Пошук зображень, текстів, відео, карт в Інтернеті для навчальних предметів. Пошук з різних джерел. Додавання найкращих результатів у закладки браузера. Структурування закладок у па

Про матеріал

Урок розроблено з метою пошуку зображень, текстів, відео, карт в Інтернеті для навчальних предметів. Пошук з різних джерел. Додавання найкращих результатів у закладки браузера. Структурування закладок у папки.

Перегляд файлу

Тема: Пошук зображень, текстів, відео, карт в Інтернеті для навчальних предметів. Пошук з різних джерел. Додавання найкращих результатів у закладки браузера. Структурування закладок у папки.

Мета:

  • навчальна: сформувати уявлення про рядок пошуку, формувати вміння використовувати рядок пошуку для знаходження інформації;
  • розвиваюча: розвивати увагу, пам'ять, словниковий запас, логічне мислення;
  • виховна:   виховувати інтерес до інформатики, повагу до авторських прав, до думки інших людей.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.

Обладнання та наочність: інструкції з ТБ, комп’ютери, презентація, зошити, підручники.

Хід уроку:

І. Організаційна частина.

 Перевірка присутніх.

 Перевірка готовності до уроку.

ІІ. Актуалізація опорних знань.

  • Що таке мережа?
  • Типи мереж.
  • Для чого призначена програма-браузер?
  • Що таке веб-сторінка?

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Оголошення теми і мети уроку.

  • Сьогодні на уроці ми з вами ознайомимося із способами збереження даних, знайдених в мережі Інтернет. І тому тема нашого уроку: Збереження даних, знайдених в Інтернеті. Ми повинні ознайомитися зі способами додавання найкращих результатів у закладки браузера.

ІV. Вивчення нового матеріалу.

Щоб переглядати веб-сайти, використовують спеці­альні програми, які називаються програми-браузери. Важливі та цікаві веб-сторінки або окремі зображен­ня корисно зберігати на своєму комп'ютері для пере­гляду без підключення до мережі Інтернет. Наприклад, ти можеш зберегти на своєму комп'ютері малюнки, які тобі сподобалися. Для цього:

  1. Вибери на веб-сторінці зображення та клацни правою клавішею миші.
  2. Вибери команду Зберегти зображення як
  3. У вікні, що з’явилося на екрані вибери, потрібну папку
  4. Введи ім’я файла в поле Ім’я файла
  5. Збережи ім’я автора малюнка та адресу сайта
  6. Клацни кнопку Зберегти

Пам'ятай, що в кожного твору є автор. Якщо ти використовуєш чужі матеріали, не забувай у кінці власної роботи вказувати перелік використаної літератури та веб-сайтів.

V.Фізкультхвилинка.

VI. Робота в зошиті.

VII. Практичне завдання:

Пошук зображень, текстів, відео, карт в Інтернеті для навчальних предметів. Пошук з різних джерел. Додавання найкращих результатів у закладки браузера. Структурування закладок у папки.

Хід завдання:

  1. Перевірка правил безпечної роботи за комп’ютером.
  2. Відкрий програму-браузер Google Chrome.
  3. Знайди зображення народних символів України. Збережи 2 зображення за поданим алгоритмом:
  • Вибери на веб-сторінці зображення та клацни правою клавішею миші.
  • Вибери команду Зберегти зображення як
  • У вікні, що зявилося на екрані вибери, потрібну папку
  • Введи ім’я файла в поле Ім’я файла
  • Збережи ім’я автора малюнка та адресу сайта
  • Клацни кнопку Зберегти
  1. Визначити ключові слова до текстів, які ви вивчали на інших предметах.

 

  1. За допомогою пошукової системи на вибір знайти та додати до закладок:

  1. Закрий вікно програми.

Перевір, чи навчився ти створювати закладки, зберігати зображення, визначати ключові слова.

VIII. Підсумок уроку.

 Продовжи речення:

 На сьогоднішньому уроці я навчився…. (дізнався)…

 Мені сподобалося…

 

 

doc
Додано
8 жовтня 2018
Переглядів
4088
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку