Поурочне планування З клас Smart Junior.Тема" Відпочинок та дозвілля".

Про матеріал
Поурочне планування для З класу за підручником H.Q.Mitchell. Smart Junior.Тема" Відпочинок та дозвілля".Мета:  ознайомити з новим лексичним та граматичним матеріалом;  навчати та тренувати вживання вивчених ЛО, МЗ та ГС в усному та писемному мовленні за темою;  удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;  перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;  розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;  розвивати комунікативні здібності школярів;  розвивати ерудицію, логічне мислення;  виховувати толерантне ставлення учнів один до одного,вміння співпрацювати та допомагати,  прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;
Перегляд файлу

План-конспект уроку англійської мови у _ 3-А  класі     

Вчитель: Калинівська Н.О.

Дата___17.11.__________________

Тема уроку/ The subject of the lesson :Дозвілля

Функції уроку/Aims:

  • ознайомити з новим лексичним та граматичним матеріалом;
  • навчати та тренувати вживання вивчених лексичних одиниць, мовних засобів та граматичних структур в усному та писемному мовленні за темою;
  • удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;
  • перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;
  • розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;
  • розвивати комунікативні здібності школярів;
  • розвивати ерудицію, логічне мислення;
  • виховувати толерантне ставлення учнів один до одного, вміння співпрацювати та допомагати,
  • прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;
  • виховувати свідомих громадян своєї держави.

Тип уроку/ Type of the lesson: комбінований

Види діяльності на уроці/Activities at the lesson:самостійна робота, фронтальна робота, парна робота, робота з роздатковим  матеріалом, робота з опорою на наочність, взаємонавчання учнів, робота за зразком, інтерактивні вправи.

Хід уроку/ Procedure

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання/Greeting:

2.Повідомлення теми, мети уроку/Aim of the lesson.

3.Фонетична розминка/Phonetic exercises/Повторення звуків. Римівка.

4. Мовна зарядка. Фронтальна робота. Робота в парах.

II.Основна частина уроку.

1.Подання лексичного та граматичного матеріалу/Presenting vocabulary, grammar.Прослуховування аудіозапису. Ознайомлення з новою лексикою за допомогою жестів , міміки та флеш карток. Ознайомлення з граматичною структурою на основі схеми.

2.Удосконалення вмінь та навичок (тренування читання, письма, аудіювання, говоріння)/Revision and practice.Прослуховування пісні. Виконання пісні.

3. Фронтальна робота. Діалогічне мовлення: вчитель-учні.

4. Робота зі словником.

4. Робота в парах.

5.Робота в зошитах.

6.Гра «What are you doing?»

 

III. Заключна частина уроку.

1.Підсумки уроку/Summarizing .Reflection.Рефлексія.

2.Домашнє завдання/Home tasks.

 

 

План-конспект уроку англійської мови у _ 3-А  класі     

Вчитель: Калинівська Н.О.

Дата_____19.11________________

Тема уроку/ The subject of the lesson :Відпочинок на фермі.

Функції уроку/Aims:

  • ознайомити з новим лексичним та граматичним матеріалом;
  • навчати та тренувати вживання вивчених ЛО, МЗ та ГС в усному та писемному мовленні за темою;
  • удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;
  • перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;
  • розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;
  • розвивати комунікативні здібності школярів;
  • розвивати ерудицію, логічне мислення;
  • виховувати толерантне ставлення учнів один до одного,вміння співпрацювати та допомагати,
  • прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;
  • виховувати свідомих громадян своєї держави.

Тип уроку/ Type of the lesson: комбінований

Види діяльності на уроці/Activities at the lesson:самостійна робота, фронтальна робота, групова, парна робота, робота з роздатковим  матеріалом, , робота з опорою на наочність, взаємонавчання учнів, робота за зразком, інтерактивні вправи.

Хід уроку/ Procedure

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання/Greeting:

2.Повідомлення теми, мети уроку/Aim of the lesson.

3.Фонетична розминка/Phonetic exercises. Читання фоніксів.

4. Мовна зарядка. Робота над множиною іменників на основі флеш карток.

II.Основна частина уроку.

1.Подання лексичного та граматичного матеріалу.

Презентація Power Point «Множина іменників»

2.Удосконалення вмінь та навичок (прослуховування тексту , читання тексту та розповідання історій (Storytelling)

3. Робота з підручником.ex.2,p.33

4. Робота в парах. ex.4,p.33 діалогічне мовлення.

5. Інсценізація тексту оповідання.

6.Робота в зошитах. З опорою на наочність та схеми.

7. Гра «хто швидше» Назвати множину іменників.

 

III.Заключна частина уроку.

1.Підсумки уроку/Summarizing .Reflection.Рефлексія.

2.Домашнє завдання/Home tasks.

 

 

План-конспект уроку англійської мови у _ 3-А  класі     

Вчитель: Калинівська Н.О.

Дата____________22.11._________

Тема уроку/ The subject of the lesson :Розвиток граматичних навичок

Функції уроку/Aims:

  • навчати та тренувати вживання вивчених ЛО, МЗ та ГС в усному та писемному мовленні за темою;
  • удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;
  • перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;
  • розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;
  • розвивати комунікативні здібності школярів;
  • розвивати ерудицію, логічне мислення;
  • виховувати толерантне ставлення учнів один до одного,вміння співпрацювати та допомагати,
  • прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;
  • виховувати свідомих громадян своєї держави.

Тип уроку/ Type of the lesson: комбінований

Види діяльності на уроці/Activities at the lesson:самостійна робота, фронтальна робота, групова, парна робота, робота з роздатковим  матеріалом, робота з опорою на наочність, взаємонавчання учнів, робота за зразком, інтерактивні вправи.

Хід уроку/ Procedure

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання/Greeting:

2.Повідомлення теми, мети уроку/Aim of the lesson.

3.Фонетична розминка/Phonetic exercises

4. Мовна зарядка

II.Основна частина уроку.

1.Тренування вживання лексичного та граматичного матеріалу/Presenting vocabulary, grammar.Робота в групі  над завданням на картці.

2.Удосконалення вмінь та навичок (тренування читання, письма, аудіювання, говоріння)/Revision and practice.

3. Фронтальна робота. Мікрофон.

4. Робота в групі. Навчаючись-учусь. What are you doing?

5.Робота в зошитах.

6.Робота з підручником.ex/3.p/3Слухання тексту та поєднання із відповідним малюнком.

7. Гра «Вгадай»Ставити питання, за рухами вгадати дію.Are you flying?

 

III.Заключна частина уроку.

 

1.Підсумки уроку/Summarizing .Reflection.Рефлексія.

2.Домашнє завдання/Home tasks.

 

 

План-конспект уроку англійської мови у _ 3-А  класі     

Вчитель: Калинівська Н.О.

Дата_____24.11________________

Тема уроку/ The subject of the lesson :Знаки

Функції уроку/Aims:

  • ознайомити з новим лексичним та граматичним матеріалом;
  • навчати та тренувати вживання вивчених ЛО, МЗ та ГС в усному та писемному мовленні за темою;
  • удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;
  • перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;
  • розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;
  • розвивати комунікативні здібності школярів;
  • розвивати ерудицію, логічне мислення;
  • виховувати толерантне ставлення учнів один до одного,вміння співпрацювати та допомагати,
  • прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;

Тип уроку/ Type of the lesson: комбінований

Види діяльності на уроці/Activities at the lesson:самостійна робота, фронтальна робота, групова, парна робота, робота з роздатковим  матеріалом, робота з опорою на наочність, взаємонавчання учнів, робота за зразком, інтерактивні вправи.

Хід уроку/ Procedure

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

2.Повідомлення теми, мети уроку/Aim of the lesson.

3.Фонетична розминка/Phonetic exercises/Повторення звуків. Римівка.

4. Мовна зарядка. Інтерактивне коло.

II.Основна частина уроку.

1.Подання лексичного та граматичного матеріалу/Presenting vocabulary, grammar.Прослуховування аудіозапису. Ознайомлення з новою лексикою за допомогою жестів , міміки та флеш карток. Ознайомлення з граматичною структурою на основі схеми.

2.Удосконалення вмінь та навичок (тренування читання, письма, аудіювання, говоріння)/Revision and practice.Прослуховування тексту. Хорове читання тексту. Пошукове читання.

3. Фронтальна робота. Діалогічне мовлення: вчитель-учні.

4. Робота зі словником.

4. Робота в групах. Мозковий штурм. Правила у школі.

5.Робота в зошитах.

7. Гра « Мовна естафета»

 

III.Заключна частина уроку.

 

1.Підсумки уроку/Summarizing .Reflection.Рефлексія.

2.Домашнє завдання/Home tasks.

 

 

План-конспект уроку англійської мови у _ 3-А  класі     

Вчитель: Калинівська Н.О.

Дата______26.11._______________

Тема уроку/ The subject of the lesson :Знаки заборони

 Функції уроку/Aims:

  • ознайомити з новим лексичним та граматичним матеріалом;
  • навчати та тренувати вживання вивчених ЛО, МЗ та ГС в усному та писемному мовленні за темою;
  • удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;
  • перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;
  • розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;
  • розвивати комунікативні здібності школярів;
  • розвивати ерудицію, логічне мислення;
  • виховувати толерантне ставлення учнів один до одного,вміння співпрацювати та допомагати,
  • прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;
  • виховувати свідомих громадян своєї держави.

Тип уроку/ Type of the lesson: комбінований

Види діяльності на уроці/Activities at the lesson:самостійна робота, фронтальна робота, групова, парна робота, робота з роздатковим  матеріалом, робота з опорою на наочність, взаємонавчання учнів, робота за зразком, інтерактивні вправи.

Хід уроку/ Procedure

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання/Greeting:

2.Повідомлення теми, мети уроку/Aim of the lesson.

3.Фонетична розминка/Phonetic exercises.Читання фоніксів.

4. Мовна зарядка. Хорове повторення знаків на основі наочності.

II.Основна частина уроку.

1.Подання лексичного та граматичного матеріалу/Presenting vocabulary, grammar. На основі наочності.

2.Удосконалення вмінь та навичок (тренування читання, письма, аудіювання, говоріння)/Revision and practice Робота з підручником. .ex/2.p/35.Слухання тексту та поєднання із відповідним малюнком.

3.  Робота в парах. ex/3.p/35.(діалогічне мовлення, використання міміки та жестів)

4.Робота в групах. «Павутинка»

5. Робота в зошитах.

 

III.Заключна частина уроку.

 

1.Підсумки уроку/Summarizing .Reflection.Рефлексія.

2.Домашнє завдання/Home tasks.

 

 

План-конспект уроку англійської мови у _ 3-А  класі     

Вчитель: Калинівська Н.О.

Дата___________29.11.__________

Тема уроку/ The subject of the lesson :Час

Функції уроку/Aims:

  • ознайомити з новим лексичним та граматичним матеріалом;
  • навчати та тренувати вживання вивчених ЛО, МЗ та ГС в усному та писемному мовленні за темою;
  • удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;
  • перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;
  • розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;
  • розвивати комунікативні здібності школярів;
  • розвивати ерудицію, логічне мислення;
  • виховувати толерантне ставлення учнів один до одного,вміння співпрацювати та допомагати,
  • прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;
  • виховувати свідомих громадян своєї держави.
  • Тип уроку/ Type of the lesson: комбінований

Види діяльності на уроці/Activities at the lesson:самостійна робота, фронтальна робота, групова, парна робота, робота з роздатковим  матеріалом, робота з опорою на наочність, взаємонавчання учнів, робота за зразком, інтерактивні вправи, відео, розрізні картки.

Хід уроку/ Procedure

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання/Greeting:

2.Повідомлення теми, мети уроку/Aim of the lesson.

3.Фонетична розминка/Phonetic exercises.Повторення пісні.

4. Мовна зарядка. Гра «Знайди малюнок до знака»

II.Основна частина уроку.

1.Робота в групах.Мозковий штурм.(Місце-правила)

2Подання лексичного та граматичного матеріалу:

1)На основі годинника.(використання наочного предмету).

 2)Перегляд відео про час.

3.Удосконалення вмінь та навичок (тренування читання, письма, аудіювання, говоріння)/Revision and practice.Словникова робота.

4. Робота в зошитах

3. Фронтальна робота.

4. Робота з підручником.ех.1,р.36

5.Робота в парах. Гра з вирізаними учнями картками.

 

III.Заключна частина уроку.

1.Підсумки уроку/Summarizing .Reflection.Рефлексія.

2.Домашнє завдання/Home tasks.

План-конспект уроку англійської мови у _ 3-А  класі     

Вчитель: Калинівська Н.О.

Дата___01.12_

Тема уроку/ The subject of the lesson : Виконання проекту на тему «Дозвілля»

Функції уроку/Aims:

  • ознайомити з новим лексичним та граматичним матеріалом;
  • навчати та тренувати вживання вивчених ЛО, МЗ та ГС в усному та писемному мовленні за темою;
  • удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;
  • перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;
  • розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;
  • розвивати комунікативні здібності школярів;
  • розвивати ерудицію, логічне мислення;
  • виховувати толерантне ставлення учнів один до одного,вміння співпрацювати та допомагати,
  • прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;
  • виховувати свідомих громадян своєї держави.

Тип уроку/ Type of the lesson: комбінований

Види діяльності на уроці/Activities at the lesson:самостійна робота, фронтальна робота, групова, парна робота, робота з роздатковим  матеріалом, проектна робота, робота з опорою на наочність, взаємонавчання учнів, робота за зразком, інтерактивні вправи.

Хід уроку/ Procedure

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання/Greeting:

2.Повідомлення теми, мети уроку/Aim of the lesson.

3.Фонетична розминка/Phonetic exercises. Вивчення вірша.

4. Мовна зарядка. Робота з наочністю.

II.Основна частина уроку.

1.Підготовча робота до проекту. Повторення лексичного та граматичного матеріалу/На основі наочності.

2.Ознайомлення з етапами виконання проекту. Робота з підручником.

3.Виконання проекту. Самостійна робота учнів.

3. Фронтальна робота. Представлення проекту.

 

III.Заключна частина уроку.

 

1.Підсумки уроку/Summarizing .Reflection.Рефлексія.

2.Домашнє завдання/Home tasks.

 

 

 

 

План-конспект уроку англійської мови у _ 3-А  класі     

Вчитель: Калинівська Н.О.

Дата_________03.12____________

Тема уроку/ The subject of the lesson :Читаємо про пригоди дітей.

Функції уроку/Aims:

  • ознайомити з новим лексичним та граматичним матеріалом;
  • навчати та тренувати вживання вивчених ЛО, МЗ та ГС в усному та писемному мовленні за темою;
  • удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;
  • перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;
  • розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;
  • розвивати комунікативні здібності школярів;
  • розвивати ерудицію, логічне мислення;
  • виховувати толерантне ставлення учнів один до одного,вміння співпрацювати та допомагати,
  • прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;
  • виховувати свідомих громадян своєї держави.

Тип уроку/ Type of the lesson: комбінований

Види діяльності на уроці/Activities at the lesson:самостійна робота, фронтальна робота, групова, парна робота, робота з роздатковим  матеріалом, робота з опорою на наочність, взаємонавчання учнів, робота за зразком, інтерактивні вправи.

Хід уроку/ Procedure

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання/Greeting:

2.Повідомлення теми, мети уроку/Aim of the lesson.

3.Фонетична розминка/Phonetic exercises. Читання фоніксів.

4. Мовна зарядка. Робота над граматичним матеріалом на основі флеш карток.

II.Основна частина уроку.

1.Подання лексичного матеріалу/Presenting vocabulary, grammar.З опорою на наочність.

2.Удосконалення вмінь та навичок (прослуховування тексту , читання тексту та розповідання історій(Storytelling) ex.1,p.38.Хорове , ланцюжкове та пошукове читання

4. Діалогічне мовлення. Фронтальна робота: вчитель-учні.

5. Драматизація тексту оповідання

 

III.Заключна частина уроку.

 

1.Підсумки уроку/Summarizing .Reflection.Рефлексія.

2.Домашнє завдання/Home tasks.

 

 

 

 

План-конспект уроку англійської мови у _ 3-А  класі     

Вчитель: Калинівська Н.О.

Дата______06.12_______________

Тема уроку/ The subject of the lesson :Секретний тунель.

 Функції уроку/Aims:

  • ознайомити з новим лексичним та граматичним матеріалом;
  • навчати та тренувати вживання вивчених ЛО, МЗ та ГС в усному та писемному мовленні за темою;
  • удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;
  • перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;
  • розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;
  • розвивати комунікативні здібності школярів;
  • розвивати ерудицію, логічне мислення;
  • виховувати толерантне ставлення учнів один до одного,вміння співпрацювати та допомагати,
  • прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;
  • виховувати свідомих громадян своєї держави.

Тип уроку/ Type of the lesson: комбінований

Види діяльності на уроці/Activities at the lesson:самостійна робота, фронтальна робота, групова, парна робота, робота з роздатковим  матеріалом, проектна робота, робота з опорою на наочність, взаємонавчання учнів, робота за зразком, інтерактивні вправи.

Хід уроку/ Procedure

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання/Greeting:

2.Повідомлення теми, мети уроку/Aim of the lesson.

3.Фонетична розминка/Phonetic exercises.Повторення вірша.

4. Мовна зарядка.Повторення лексичного матеріалу на основі флеш карток.

II.Основна частина уроку.

1.Удосконалення вмінь та навичок (тренування читання, говоріння)/

3. Фронтальна робота.

4. Робота над монологічним мовленням. Гра «Don`t stop»

5.Робота в зошитах.

 

III.Заключна частина уроку.

 

1.Підсумки уроку/Summarizing .Reflection.Рефлексія.

2.Домашнє завдання/Home tasks.

 

 

 

 

 

План-конспект уроку англійської мови у _ 3-А  класі     

Вчитель: Калинівська Н.О.

Дата_________08.12____________

Тема уроку/ The subject of the lesson :Розвиток фонетичних навичок. Дозвілля.

Функції уроку/Aims:

  • ознайомити з новим лексичним та граматичним матеріалом;
  • навчати та тренувати вживання вивчених ЛО, МЗ та ГС в усному та писемному мовленні за темою;
  • удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;
  • перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;
  • розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;
  • розвивати комунікативні здібності школярів;
  • розвивати ерудицію, логічне мислення;
  • виховувати толерантне ставлення учнів один до одного,вміння співпрацювати та допомагати,
  • прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;
  • виховувати свідомих громадян своєї держави.

Тип уроку/ Type of the lesson: комбінований

Види діяльності на уроці/Activities at the lesson:самостійна робота, фронтальна робота, групова, парна робота, робота з роздатковим  матеріалом, робота з опорою на наочність, взаємонавчання учнів, робота за зразком, інтерактивні вправи.

Хід уроку/ Procedure

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання/Greeting:

2.Повідомлення теми, мети уроку/Aim of the lesson.

3.Фонетична розминка/Phonetic exercises.Читання фоніксів.

4. Мовна зарядка.

II.Основна частина уроку.

1.Подання лексичного та фонетичного матеріалу/Слухання аудіозапису.

2.Удосконалення вмінь та навичок (Хорове повторення,читання)

3. Читання в парах.

5.Робота з підручником. Ех.2,р.40. Аудіопрослуховування та співання римівки.

6. Робота в зошитах.

 

III.Заключна частина уроку.

 

1.Підсумки уроку/Summarizing .Reflection.Рефлексія.

2.Домашнє завдання/Home tasks.

 

 

 

План-конспект уроку англійської мови у _ 3-А  класі     

Вчитель: Калинівська Н.О.

Дата________10.12_____________

Тема уроку/ The subject of the lesson :Узагальнення матеріалу з теми «Відпочинок та дозвілля»

Функції уроку/Aims:

  • узагальнити та систематизувати знання учнів по темі;
  • тренувати вживання вивчених ЛО, МЗ та ГС в усному та писемному мовленні за темою;
  • удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;
  • перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;
  • розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;
  • розвивати комунікативні здібності школярів;
  • розвивати ерудицію, логічне мислення;
  • виховувати толерантне ставлення учнів один до одного,вміння співпрацювати та допомагати,
  • прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;
  • виховувати свідомих громадян своєї держави.

Тип уроку/ Type of the lesson: комбінований

Види діяльності на уроці/Activities at the lesson:самостійна робота, фронтальна робота, групова, парна робота, робота з роздатковим  матеріалом, робота з опорою на наочність, взаємонавчання учнів, робота за зразком, інтерактивні вправи.

Хід уроку/ Procedure

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання/Greeting:

2.Повідомлення теми, мети уроку/Aim of the lesson.

3.Фонетична розминка/Phonetic exercises.Читання фоніксів.

4. Мовна зарядка.Діалогічне мовлення.

II.Основна частина уроку.

1.Повторення лексичного та граматичного матеріалу/Presenting vocabulary, grammar.на основі наочності.

2.Удосконалення вмінь та навичок (тренування читання, письма, аудіювання, говоріння)/Revision and practice.ех.1,р.41

3. Фронтальна робота. Вчитель –учні, учні-учні.

4. Робота в парах.ех.2,р.41

5.Робота в зошитах. Завдання на карточках.

6.Робота з підручником.р.42.Хорове та ланцюжкове читання.

7. Гра в командах.«хто найкращий»

 

III. Заключна частина уроку.

 

1.Підсумки уроку/Summarizing .Reflection.Рефлексія.

2.Домашнє завдання/Home tasks.

 

 

План-конспект уроку англійської мови у _ 3-А  класі     

Вчитель: Калинівська Н.О.

Дата_____13.12.________________

Тема уроку/ The subject of the lesson : Розвиток  навичок письма .Теst 3

Функції уроку/Aims:

  • узагальнити та систематизувати знання учнів по темі;
  • тренувати вживання вивчених ЛО, МЗ та ГС в усному та писемному мовленні за темою;
  • удосконалювати навички читання, письма, аудіювання, говоріння;
  • перевірити вміння учня використовувати вивчений матеріал при виконанні самостійної/індивідуальної роботи;
  • розвивати мовні та мовленнєві навички учня за темою;
  • розвивати комунікативні здібності школярів;
  • розвивати ерудицію, логічне мислення;
  • виховувати толерантне ставлення учнів один до одного,вміння співпрацювати та допомагати,
  • прищеплювати інтерес до вивчення іноземної мови, усвідомлення її значимості в житті суспільства;
  • виховувати свідомих громадян своєї держави.

Тип уроку/ Type of the lesson: узагальнення знань учнів.

Види діяльності на уроці/Activities at the lesson:самостійна робота.

Хід уроку/ Procedure

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання/Greeting:

2.Повідомлення теми, мети уроку/Aim of the lesson.

3.Фонетична розминка/Phonetic exercises

4. Мовна зарядка

II.Основна частина уроку.

1.Ознайомлення із завданнями та інструкцією щодо виконання.

2.Виконання завдань на карточках.

 

III.Заключна частина уроку.

 

1.Підсумки уроку/Summarizing .Reflection.Рефлексія.

 

docx
Додано
12 січня 2022
Переглядів
575
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку