23 вересня о 18:00Вебінар: Математика на дотик: формати роботи та ідеї завдань для дітей із порушеннями зору
Новини

Стали відомі імена топ-50 найкращих учителів України

Global Teacher Prize Ukraine 2020 упевнено йде уперед! І от уже оглошено імена 50 фіналістів, 50 найкращих учителів України, 50 педагогів, на яких можна сміливо рівнятися. Вони всі різні, але всі неймовірно талановиті та цікаві особистості. Давайте познайомимося ближче!

  1. Владислава Бандурко (Навчальний заклад: ліцей «Educator», біологія).
  2. Сергій Барабан (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики та фізики №34 Вінницької міської ради, інформатика).
  3. Дмитро Басов (Науково-дослідницька школа «Базис», алгебра, геометрія, математика).
  4. Вікторія Безверха (Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, англійська мова).
  5. Людмила Безсмертна (Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3, англійська мова).
  6. Наталія Бойко (Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Жоравський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)», біологія, основи здоров'я, хімія).
  7. Наталія Борисенко (Харківський ліцей № 112, українська мова та література).
  8. Ганна Бут (ДНЗ «Мелітопольський професійний аграрний ліцей», біологія, громадянська освіта, екологія, класний керівник, німецька мова, художня культура).
  9. Іван Верещака (Чулаківський заклад повної загальної середньої освіти, астрономія, інформатика).
  10. Валентина Воронецька (Комунальний заклад «Гуманітарна гімназія №1 ім. Пирогова Вінницької міської ради», всесвітня історія, громадянська освіта, економіка).
  11. Надія Гайдученко (Тягинський заклад повної загальної середньої освіти, українська література, українська мова)
  12. Елла Даниліна (Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 Селидівської міської ради, мистецтво, технології, трудове навчання, класний керівник).
  13. Юлія Должанська (Харківський приватний ліцей «Школа «Ранок» Харківської області, українська мова і література)
  14. Анна Домніч (Новопечерська школа, фізкультура, хореографія).
  15. Тетяна Дуцик (Балабинський навчально-виховний комплекс «Школа І-III ступенів – гімназія «Престиж» Запорізького району Запорізької області, англійська мова (початкова школа), вчителька початкових класів).
  16. Василь Дяків (Заліщицька державна гімназія, всесвітня історія, громадянська освіта, історія України, основи здоров'я).
  17. Алла Єрмоленко (Сновська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1, всесвітня історія, громадянська освіта, історія України, правознавство).
  18. Світлана Зайцева (Комунальний заклад «Полтавська спеціальна загальноосвітня школа № 39 Полтавської міської ради Полтавської області», українська мова, українська література, зарубіжна література).
  19. Наталія Зима (Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура, хімія).
  20. Олеся Кирилюк (Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів, основи здоров’я, хімія).
  21. Маріанна Климчук (Долішньошепітський НВК, англійська мова, музичне мистецтво).
  22. Тетяна Короід (Школа І-ІІІ ступенів № 78 Печерського району, українська мова і література).
  23. Олена Кудря (Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вчителька початкових класів, інформатика).
  24. Ярослав Лисенко (Інноваційна школа ThinkGlobal, мистецтво).
  25. Вікторія Ломака (Комунальна установа «Сумська загальноосвітня школа I–III ступенів № 5», англійська мова).
  26. Олена Манжос (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району міста Києва, біологія, природознавство, хімія).
  27. Світлана Меркулова (Ірпінська СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням економіки і права, англійська мова).
  28. Лідія Насонова (Інноваційна школа ThinkGlobal, основи медіаграмотності, українська література, українська мова, українська мова (письмо + читання) (початкова школа).
  29. Андрій Олійник (Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 35 Кам’янської міської ради», вчитель початкових класів).
  30. Ірина Остапенко (СЗОШ «Надія», вчителька початкових класів).
  31. Аліса Павлюк (Початкова школа № 26 Івано-Франківської міської ради, вчителька початкових класів).
  32. Леся Павлюк (Ліцей № 7 Івано-Франківської міської ради, вчителька початкових класів).
  33. Олег Пустовойт (Одеська загальноосвітня школа № 65 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, інформатика).
  34. Галина Семенович (Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6, учителька початкових класів).
  35. Галина Сищук (Комунальний заклад «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області», вчителька початкових класів).
  36. Надія Сіренко (Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9, громадянська освіта, історія України, правознавство, всесвітня історія).
  37. Валентина Склярова (Красногорівська філія Очеретинського НВК, німецька мова).
  38. Альона Сліпенко (ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Попівка, англійська мова).
  39. Оксана Словік (КЗЗСО «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області», вчителька початкових класів).
  40. Микола Тарасюк (Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17, інформатика).
  41. Зоряна Тихойко (Ліцей «Європейський», всесвітня історія, громадянська освіта, історія України, правознавство).
  42. Людмила Тоцина (Маріупольський міський ліцей, англійська мова).
  43. Світлана Трофимчук (Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради у Волинській області, англійська мова).
  44. Вікторія Хоменко (Одеський НВК №84, біологія, хімія).
  45. Оксана Хомич (НВК «Новопечерська школа», вчителька початкових класів).
  46. Анна Чернявська (Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, українська література, українська мова)
  47. Олександр Чучаєв (Благовіщенський навчально-виховний комплекс № 2 «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти «Дивоцвіт» Благовіщенської районної ради», всесвітня історія, громадянська освіта, історія України, етика, міфологія)
  48. Еліна Шевченко (Школа І-ІІІ ступенів № 9, англійська мова).
  49. Ольга Шепель (Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Бахмутської міської ради Донецької області, астрономія, природознавство, фізика).
  50. Леся Юрчишин (Київський ліцей бізнесу, Новопечерська школа, всесвітня історія, громадянська освіта, історія України, правознавство).

Що далі? Визначення ТОП-10 експертним журі Премії та проведення асесмент-центру. Переможця оголосять 3 жовтня 2020 року та винагородять грошовою премією у 250 тисяч гривень, навчанням та участю у GLOBAL EDUCATION & SKILLS FORUM.

Список вражає, чи не так? А нам особливо приємно, що до нього потрапили наші друзі, наші чудові лектори вебінарів та спікери конференцій – Наталія Борисенко, Ярослав Лисенко та Валентина Воронецька! Бажаємо їм успіхів, натхнення та впевненості у власних силах!

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter