Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Маємо чудову новину для всіх педагогів країни! Відтепер 1000 гривень, отриману в межах програми єПідтримка, можна витрачати і на самоосвіту! А це означає, що отримавши 1000 грн держпідтримки, ви можете витратити кошти на підвищення кваліфікації у надавача освітніх послуг ТОВ «Освітній проект "На Урок"» (КВЕД 85.59).

Що для цього потрібно? «Зелений» COVID-сертифікат про дві дози вакцинації та картка єПідтримка. 

Нагадаємо, днями Кабмін ухвалив зміни до постанови щодо програми єПідтримка та перелік бізнесів, чия діяльність підпадає під дію проєкту. Зокрема, тепер кошти можна витратити і на освітні курси для себе та своїх дітей. (Детальніше про надання допомоги в межах програми єПідтримка можна дізнатися з Постанови «Деякі питання надання допомоги в рамках Програми "єПідтримка"»).

«Команді Мінцифри вдалось розробили унікальну програму – єПідтримка, яку можна трансформувати під потреби українців. Тепер і вакциновані українці від 14 років зможуть отримати тисячу гривень у Дії швидко та зручно. Та, наприклад, інвестувати у свої знання. Освітні курси, підручники тощо. До того ж на ці категорії гроші можуть витрачати не тільки підлітки».

                                                 Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров 

Карткою єПідтримка можна оплатити замовлення свідоцтва та повного доступу на таких заходах Освітнього проекту «На Урок»:

Як це зробити? Усе просто:

  1. Обрати вебінар, конференцію чи курс, які вас зацікавили.
  2. Натиснути кнопку «Замовити свідоцтво» на сторінці заходу.
  3. Вказати реквізити картки єПідтримка у формі оплати.
  4. Отримати своє замовлення.

Нагадуємо, що навчання з «На Урок» завжди безкоштовне. Ви можете брати участь у всіх активностях, отримувати безцінний досвід та поради від кращих експертів.

Пам'ятайте, що ви маєте право витратити отримані в межах програми кошти впродовж чотирьох місяців із моменту отримання. Невитрачені гроші повертаються в бюджет. Саме тому радимо не втрачати часу і з користю витратити кошти на самоосвіту та підвищення кваліфікації! 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter