Новини

МОН надало рекомендації школам для роботи в умовах посиленого карантину

Нагадаємо, що з 8 по 24 січня 2021 року в Україні запроваджується посилений карантин. Обмеження стосуватимуться всіх сфер життя, у тому числі і освіти. Так, школи зможуть на цей період оголосити канікули. Про це йдеться у листі МОН керівникам місцевих департаментів освіти і науки.

Нагадаємо, що на період дії посилених карантинних обмежень учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

Міністерство освіти і науки України звертається до освітян із проханням ужити всіх можливих невідкладних заходів, спрямованих на належну організацію в цей період освітнього процесу в дистанційному форматі. Але також МОН рекомендує розглянути можливість оголосити на цей час канікули. Звісно, лише за потреби та з урахуванням положень частин 3 та 4 статті 10 Закону «Про повну загальну середню освіту».

Нагадаємо, у частині 3 вказано, що освітній процес у ЗЗСО організовується в межах навчального року, що розпочинається 1 вересня, триває не менше 175 навчальних днів і завершується не пізніше 1 липня наступного року. Частина 4 пояснює, що структуру і тривалість навчального року, тижня, дня, занять, а також форми організації освітнього процесу визначає педагогічна рада закладу в межах часу, передбаченого освітньою програмою. До того ж тривалість канікул у закладах освіти протягом навчального року не може становити менше 30 календарних днів.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter