УРОК 104 КОНТРОЛЬНИЙ
Підтема: Повторення. Семестрова контрольна робота з читання та письма. Мета: Повторити лексико-граматичний матеріал теми «Подорож до США». Провести контроль навичок читання та письиа. Обладнання: Підручник, заліковий зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів, Tests:ReadingComprehension. Writing.
г ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Т: Hello, children! How are you today? Ps: We are fine, thank you!
Т: Today we'll check on your homework, do some exercises to revise the vocabulary on the topic «Travelling to the USA* and after that you'll write a test to check your skills in reading and writing. But first let's discuss the results of the teat.
Учитель підводить підсумки: повідомляє, які завдання було виконано успішно, а які — неправильно, й пояснює складні моменти. Якщо учні мають запитання стосовно завдань контрольної роботи, учитель відповідне на них. Учитель пропонує виконати вдома роботу над помилками.
б. Уведення в іншомовну атмосферу: створення проекту. Впр. ft(с. 179). Учні в групах по четверо-п'ятеро створюють, спираючись на план, плакати, присвячені своєму рідному місту (селу): на плакатах розміщують необхідну інформацію та ілюструють її малюнками. Потім кожна група демонструє спій плакат іншим училм класу.
Aim
Discussing the results of the test
Check on Homework
Warming up
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Інструкції до виконання контрольної роботи та її оцінюпаннп за 12-бальною шкалою.
Т: Each test is made up of three tasks. If you do nil the tasks correctly, your mark will be twelve. If you make mistakes, you'll have less points, and your mark will be lower.
2. Виконання контрольної роботи. Тексти контрольних робіт див. на с. 326-328.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Підведення підсумків уроку. Т: Have you got any questions on the tasks of your test? Do you think you did the test successfully? What task was the most difficult? Which one was the most interesting?
■
Test
UrrftВ. Travelling To The Usa