матеріал
Дана розробка уроку надає можливість учням продовжувати розвивати свої навички усного мовлення, письма. Розвивати граматичні навички, вживаючи модальне дієслово should.
Перегляд файлу

Тема: Природа і погода.             

Підтема: Якою буде погода?

 

Мета

Навчальна: повторити вивчену ЛО, увести модальне дієслово should та навчити вживати у реченнях.

 

Розвиваюча: розвивати граматичні навички, навички читання, письма та усного мовлення. Розвивати пам’ять, увагу та логічне мислення.

 

Виховна: виховувати організованість, любов до природи і навколишнього середовища.

Хід уроку

I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

                            1. організаційний момент

- Good morning, pupils. How are you?

-Who is on duty today?

-What date is it today?

-Who is absent?

 2. мовна зарядка

Whether the weather be fine

Or whether the weather be not.

Whether the weather be cold

Or whether the weather be hot.

We’ll weather the weather

Whatever the weather

Whether we like it or not.

T. This is the rhyme about the weather, but first let`s check our homework.

3.Перевірка домашнього завдання

1. What was your home task for today? Let`s check it.

Ex.4-5 p.106-107

II.Основна частина уроку

  1. Повідомлення теми та мети уроку

T.  So, today we`ll continue speaking about seasons and weather, and what is more, we`ll improve our grammar skills. We`ll find out what  a modal verb «should» mean.

 

  1. Мотивація навчальної діяльності

T. It`s necessary to know..

3. Розвиток навичок усного мовлення.

How many seasons are there in the year? What are they?

What season is it? What is the weather like today?

What is the temperature like today?

  1. Розвиток навичок читання.

- етап підготовки до читання

T. look at the picture and guess what season do the children mean?

At dialogue 2 find what do the children want to do in the park?

- етап читання

- етап розуміння прочитаного.

5. Розвиток навичок письма.

Ex. 3 p.108

  1. Розвиток граматичних навичок.

Модальне дієслово should.

The rules of using modal verb p. 109

  1. Вживання модального дієслова.

Ex. 4 p.109

 

  1. Розвиток навичок усного мовлення

На дошці:

It`s fun to walk in the rain……                         to stay at home.

                                                                         to wear a raincoat.

The sun is shining now……… to wear a hat.

It`s warm outside…….             to wear a T-shirt.

It`s snowy today………to put on a warm sweater.

It`s very hot today…….to take your glasses.

 III. Закріплення вивченого матеріалу

T. Translate my sentences.

1. Зараз дощить, вам слід залишитись вдома і подивитись телевізор.

2. Навесні тепло, тобі слід перебувати  на свіжому повітрі, катаючись на велосипеді.

3.Зараз нам слід піти порибалити.

IV. Підсумки уроку

What have you learned today?

Виставлення оцінок та їх мотивація

There were some mistakes in your writing/ speaking/, that’s why you receive…

Good job, ……... Your mark is….

Home task

Ex.6 p.110

Learn the rule.

 

 

 

 

 

 

Whether the weather be fine

Or whether the weather be not.

Whether the weather be cold

Or whether the weather be hot.

We’ll weather the weather

Whatever the weather

Whether we like it or not.

 

docx
До підручника
Англійська мова (5-й рік навчання) 5 клас (Несвіт А.М.)
Додано
25 січня 2019
Переглядів
1104
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку