Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦
Новини

МОН розробило проєкт нового професійного стандарту вчителя

Міністерство освіти і науки України підготували проєкт Професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти» та «Вчитель закладу загальної середньої освіти». Наразі документ опубліковано для громадського обговорення. 

«Проєкт нового стандарту включає вимоги для вчителів початкової школи та вчителів-предметників, що забезпечують здобуття базової та профільної середньої освіти і створений на основі компетентнісного підходу. У його створенні брали участь вчителі та керівники шкіл, науково-педагогічні працівники, науковці, громадські організації та міжнародні експерти. Наразі Професійний стандарт – на громадському обговоренні, і ми запрошуємо освітян долучитись до роботи над документом».

                                        т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій

У документі описано основні трудові функції та умови праці вчителів, встановлено єдині вимоги до їхніх загальних та фахових компетентностей відповідно до кваліфікаційної категорії, а також умови допуску до роботи.

Під час створення Професійного стандарту було проведено велике дослідження міжнародного досвіду створення професійних стандартів, проведено онлайн-обговорення документа у фокус-групах учителів початкової та середньої школи.

Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 20 травня за адресою: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135, або ж електронною поштою: e-mail: profstandart2020@gmail.com.

Більше про обговорення можна дізнатися за посиланням.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter