Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Новини

Любомира Мандзій стала новим т.в.о. Міністра освіти і науки України

Сьогодні, 25 березня 2020 року, Уряд прийняв рішення призначити Любомиру Мандзій тимчасовим виконувачем обов'язків Міністра освіти і науки України. 

«Це дуже велика відповідальність. У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед Міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого.

                                            т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій

Пані Мандзій давно працює у системі освіти: з 2001 року до 2016 року вона працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка. Навчалася вона також у ЛНУ і закінчила його у 1995 році за спеціальністю «Географія». У період 2016-2019 рр. – Любомира Мандзій була директором департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. У липні 2019 року перемогла у конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області. 11 вересня 2019 р. була призначена на посаду заступника 11-го Міністра освіти і науки України Ганни Новосад. 

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter