Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Новини

МОН надало гриф 75-ти модельним навчальним програмам для базової середньої освіти

75 модельних навчальних програм для базової середньої освіти, в змісті яких реалізовано концептуальні засади нового Держстандарту базової середньої освіти, надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Відповідний наказ було підписано 12 липня 2021 року. Про це МОН повідомило на своїй сторінці у Facebook.

Програми створено відповідно до Переліку модельних навчальних програм для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти Типової освітньої програми для базової школи. Саме вони стануть основою для розроблення нової навчальної та методичної літератури, призначеної для 5-9 класів. 

Усі програми пройшли комплексну експертирзу відповідно до Порядку надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам, після чого предметні експертні комісії рекомендували надати їм гриф МОН.

Модельні навчальні програми масово впроваджуватимуться в освітній процес ЗЗСО поетапно, починаючи з 2022/2023 навчального року. Зверніть увагу: в 2021/2022 навчальному році модельні навчальні програми впроваджуватимуться тільки в закладах загальної середньої освіти, які пілотують реформу «Нова українська школа».

Ознайомитися з модельними навчальними програмами, яким надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», можна за посиланням.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter