23 вересня о 18:00Вебінар: Математика на дотик: формати роботи та ідеї завдань для дітей із порушеннями зору
Про те, як на початку нового навчального року можна ефективно використовувати тести «На Урок».

Учительська спільнота вже розпочала підготовку до нового навчального року. Онлайн-тести «На Урок» допоможуть їй у цьому! Про оновлення, типові та нестандартні види робіт із онлайн-тестами на нашому сайті розповіла Любов Цукор, головна редакторка освітнього проєкту «На Урок», організаторка інтернет-конференцій та практичних інтенсивів.

Лекторка поділилася ідеями для проведення онлайн-тестування на початку нового навчального року:

  • Тести до тем навчальної програми. У Бібліотеці тестів вже є численні розробки тестів з будь-якої дисципліни від ваших колег, якими ви можете скористатися абсолютно безкоштовно.
  • Повторення вивченого за минулий навчальний рік. Створюйте, зберігайте чи клонуйте тести колег (останнє – за умови, якщо автор дозволяє це). Власні тести ви можете робити публічними чи приватними.
  • Техніка безпеки (у класі, в школі чи на шкільному подвір'ї; безпека вдома).
  • Робота з батьками (приклад тесту).
  • Елемент квесту до 1 вересня. Лекторка запропонувала варіант тесту до авторської розробки з Бібліотеки «На Урок». 

Цікаві варіанти взаємодії з учнями:

  1. Квести (скористайтеся пошуком у Бібліотеці або опублікуйте авторський квест).
  2. Проєкти (розробки у Бібліотеці).
  3. Гра на співставлення (знайомство з класом).
  4. Флеш-картки (на одному боці картки – запитання, на іншому – відповідь; їх можна адаптувати для будь-якої навчальної дисципліни).
  5. Завдання на мотивацію у тих класах, де предмет тільки починає викладатися. Лекторка радить за допомогою онлайн-тестів показати дітям, що будь-яка наука, наприклад, фізика, неймовірно цікава.

Любов Цукор розповіла про оновлення онлайн-тестів «На Урок»: тепер у налаштуваннях автори можуть заборонити іншим користувачам клонувати свій тест. 

Нагадаємо, що раніше в тестах з'явилася функція обмеження часу на їхнє проходження. Крім того, вчителі можуть організувати для засвоєння учнями навчального матеріалу додаткові види робіт (після проходження тесту): флеш-картки та гра «Відповідності».  

Більше про тести ви дізнаєтесь на авторському курсі Любові Цукор «Онлайн-тестування у школі». Він розкриває можливості використання онлайн-тестів у навчально-виховному процесі.

Бажаєте дізнатися більше корисної інформації про онлайн-тести «На Урок»? Радимо переглянути вебінар Любові Цукор.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter